nahrávám...

Thajsko - Ko Chang - pohoda na Sloním ostrově

Navigace:
Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang
Fotogragie Thajsko
Fotogragie Thajsko
Fotogragie Thajsko
Fotogragie Thajsko - Bangkok, chrám Wat Ratchanatdaram
Fotogragie Thajsko - město Ayutthaya
Fotogragie Thajsko - město Ayutthaya 2
Fotogragie Thajsko - město Ayutthaya, chrám Wat Mahathat
Fotogragie Thajsko - město Bangkok, chrám Wat Phra
Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang
Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang
Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang, pláž Kai Bay
Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang, pláž Kaibae
Fotogragie Thajsko - ostrov Koh Chang
Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang Fotogragie Thajsko Fotogragie Thajsko Fotogragie Thajsko Fotogragie Thajsko - Bangkok, chrám Wat Ratchanatdaram Fotogragie Thajsko - město Ayutthaya Fotogragie Thajsko - město Ayutthaya 2 Fotogragie Thajsko - město Ayutthaya, chrám Wat Mahathat Fotogragie Thajsko - město Bangkok, chrám Wat Phra Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang, pláž Kai Bay Fotogragie Thajsko - ostrov Ko Chang, pláž Kaibae Fotogragie Thajsko - ostrov Koh Chang
Číslo zájezdu 478052
Doprava Letecky - ThajskoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Thajsko
Ubytování Vlastní ubytování
Strava Polopenze
Termínů
první 03.11.2018
Cena od
44 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Poleťte s námi objevit dosud neprobádané ostrovy východního Thajska. Nejprve však navštívíme životem pulzující hlavní město Bangkok s jeho překrásnými buddhistickými památkami. Odtud se vydáme na výlet do bývalého centra velké Siamské říše, starobylého města Ayutthaya, které je poseté více než 400 buddhistickými kláštery a chrámy. Po přeletu do východního Thajska se lodí přesuneme na nedaleký ostrov Ko Chang. Tento turisty pomalu objevovaný ostrov láká nejen svými broskvově zbarvenými plážemi, malebnými zátokami a dech beroucími západy slunce. Těšit se můžete také na korálové útesy s bohatým podmořským životem a jednu z nejlépe zachovaných džunglí v celé jihovýchodní Asii s nádhernými vodopády. Vedle odpočinku na jedinečných písečných plážích budete mít možnost poznat Ko Chang (Sloní ostrov) ze hřbetu slona, objevit původní rybářské osady skryté mezi netknutými mangrovovými háji nebo navštívit okolní ostrovy a šnorchlovat v průzračně čistém moři národního podmořského parku Ko Rang.

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenka Praha-Bangkok a Bangkok-Trat vč. let. tax a poplatků cca 20 000 Kč, zpáteční loď na Ko Chang, výlety dle programu, vstup do sloního kempu, 9x nocleh v ***hotelu se snídaní, 6x večeře, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 6 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 660 Kč, pojištění storna letenky (zdrav. důvody) 750 Kč
 • ostatní strava, vstupy, fakultativní výlety, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

přílet do královského BANGKOKU, přejezd na ubytování, odpolední prohlídka rušných čtvrtí Bangkoku
po snídani vyrazíme na projížďku po řece CHAO PRAYA, navštívíme překrásné bangkokské chrámy - WAT PHO s gigantickým ležícím Buddhou (46 m délka), CHRÁM SMARAGDOVÉHO BUDDHY (Woat Phra Kaeo) v Královském palácovém komplexu a chrám WAT TRAIMIT s největším Buddhou na světě (5,5 tuny). Projdeme se ČÍNSKÝM MĚSTEM, kde ochutnáme místní speciality na tradičních tržištích. Večerní toulání rušnými uličkami ve čtvrti KHAO SAN.
snídaně, celodenní výlet vlakem do chrámového města AYUTTHAYA, prohlídka starobylých buddhistických chrámů, klášterů a meditačních center.
snídaně, přelet do města TRAT a přejezd lodí na ostrov KO CHANG, ubytování a relaxace na krásných písečných plážích, večeře.
snídaně, celodenní odpočinek u moře, šnorchlování, po večeři možnost okusit místní noční život na HAT SAI KHAO (pláži bílých písků).
snídaně, relaxace na pláži, návštěva BAN KWAN ELEPHANT CAMP - možnost projížďky na slonech v ostrovní džungli s následným krmením a koupáním těchto majestátních obrů v řece, večeře.
snídaně, celodenní výlet kolem ostrova KO CHANG, návštěva rybářských osad ukrytých v mangrovových porostech ve východní části ostrova, procházka k nádherné vodní kaskádě NAM TOK THAN MAYOM, jedinečné výhledy na hornatý ostrov prorostlý neprostupnou džunglí, zahlédneme krevetové farmy a navštívíme oblasti, kde místní pěstují gumovníky, duriany, mangostany, ananasy a kokosové ořechy, večeře.
snídaně, pohoda na pláži, fakultativně výlet lodí na okolní ostrovy se šnorchlováním v národním podmořském parku KO RANG s úžasnou viditelností a pestrým podmořským životem, večeře.
snídaně, výlet do místní džungle na překrásný vodopád NAM TOK KHLONG PHLU, lenošení u moře, šnorchlování, večeře.
odlet do Bangkoku a zpět do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

listopad 2018

       
3.11.2018 12 / 11 Praha 44 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace