nahrávám...

Spojené arabské emiráty - perla luxusu

Navigace:
Fotogragie Spojené arabské emiráty
Fotogragie B_PU_91_A_01_SAE
Fotogragie B_PU_91_B_02_SAE
Fotogragie BURJ KHALIFA - Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojene_arabske_emiraty_Dubaj_02
Fotogragie Spojené arabské emiráty Fotogragie B_PU_91_A_01_SAE Fotogragie B_PU_91_B_02_SAE Fotogragie BURJ KHALIFA - Spojené Arabské Emiráty Fotogragie Spojené Arabské Emiráty Fotogragie Spojene_arabske_emiraty_Dubaj_02
Číslo zájezdu 478025
Doprava Letecky - Spojené arabské emirátyLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Spojené arabské emiráty
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 11.11.2018
Cena od
34 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou arabského luxusu a v porovnání s nimi Evropa bledne závistí! Ukážeme vám, co znamená dovolená v Dubaji - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa, luxusní obchody, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem, desítky nádherných mešit, zahalené ženy a pánové v dlouhých bílých košilích s šátkem gutra. Ne nadarmo jsou SAE nazývány rájem na zemi!

Ubytování

Typ ubytování Hotel

Grand Hotel Sharjah ****, patří mezi nejlepší hotely v emirátu Sharjah, soukromá písčitá pláž (lehátka a slunečníky zdarma), součástí hotelu jsou 3 restaurace, kavárna, bar, venkovní vyhřívaný bazén, tobogán, fitness centrum, tělocvična, sauna, masáže, vířivka, salon krásy, kadeřnické služby

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha – Dubaj vč. let. tax poplatků cca 11 000 Kč, veškeré transfery během okruhu, 7x ubytování v hotelu**** - 2.lůžk. pokoje s příslušenstvím, pobytová taxa, 7x snídaně, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 8 900 Kč (povinné při nedoobsazení), 7x večeře v hotelu 3 690 Kč, pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu 280 Kč, zvýšení pojištění do 80 000 Kč za 880 Kč, vyhlídka Burj Al Khalifa 1 100 Kč - nutná rezervace předem v CK

Program zájezdu

odlet z Prahy s českým průvodcem do Dubaje, ubytování. Celodenní výlet do DUBAJE, prohlídka města s průvodcem. Po snídani výlet do staré části Dubaje - palác vládnoucího šejka, navštívíme Dubajské muzeum a pevnost Al Fahidi ze 17. stol., historické centrum Bastakia s unikátními větrnými věžemi, pokračujeme k zálivu CREEK, přeplavíme se dřevěnou lodí "Abra" do části Deira, navštívíme největší arabský trh s výběrem zlata, perel i tradičních výrobků a koření.
pobyt u moře. Fakultativně možnost výletu do "zahradního města" AL AIN, které je zároveň druhým největším městem emirátu Abú Dhabí. Vedle několika středověkých pevností nabízí město i jedinečné prehistorické lokality zapsané na seznamu UNESCO. Návštěva pohřebiště Hafit, archeologického parku Hili či průjezd největší datlovou oázou v zemi, aj.
největší, nejbohatší a nejoblíbenější emirát ABU DHABI, hlavní město SAE. Projížďka po ostrově Yas, zde se nachází proslulá závodní dráha Marina Yas. Prohlídka Abu Dhabi se všemi nejzajímavějšími místy - nábřeží "CORNICHE" - nejznámější, luxusní 8 km dlouhá ulice na pobřeží, nádherná bílá pevnost, poloostrov Breakwater s fotogenickým pohledem na celé Abu Dhabi a další zajímavosti.
ráno výlet do vnitrozemí SAE, přes pohoří Hajjar, do oblasti zvané "Východní pobřeží" do emirátu FUJAIRAH, který jako jediný leží na pobřeží Indického oceánu u Omanského zálivu a na rozdíl od ostatních pouštních emirátů je Fujairah výjimečný svým úzkým pobřežním pásem na okraji horského terénu a je plný jedinečných přírodních scenérií. Cestou zastávka na trhu s koberci a ovocem. Podíváme do hlavního města a Muzea arabské kultury se skanzenem. V případě zájmu fakultativně oběd a koupání v Indickém oceánu. Prohlédneme si nejstarší mešitu v BADIYAH, známou jako "Ottoman Mosque", unikátní svým designem čtyř malých kopulí podepřených hlavním centrálním pilířem. Z blízkého kopce vyhlídka na dvě strážní věže a farmy zemědělců s horami v pozadí.
pobyt u moře, individuální volno, možnost fakult. výletů např: cesta za nákupy do Dubaje, večeře v dubajském hotelu Burj al Arab (nutná rezervace v CK cca měsíc předem), procházky emirátem SHARJAH, popř. návštěva Akvária či Námořního muzea.
druhá část programu v DUBAJI. Navštívíme všechna nejzajímavější místa moderní Dubaje – centrum Sheikh Zayed Road s nejslavnějšími mrakodrapy, vč. nejvyšší stavby světa – věže Burj Khalifa - možnost vyhlídky ze 124. patra, nádherný panoramatický výhled na celou Dubaj. Zastavíme se na nákupy v největším obchodním centru Mall of the Emirates, zde si můžeme i zalyžovat v největší lyžařské hale Ski Dubai. Podíváme se na uměle vybudované ostrovy ve tvaru palmy a projedeme i jeden z nich – Palm Jumeirah s novým nejluxusnějším hotelem v Dubaji Atlantis. Prohlédneme si symbol města, proslulý sedmi hvězdičkový hotel BURJ AL ARAB z největší dubajské pláže. Projedeme novou rezidenční čtvrť Dubaje DUBAI MARINA se stovkami nejrozmanitějších mrakodrapů. Další zastávkou bude arabský souk MADINAT JUMEIRAH a největší mešita města BLUE MOSQUE. Zastavíme se v nově otevřeném obrovském obchodním domě Dubai Mall s obřím akváriem a ZOO a po setmění absolvujeme projížďku osvětleným městem.
v časných ranních hodinách transfer na letiště, odlet z Dubaje do Prahy.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

listopad 2018

       
11.11.2018 8 / 7 Praha 34 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace