nahrávám...

USA, Havajské ostrovy - pohoda na Havaji + návštěva města andělů Los Angeles

Navigace:
Fotogragie Havaj - ostrov Oahu, zátoka Kaneohe
Fotogragie Havaj
Fotogragie Havaj - láva ze sopky Kilauea
Fotogragie Havaj - národní park Havajské vulkány
Fotogragie Havaj - národní park Havajské vulkány
Fotogragie Havaj - ostrov Maui, národní park Haleakala
Fotogragie Havaj - ostrov Maui, národní park Haleakala
Fotogragie Havaj - ostrov Oahu, pláž Lanikal
Fotogragie Havaj - ostrov Oahu, pláž Waikiki
Fotogragie Havaj - sopka Mauna Kea
Fotogragie Havaj - sopka Mauna Kea
Fotogragie Havaj - zátoka Haunama, město Honolulu
Fotogragie Pacifik
Fotogragie USA - Kalifornie, Los Angeles
Fotogragie Havaj - ostrov Oahu, zátoka Kaneohe Fotogragie Havaj Fotogragie Havaj - láva ze sopky Kilauea Fotogragie Havaj - národní park Havajské vulkány Fotogragie Havaj - národní park Havajské vulkány Fotogragie Havaj - ostrov Maui, národní park Haleakala Fotogragie Havaj - ostrov Maui, národní park Haleakala Fotogragie Havaj - ostrov Oahu, pláž Lanikal Fotogragie Havaj - ostrov Oahu, pláž Waikiki Fotogragie Havaj - sopka Mauna Kea Fotogragie Havaj - sopka Mauna Kea Fotogragie Havaj - zátoka Haunama, město Honolulu Fotogragie Pacifik Fotogragie USA - Kalifornie, Los Angeles
Číslo zájezdu 478051
Doprava Letecky - Ostatní zeměLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Ostatní země
Oblasti Region Havajské ostrovy
Ubytování Vlastní ubytování
Strava Snídaně
Termínů
první 18.11.2018
Cena od
72 499 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Poleťte s námi objevit perlu Pacifiku, Havajské ostrovy. Tyto magické ostrovy nabízejí vedle nádherných písečných pláží a neuvěřitelně pestrých korálových útesů ještě mnoho dalších zajímavostí. Navštívíme to nejlepší z ostrovů Oahu a Hawai´i. Budeme relaxovat na bílých plážích, koupat se v azurově modrém moři, nasávat přátelskou atmosféru a polynéskou pohostinnost místních Havajanů. Objevíme podmořské krásy během šnorchlování se želvami, delfíny a dokonce i s rejnoky manta. Zdejší krajina je plná kontrastů, ty poznáme na vlastní kůži během zajímavých výletů. Pojedeme podél scénických pobřeží, skrz deštný prales, ale také do jedné z nejaktivnějších vulkanických oblastí na světě - Národního parku Volcanos. Odnesete si jedinečný zážitek z lávových polí, který ve vás zůstane ještě dlouho po návratu domů. Vyjedeme i na nejvyšší horu Pacifiku, uctívanou a posvátnou Mauna Kea tyčící se do výšky 4 207 m. Prozkoumáme hlavní město Honolulu, navštívíme i nechvalně proslulý přístav Pearl Harbor a tamní památník obětem japonského útoku USS Arizona. Na závěr zájezdu se ještě projdeme ve městě andělů Los Angeles. Po celou dobu pobytu i na výletech vás bude doprovázet náš zkušený průvodce.

Cena zahrnuje

 • letenka Praha-Honolulu a Kona-Praha a přelet Honolulu-Kona vč. let. tax a poplatků cca 24 500 Kč, doprava pronajatými minivany na obou ostrovech, přejezdy místní dopravou, poplatky za vjezd minivanů do NP, 12x nocleh v ***hotelu se snídaní, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • ostatní strava, vstupy do objektů, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 18 000 Kč, registrace ESTA ke vstupu do USA 450 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 825 Kč, do 80 000 Kč za 1 425 Kč, pojištění storna letenky (zdrav. důvody) 750 Kč

Program zájezdu

letecký přesun na ostrov OAHU (Ostrov setkání), aklimatizace a prohlídka centra HONOLULU (Aloha Tower, královský palác Iolani, budova vrchního soudu a socha krále Kamehameha, procházka Chinatownem, možnost navštívení Muzea umění).
po snídani navštívíme přístav PEARL HARBOR s památníkem legendárního křižníku USS Arizona a vrakem ponorky USS Bowfin, který připomíná napadení USA Japonskem v roce 1941, v odpoledních hodinách procházka v okolí populární pláže WAIKIKI s následným lenošením u moře.
po snídani přejedeme do nedaleké přírodní rezervace HANAUMA BAY, překrásná pláž přímo vyzývá ke koupání a především šnorchlování, zdejší nádherné korály s množstvím tropických ryb a s želvami patří k nejpopulárnějším zastávkám na ostrově Oahu.
snídaně, volný program - nákupy, koupání, možnost využití jízdenky na místní dopravu nebo fakultativně šnorchlovací výlet s delfíny a želvami.
snídaně, celodenní výlet - prozkoumáme bílé pláže v okolí KAILUA, procházka k vodopádům MANOA FALLS, japonský chrám BYODO-IN, překrásné scenérie východního pobřeží WINDWARD COAST, možnost návštěvy Polynéského kulturního centra v LAIE, malebné zátoky TURTLE BAY a WAIMEA BAY.
snídaně, výlet tentokrát na západní pobřeží WAI´ANAE COAST - pohádkové písečné pláže, posvátná jeskyně Havajanů KANEANA CAVE, procházka v KA´ENA POINT STATE PARK, návštěva původní ananasové plantáže firmy Dole.
snídaně, krátký přelet do města KAILUA KONA na ostrově HAWAI´I (Velký ostrov), koupání a nákupy.
snídaně, celodenní výlet do NP HAWAI´I VOLCANOES, pozorování nejmladší a stále aktivní sopky KILAUEA, lávové jezero kráteru HALEMAUMAU, lávová jeskyně THURSTON LAVA TUBE, CHAIN OF CRATERS ROAD - silnice utopená v lávě nabízející spektakulární výhledy do okolní sopečné krajiny, pozorování aktivních lávových proudů podle aktuální situace. Po cestě zastávka na nejjižnějším bodě USA KA LAE a koupání na černé pláži PUNALUU BLACK SAND BEACH.
snídaně, celodenní výlet do severní části ostrova, výjezd na posvátnou horu Havajanů a nejvyšší horu Havaje MAUNA KEA (4 207 m), která je poseta astronomickými observatořemi, projížďka klikatou pralesní silnicí až k údolí WAIPIO nabízející dech beroucí pohledy na okolní džungli a oceán.
snídaně, volný program, nákupy suvenýru, koupání, fakultativně šnorchlovací výlet na vyhlášené korálové útesy poblíž KONA, pro dobrodružné povahy možnost fakultativně nočního šnorchlování s rejnoky manta.
snídaně, koupání, dle letového řádu odlet do LOS ANGELES, procházka po známém chodníku slávy na Hollywood Boulevardu s otisky rukou a nohou slavných herců. Prohlédneme si Egyptian Theater, kde se konala první hollywoodská premiéra v r. 1922, Beverly Hills s nákupní třídou Rodeo Drive. Poté odlet do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

listopad 2018

       
18.11.2018 15 / 14 Praha 72 499 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

http://media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Havaj - Byodo

Cena od 89 990 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace