nahrávám...

Španělsko, Kanárské ostrovy - Tenerife a La Gomera - prodloužení

Navigace:
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera - San Sebastian
Fotogragie Kanárské ostrovy - Tenerife
Fotogragie Kanárské ostrovy - Tenerife - sopka Teide
Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera Fotogragie Kanárské ostrovy - La Gomera - San Sebastian Fotogragie Kanárské ostrovy - Tenerife Fotogragie Kanárské ostrovy - Tenerife - sopka Teide
Číslo zájezdu 478037
Doprava Letecky - ŠpanělskoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Španělsko
Oblasti Region Kanárské ostrovy
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 28.09.2018
Cena od
29 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Tenerife nabízí fantastické přírodní scenérie: na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony a národní park, na pobřeží černé-vulkanické nebo saharské pláže. Vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera, který nabízí divoké vavřínové lesy v Národním parku Garajonay, palmová údolí a neskutečný pohled k bílé špičce vulkánu Pico del Teide, nejvyšší kótě nejen Tenerife, Kanárských ostrovů, ale i celého Španělska.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

Jarní termín: hotel Diamante Suites**** leží 300 m od pláže s černým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa Jardín – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách, internetový koutek za poplatek 3 restaurace a 2 bary, kadeřnictví, masáže, obchod. Na sluneční terase je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, lehátka a slunečníky zdarma. Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Podzimní termín: hotel Turquesa Playa**** v Puerto de la Cruz, v blízkosti pláže Playa Jardín (cca 150 m) – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, TV/sat., centrální klimatizace (v omezených hodinách), fén, telefon, lednička, balkon nebo terasa. Venku 2 bazény, vířivka, snack bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. WiFi připojení zdarma v baru (v omezených hodinách). Internetový koutek za poplatek.

Cena zahrnuje

 • letenka Praha - Tenerife - Praha vč. let. tax a poplatků cca 9 300 Kč, transfer z/na letiště, doprava klimatizovaným autokarem (program 3. a 5. den), 14x ubytování v ****hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 14x polopenze, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 7 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu 525Kč
 • vstupné, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

odlet z Prahy na ostrov TENERIFE, největší a nejznámější z Kanárských ostrovů, transfer a ubytování v hotelu.
individuální volno, procházka příjemným historickým centrem PUERTO DE LA CRUZ - "tenerifská šedá eminence" jíž se turistika dotýkala už koncem 19. stol. a v současné době jedno z nejkrásnějších turistických letovisk na ostrovech, návštěva botanické zahrady Jardín Botánico, zahrad Casina Taoro nebo zahrady orchidejí. Odpočinek na vulkanické pláži PLAYA JARDÍN se subtropickou zahradou nebo koupání ve slavných přímořských bazénech s gejzíry LAGO MARTIÁNEZ.
celodenní výlet do NP LAS CAŇADAS (UNESCO) s měsíční krajinou a nejvyšším vrcholem Španělska PICO DEL TEIDE (3 718 m). V případě pěkného počasí lze vyjet fakultativně lanovkou pod vrchol kráteru, odkud je nádherný pohled na Tenerife a okolní ostrovy. Průjezd kaňonem v gigantických monumentálních skalách LOS GIGANTES s půvabnou horskou vesničkou MASCA, prohlídka lávou zničeného města GARACHICO, výlet zakončíme v Icodu de los Vinos u údajně tisíciletého dračince.
pobyt u moře a polodenní výlet místní dopravou (2,10 €/jeden směr) do koloniálního města LA OROTAVA. Procházka historickým centrem, kolem radnice, kostelů, zahrad, návštěva katedrály a zastavíme u slavných "balkónových domů". Město se právem řadí k jednomu z nejvíce "kanárských" míst na ostrově.
celodenní výlet na poloostrov ANAGA. Výlet zahájíme delší procházkou městem LA LAGUNA (UNESCO), původní hl. město ostrova, jedinečná středověká architektura. Přes vavřínové lesy projedeme poloostrovem Anaga a pokračujeme klikatou horskou silnicí prudce klesající k vyhlídce na TAGANANU v zeleném pohoří. Nenecháme si ujít nejkrásnější pláž Tenerife LAS TERESITAS (možnost koupání), která se svým světlým saharským pískem a množstvím palem připomíná karibské pláže. Na závěr hl. město Tenerife SANTA CRUZ, pulzující, typicky španělská metropole. Navštívíme náměstí Plaza de Espaňa s vládní budovou, množství nákupních zón, moderní přístav.
pobyt u moře nebo celodenní fakult. výlet trajektem na malý sousední ostrůvek LA GOMERA, plný přírodních krás. V rámci výletu navštívíme městečko SAN SEBASTIAN, prohlídka historického jádra, uvidíme dům kde bydlel Kryštof Kolumbus cestou do Nového světa i kostel, kde se modlil za zdar výpravy. Přes vyhlídky na palmová údolí pokračujeme do NP GARAJONAY (UNESCO), jedinečné vavřínové lesy. Během oběda, který je zahrnut v ceně výletu, se seznámíme i se specifickým místním nářečím (pískacím jazykem).
pobyt u moře nebo fakultativní výlet katamaránem za velrybami, popř. návštěva vyhlášeného Loro Parku, botanická a zoologická zahrada čítající přes 2000 papoušků, delfinárium, vystoupení kosatek, akvária s podmořskou faunou a flórou aj.
8. - 14. den: pobyt u moře, individuální program, možnost dalších fakultativních výletů po ostrově.
snídaně, individuální volno dle odletu z Tenerife. Transfer na letiště a odlet do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
28.9.2018 15 / 14 Praha 29 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace