nahrávám...

Tanzánie, Zanzibar - Pohodový Zanzibar s výlety

Navigace:
Fotogragie dreamstime_xl_25185078-Zanzibar_plaz
Fotogragie dreamstime_xl_14315004_Zanzibar_Pemba
Fotogragie dreamstime_xl_27303224_Zanzibar_pláž
Fotogragie dreamstime_xl_27840832_Zanzibar_holky
Fotogragie dreamstime_xl_45060118_Zanzibar_prales
Fotogragie dreamstime_xl_45261528_Zanzibar_lod2
Fotogragie dreamstime_xl_799656_Zanzibar
Fotogragie plaz
Fotogragie Zanzibar
Fotogragie Zanzibar 2
Fotogragie Zanzibar 3
Fotogragie Zanzibar4_PB081208.JPG
Fotogragie Zanzibar5_PB071203.JPG
Fotogragie Zanzibar6_PB071201.JPG
Fotogragie Zanzibar7_PB081223.JPG
Fotogragie Zanzibar8_PB081213.JPG
Fotogragie Zanzibar9_PB071195.JPG
Fotogragie zapad-slunce
Fotogragie dreamstime_xl_25185078-Zanzibar_plaz Fotogragie dreamstime_xl_14315004_Zanzibar_Pemba Fotogragie dreamstime_xl_27303224_Zanzibar_pláž Fotogragie dreamstime_xl_27840832_Zanzibar_holky Fotogragie dreamstime_xl_45060118_Zanzibar_prales Fotogragie dreamstime_xl_45261528_Zanzibar_lod2 Fotogragie dreamstime_xl_799656_Zanzibar Fotogragie plaz Fotogragie Zanzibar Fotogragie Zanzibar 2 Fotogragie Zanzibar 3 Fotogragie Zanzibar4_PB081208.JPG Fotogragie Zanzibar5_PB071203.JPG Fotogragie Zanzibar6_PB071201.JPG Fotogragie Zanzibar7_PB081223.JPG Fotogragie Zanzibar8_PB081213.JPG Fotogragie Zanzibar9_PB071195.JPG Fotogragie zapad-slunce
Číslo zájezdu 477945
Doprava Letecky - TanzanieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Tanzanie
Oblasti Oblast Zanzibar
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 16.09.2018
Cena od
52 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Natáhněte se na kuriozní sisalovou válendu, nebo se houpejte v sítí natažené mezi dvěma palmami s výhledem na krásu tyrkysové vody Indického oceánu. Teplé tropické slunce na vás bude pokukovat z mezer listů, zatímco měkký vánek vonící jedinečnou vůní koření ostrova se mísí s vůní ořechů kokosových palem, ovoce a další flory, která vás obklopuje. Lákavá svěžest vzduchu, jemné zvuky vln, které se točí na neuvěřitelně sypkém, bílém písku, šumění palem, a melodie ptáků tvoří klidnou harmonii.

To je Zanzibar, šperk Indického oceánu, charakteristický krásnými písečnými plážemi, korálovými útesy a kouzlem historického města Stone Town. Ale je to i podvodní mořská říše, která je podmanivě krásná, ideální pro koupání, šnorchlování a potápění. Jakmile vklouznete do vlažné, křišťálově čisté vody, sluneční svit rozsvítí mnoho odstínů živých korálů a obyvatel podmořského světa.
Navštivte plantáže koření a tropického ovoce, a vychutnejte si pohled na zrající ovoce a poznejte jejich úžasné vlastnosti a léčivé účinky, nejen v kuchyni a kosmetice.
Ponořte se do podivuhodného světa pralesa, kde uvidíte chameleony, červené kočkodany, ještěrky, různé ptáky, antilopy a další.
Projděte se úzkými uličkami labyrintu hlavního města ostrova, starobylé metropole, spatříte mešity, omanské paláce, starou pevnost. Můžete si koupit dokonale vyřezané artefakty, krásné šperky, svůdné ovoce z nedaleké farmy, tradiční oblečení a mnohem více.
Plujte na ostrov, který je tichým svědectvím událostí ostrova Prison Island, sídla Ománských otroků. Zde najdete 180 let staré Aldabra želvy, dárek bývalých koloniálních okupantů Seychell.
Vypravte se s námi na romantickou a exotickou dovolenou, na nejkrásnější pobřeží ostrova Zanzibar – Ras Nujgwi s bělostnými plážemi a tyrkysovým mořem. Ubytováni budete v hotelu s polopenzí, s výhledem na moře nebo tropické zahrady.

Cena zahrnuje

 • letenka vč. let. tax a poplatků cca 21.000 Kč, transfer z/na letiště, 9x nocleh, 9 x polopenze, výlety dle programu včetně dopravy , vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vízum cca 50 USD (platí se na letišti), vstupné a?vše ostatní, co není uvedeno v?odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 6 000 Kč, pojištění léčebných výloh v?zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 660 Kč, do 80 000 Kč za
 • 1 260 Kč, pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů 750 Kč

Program zájezdu

Odlet z Prahy, přílet na ZANZIBAR, transfer z letiště, ubytování, společná seznamovací večeře, procházka po pláži při západu slunce a pozorování desítek plachetnic, které se vypravily na večerní rybolov.
Snídaně, odpočinek u moře, šnorchlování, možnost pronájmu katamaranu s lodníkem a vyjížďka kolem pobřeží. Večeře.
Snídaně, celodenní výlet do pralesa JOSEFI FOREST, který je domovem pozoruhodné a jedinečné opice KIRKA GUERÉZA. Opice, oděná do červeného kožíšku s bílými licousy žije jen na Zanzibaru. Nepolapitelný zanzibarský leopard loví v noci - možná to je důvod, proč je tato rezervace otevřena pouze během dne?! Jozani má vynikající naučnou stezku a průvodci jsou dobře vyškolení a informovaní. V lese uvidíte mangrové bažiny a budete chodit po mangrových lesích. Prohlídka impozantní fauny a flory je jedním z vrcholů, jaké může Zanzibar nabídnout. Večeře.
Snídaně, volný den u moře, fakultativně výlet lodí na ostrov PEMBA nebo si dopřejte luxusní peeling s masáží, svahilský oběd, potápění s delfíny, fotbal s Masaji na pláži či vyjížďku plachetnicí. Večeře.
Po snídani odjedeme a přeplujeme lodí na PRISON ISLAND, který byl kdysi používán arabskými obchodníky pro obchod s otroky, které si přivezli z africké pevniny, aby zabránili jejich útěku před prodejem. Prison Island je domovem obřích suchozemských želv. Vydáme se na procházku do zalesněného vnitrozemí, kde uvidíte celou řadu ptáků, barevné pávy, netopýry a krásné motýly. Ostrov je lemován kouzelným korálovým útesem, který je ideální pro šnorchlování a má krásnou bílou pláž pro opalování. Večeře.
Snídaně, celodenní výlet do STONE TOWN, metropole Zanzibaru, kde se zastavila historie. Navštívíme DŮM ZÁZRAKŮ (Home of wonder), někdejší trh s otroky, arabské pevnosti a mešity. Jistě nezapomeneme shlédnout dům LIVINGSTONE HOME, dům cestovatele Davida Livingstona, který se zasloužil o zrušení obchodu s otroky na Zanzibaru. Bez povšimnutí nemineme dům, kde se narodil a žil FREDDIE MERCURY, zpěvák a skladatel skupiny Queen, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváku v historii. Stone Town má skvělé obchody s velkým množstvím rukodělných výrobků. Můžete strávit hodiny putováním fascinujícím labyrintem úzkých uliček. Po návratu odpočinek na pláži. Večeře
Snídaně, volný den u moře, který si můžete zpestřit projížďkou na kole po pláži a okolních korálových útesech s koupáním a relaxací. Večeře
Snídaně, celodenní výlet na farmu koření a exotického ovoce – SPICE TOUR. Historická komodita Zanzibaru - hřebíček, muškátový oříšek, skořice, pepř a mnoho dalšího koření, jsou zásadní složkou každodenního života ostrova. Při naší procházce s výkladem se prochází plantážemi, můžete vidět, cítit a ochutnat všechno, co farma nabízí. Farma je nejlepší místo pro nákup čerstvého koření přímo od zdroje. Večeře
Snídaně, pobyt u moře, relaxace, potápění, procházky po pláži a objevování tvorů moře v lagunách při odlivu, pozorování místních obyvatel při rybolovu, pozorování západu slunce při poslední večeři výtečné svahilské kuchyně.
Snídaně, transfer na letiště, odlet do ČR a přílet do PRAHY dle letového řádu.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
16.9.2018 12 / 11 Praha 52 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace