nahrávám...

Slovinsko - Putování a relaxace v Julských Alpách

Navigace:
Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_06.JPG
Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_01.JPG
Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_02.JPG
Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_03.JPG
Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_04.JPG
Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_05.JPG
Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_07.JPG
Fotogragie slovinsko julské alpy_1
Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_06.JPG Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_01.JPG Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_02.JPG Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_03.JPG Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_04.JPG Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_05.JPG Fotogragie Putovani_relaxace_v_Julskych_Alpach_07.JPG Fotogragie slovinsko julské alpy_1
Číslo zájezdu 477820
Doprava Autobusem - SlovinskoAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Pardubice
Lokalita
Slovinsko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 25.08.2018
poslední 25.08.2018
Cena od
15 890 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

...neboli Jezerní a horský ráj v srdci Julských Alp. Náročná i zcela nenáročná turistika dle výběru v Triglavském národním parku uprostřed majestátních hor, kde se tyčí strmé srázy s překrásnými vodopády, třpytí horská jezera a roste neobyčejná alpská květena. Týden pohody uprostřed přírody v hotelu na břehu Bohinjského jezera, setkání s krajinou Kamnišských Alp, unikátní jeskyně slovinského krasu (UNESCO), jedinečné výhledy z vrcholů Julských Alp, romantická horská jezera.

Poznámka : CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a turistické zdatnosti účastníků. Ubytování na jednom místě u jezera umožňuje variabilitu programu.

Náročnost programu : Orientační ceny vstupného
soutěska Vintgar: 4 €
vodopád Savica: 3,50 €
lanovka na Vogel: 13,50 €
lanovka na Orlove Glove: 2 €
Škocjanské jeskyně : klasický provázený okruh 16 €, rozšířená prohlídka 21 €
ochutnávka v údolí Vipavy : 8 €
plavba po Bohinjském jezeře 7,50 €
autobus do Bledu 4 €
BLED : hrad 8 €, loďka po jezeře ke kostelíku 12,50 €
údolí Mostnice : 2 €
LUBLAŇ : hrad a lanovka: pouze lanovka - 4 € zpáteční anebo 2,20 € jedna jízda, lanovka i hrad - 10 € (zpáteční jízda), vstupné do hradu bez lanovky - 7,50 €; slevy do 18 let, pro studenty, důchodce a skupiny nad 15 osob

Kapesné
doporučujeme min. kapesné 110 €, z toho cca 60 € na vstupné. Uvedené ceny jsou orientační, lze získat skupinovou slevu (min. 20 osob). Slevu lze získat na legitimace ISIC, IYTC či ITIC a průkaz novináře.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

5x hotel u Bohinjského jezera , 2–3lůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování

5x polopenze, snídaně formou bufetu, večeře vícechodová servírovaná
Orientační ceny potravin: hlavní jídlo v restauraci 6-15 €, dvouchodové jídlo od 15 €, rychlé občerstvení (bageta, kus pizzy) 4-6 €, 2 dl vína 3-4 €, limo 2-3 €, káva 1-3 €; pohled 0,50 €, záchod od 0,20 do 0,50-0,70 €.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, 5x hotel, 5x polopenze, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 3 200 Kč, fakultativní výlet 5. den 400 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 280 Kč
 • vstupné vč. vstupu do národního parku a lanovek (60 EUR)., pobytová taxa cca 1 EUR/os./noc a vše ostatní a co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR večer přes Rakousko.
KAMNICKO-SAVINJSKÉ ALPY, druhé nejvyšší pohoří Julských Alp, VELIKA PLANINA, kouzlo horské krajiny (1.800 m), nejvyšší vodopád ve Slovinsku na bájné řece Savici (72 m), ubytování u jezera Bohinj a večerní procházka.
Triglavský národní park: toulky údolím Tamar, PLANICA se sportovním areálem - známé skokanské můstky, pramen řeky Nadiža, turistika v soutěsce VINTGAR v Triglavském národním parku, prameny řeky Sávy, turistika, večeře, procházka podél Bohinjského jezera a koupání.
celodenní turistika v Triglavském národním parku: nejprve méně náročná túra nad Černé jezero, odtud možnost návratu, anebo pokračování náročnější trasou do Doliny Sedmera jezera, k TRIGLAVSKÝM JEZERŮM (převýšení 1.000 m) - pro horaly individuálně možnost ubytování v horské chatě u jezera s večeří (rezervace 30 € nutná předem) a 5. den návrat kouzelnou krajinou nebo ještě výstup na Triglav, večer návrat do hotelu.
fakultativně celodenní výlet za krásami slovinského pohoří KRAS s krajinou vinic a s řadou závrtů, propastí a podzemních prostor, unikátní krasový systém ŠKOCJANSKÉ JAMY, 11 propojených podzemních jeskyní, propadlé závrty a přírodní mosty (UNESCO), turistika po okolí, ráj pro fotografy, cesta za vínem do údolí Vipavy, vyhlášená vína, borůvkovice a místní dobroty, návrat v podvečer, anebo celodenní pobyt u Bohinjského jezera, nebo variantně relax a koupání u Bohinjského jezera a individuálně turistika v oblasti, koupání, individ. turistika.
lanovkou na planinu pod horou VOGEL (1 922 m), hřebenová túra s výhledem na Bohinjské jezero - různé varianty obtížnosti (možnost až na vrchol Vogel), odpolední relaxace a procházky okolo jezera, variantně samostatné putování vesničkami v blízkosti RIBČEV LAZ nebo celodenní pobyt u jezera, možnost půjčení kol nebo loďky, romantický výlet lodí po Bohinjském jezeře, po večeři společné posezení.
turistika v soutěsce MOSTNICA, odpoledne lázeňské letovisko BLED s majestátním hradem nad jezerem, plavba po jezeře či cesta kolem, koupání, večer odjezd do ČR romantickou krajinou.
návrat do ČR ráno.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
25.8.2018 8 / 7 Pardubice 15 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.8.2018 8 / 7 Brno 15 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.8.2018 8 / 7 Praha 15 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.8.2018 8 / 7 15 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace