nahrávám...

Tři Kanárské ostrovy

Navigace:
Fotogragie Tři Kanárské ostrovy
Fotogragie Tři Kanárské ostrovy
Fotogragie Tři Kanárské ostrovy
Fotogragie Tři Kanárské ostrovy
Fotogragie Tři Kanárské ostrovy
Fotogragie Tři Kanárské ostrovy
Fotogragie Tři Kanárské ostrovy Fotogragie Tři Kanárské ostrovy Fotogragie Tři Kanárské ostrovy Fotogragie Tři Kanárské ostrovy Fotogragie Tři Kanárské ostrovy Fotogragie Tři Kanárské ostrovy
Číslo zájezdu 496966
Doprava Letecky - ŠpanělskoLetecky
Lokalita
Španělsko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 13.10.2019
Cena od
31 146 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Katowice – Tenerife
 • Tenerife – Fuerteventura
 • Lanzarote– Katowice
 • transfer Ostrava – Katowice – Ostrava
 • lodní transfer Fuerteventura – Lanzarote
 • 3 celodenní okruhy po ostrovech dle programu
 • 10× ubytování s polopenzí dle programu
 • průvodce/delegáta
 • základní pojištění
 • letištní taxu a služby
 • bezpečnostní taxu
 • palivový poplatek.

Cena nezahrnuje

 • rozšířené pojištění včetně storna zájezdu za 490 Kč / osoba / pobyt
 • případný palivový příplatek
 • vstupné do pamětihodností a na atrakce
 • fakultativní výlety.

Slevy

 • Sleva 7 % ze základní katalogové ceny při objednání zájezdu do 31. 3.

Program zájezdu

transfer z Ostravy do Katowic a odlet na Tenerife, transfer na ubytování, večeře, 1. nocleh.
snídaně, celodenní výlet s česky nebo slovensky mluvícím průvodcem nabízí téměř všechna specifika ostrova. Návštěva středu ostrova a Národního parku Parque Nacional del Teide s možností vyjet lanovkou do cca 3 500 m n.m. na Pico del Teide (lanovka není v ceně zájezdu), sever přes údolí Orotava do historického centra města Puerto de La Cruz (asi 1 hod. zastávka k občerstvení nebo nákupům). Dále pokračuje podél severního pobřeží k Dračímu stromu v Icod de Los Vinos, a přes skály Los Gigantes a horskou vesničku Masca (cca 650 m n.m.) zpět na jih. Fakultativně možnost dokoupení obědu a lanovky za 27 EUR. Návrat na hotel, večeře, 2. nocleh.
snídaně, volný den na Tenerife, který je možno využít ke koupání a odpočinku ná plážích, případně si zakoupit jeden z nabízených fakultativních výletů (Loro Parque, lodní výlet kolem západního pobřeží ostrova, výlet na sousední ostrov La Gomera, případně si zakoupit výlet ponorkou do hlubin Atlantiku za poznáním podmořského světa). Večeře, 3. nocleh.
snídaně, volný den na Tenerife, možno využít buď k lenošení na plážích případně si zakoupit jeden z výše uvedených fakultativních výletů. Večeře, 4. nocleh.
snídaně, transfer na letiště, odbavení a odlet na Fuerteventuru. Transfer na hotel, ubytování, večeře, 5. nocleh.
snídaně, celodenní výlet s česky nebo slovensky hovořícím průvodcem. Nejprve poznáte krásnou jihozápadní část ostrova – vesničku Pájara. Cesta pokračuje do městečka Betancuria (do roku 1834 hlavní město ostrova), kde navštívíte kostel, Muzeum umění Sacro a la Casa de Santa Maria (s promítnutím filmu o ostrově Fuerteventura), uvidíte z větší části dochované stavby ve stylu normandské gotiky 15. století. Na místní farmě Pepe můžete ochutnat různé druhy sýrů místní výroby. Výlet bude pokračovat směrem na jih přes vesničky Tefía a La Oliva do městečka Corralejo. V této bývalé rybářské vesnici, která je nyní i druhým největším prázdninovým střediskem ostrova, si prohlédnete národní park rozsáhlých písečných dun, které se zde vytvořily díky neustále vanoucím větrům z Africké Sahary, s překrásnými plážemi. Výlet končí návratem zpět na jih ostrova, do místa vašeho ubytování, večeře, 6. nocleh.
snídaně, volný den na Fuerteventuře, který je možno využít ke koupání a lenošení na krásných světlých plážích, omývaných tyrkysově zbarveným mořem, případně si zakoupit jeden z fakultativních výletů do tematického Národního parku Oasis Park nebo plavbu po moři Catamaran Magic, nebo výlet plachetnicí Velero Pedra Santaňa. Večeře, 7. nocleh.
snídaně, odjezd autobusem do přístavu Corallejo a transfer lodí na Lanzarote do přístavu Playa Blanca. Odjezd na hotel, ubytování, večeře, 8. nocleh.
snídaně, odjezd na celodenní výlet ostrovem Lanzarote, který začnete prohlídkou severní části ostrova a městečka Thiche, dále navštívíte vesničku Guatiza k vyhlídce Mirador del Rio. Poté cesta vede přes údolí Valle de las mil Palmeras (údolí tisíce palem) středem ostrova přes bývalé hlavní město Teguise. Ve vinařské oblasti La Geria bude v jednom z místních sklípků ochutnávka vín a likérů s možností jejich nákupu. Další zastávkou bude Národní park Timanfaya, kde vás čeká prohlídka restaurace El Diablo s lávovým grilem, poté projížďka po vulkánech Národního parku Timanfaya. Trasa výletu pokračuje na západní pobřeží ostrova k vyhlídce na smaragdové jezírko uvnitř kráteru, kterou najdete v jedné z nejvyhlášenějších rybářských vesnic, El Golfo. Při cestě zpátky do hotelu si ještě prohlédnete celé západní pobřeží a největší solná pole ostrova Lanzarote Salinas de Janubio. Návrat do hotelu, večeře, 9. nocleh.
snídaně, volný den na Lanzarote, který můžete využít ke koupání v Atlantiku a odpočinku na místních plážích, případně si můžete zakoupit některý z fakultativních výletů, jako cestu lodí podél pobřeží Lanzarote, případně jízdu katamaránem po třech ostrovech – Graciosa, Montaňa Clara a Alegranza, večeře, 10. nocleh.
snídaně, transfer na letiště v Lanzarote, odbavení a odlet do Katowic. Po příletu následuje transfer do Ostravy.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Strava Cena od Ceny / Rezervovat
           

říjen 2019

         
13.10.2019 11 / 10 Katowice Polopenze 31 146 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.