nahrávám...

Španělsko, Francie - Španělsko a Francouzská riviéra

Navigace:
Fotogragie Spanelsko_a_francouzska_riviera_01.JPG
Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_28443258
Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_29283595
Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_36313172
Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_46958431
Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_49429808
Fotogragie Spanelsko_a_francouzska_riviera_02
Fotogragie Spanelsko_a_francouzska_riviera_03
Fotogragie Spanelsko_a_francouzska_riviera_01.JPG Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_28443258 Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_29283595 Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_36313172 Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_46958431 Fotogragie Francie_francouzská riviéra_dreamstime_xl_49429808 Fotogragie Spanelsko_a_francouzska_riviera_02 Fotogragie Spanelsko_a_francouzska_riviera_03
Číslo zájezdu 478016
Doprava Autobusem - FrancieAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Pardubice
Lokalita
Francie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 24.08.2018
poslední 24.08.2018
Cena od
13 790 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Opět jsme pro Vás připravili velmi zajímavý kombinovaný zájezd, kde se můžete rekreovat jak na plážích francouzské Riviéry, tak na španělském pobřeží Costa Maresme. Zároveň poznáte atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat naše výlety. Španělská Costa Maresme tvoří začátek Costa Dorada, tj. Zlatého pobřeží, které se tak nazývá pro své dlouhé písečné pláže. U zájezdů je ubytování ve Španělsku v hotelu systému Fortuna (tj. **/*** hotel na pobřeží Costa Brava nebo Costa Maresme).

Ubytování

Typ ubytování Hotel

5x ubytování v hotelu ve Španělsku, 2x ubytování v hotelu ve Francii, ubytování ve Španělsku v hotelu systému Fortuna (tj. **/*** hotel na pobřeží Costa Brava nebo Costa Maresme).

Stravování

5x polopenze.

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, 5x ubytování v hotelu ve Španělsku (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 5x polopenze, 2x ubytování v hotelu ve Francii (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 2 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 350 Kč, 2x snídaně ve Francii 360 Kč
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odjezd z ČR v poledních hodinách.
MONTSERRAT - horský benediktinský klášter ležící v bizarním skalnatém pohoří. Jde o jedno z nejposvátnějších míst Katalánska, zasvěcené Panně Marii Montserratské. BARCELONA (UNESCO) - metropole Katalánska (zajímavá gotická čtvrť, přístav, vrch Montjuic, tepna starého města La Rambla a hlavně velké množství staveb slavného španělského architekta Antoni Gaudího - Sagrada Familia, Tři Grácie, La Pedrera aj.).
BLANES - návštěva botanické zahrady. Romantický výlet lodí podél skalnatého pobřeží do Tossy de Mar – starobylé městečko s dávnou minulostí, rozložené v malebném zálivu a známé čistotou pláže (modrá vlajka EU), právem nazývané "perlou pobřeží". Prohlídka městečka a hradeb bývalé pevnosti z 12.století, možnost koupání.
FIGUERES - návštěva muzea Salvatora Dalího. BESALÚ - malé historické městečko ve vnitrozemí, založené již Římany se zachovalou románskou architekturou známé svým kamenným středověkým opevněným mostem. GERONA- malebné historické město s pěknou katedrálou, která skrývá unikátní gobelín Stvoření, krásné uličky starého města.
přejezd do Francie, zastávka v MARSEILLE - největší francouzský středomořský přístav s dlouhou historií již od dob římského osídlení. Překrásná vyhlídka na město a ostrovy od katedrály Notre Dame de la Garde.
ST. TROPEZ - jedna z hlavních turistických atrakcí Riviéry. Jeho krásu objevily významné osobnosti: P. Signac, H. Matisse a S.G. Colettová. Po R. Vadimovi a B. Bardot následovala vlna turistů, kteří přijíždějí do tohoto malebného místa. Možnost koupání. PORT GRIMAUD - unikátní lagunové městečko, které je protknuto množstvím vodních toků. Romantické městečko RAMATUELLE.
NICE - město s romantickou starou částí i palmovou Anglickou promenádou. MONACO - MONTE CARLO - krásou zářící malé knížectví. Možnost návštěvy Oceánografického muzea, katedrály knížecí rodiny nebo Knížecího paláce a v Monte Carlu slavného Casina.
příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2018

       
24.8.2018 10 / 9 Praha 13 790 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 Brno 13 790 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.8.2018 10 / 9 Pardubice 13 790 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/

Cena od 6 590 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Francie-Paříž 4

Cena od 12 790 Kč
http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/P4031142

Cena od 5 690 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace