nahrávám...

Velká Británie - Londýn a perly královské Anglie

Navigace:
Fotogragie velka-britanie-stonehenge_151250867
Fotogragie Anglie - Londýn - Tower Bridge
Fotogragie Anglie - Londýn - Tower Bridge - noční panorama
Fotogragie Lodýn - Big Ben
Fotogragie Londýn - Westminster Abbey
Fotogragie Velká Británie - Anglie - Londýn
Fotogragie Velká Británie - Anglie - Londýn
Fotogragie Velká Británie - Anglie - Londýn
Fotogragie Velká Británie - Anglie - Londýn - Tower Bridge
Fotogragie Windsor
Fotogragie velka-britanie-stonehenge_151250867 Fotogragie Anglie - Londýn - Tower Bridge Fotogragie Anglie - Londýn - Tower Bridge - noční panorama Fotogragie Lodýn - Big Ben Fotogragie Londýn - Westminster Abbey Fotogragie Velká Británie - Anglie - Londýn Fotogragie Velká Británie - Anglie - Londýn Fotogragie Velká Británie - Anglie - Londýn Fotogragie Velká Británie - Anglie - Londýn - Tower Bridge Fotogragie Windsor
Číslo zájezdu 478032
Doprava Autobusem - Spojené královstvíAutobusem
Odlety z Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
Lokalita
Spojené království
Oblasti Oblast Anglie
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 12.09.2018
poslední 12.09.2018
Cena od
7 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Pojeďte s námi poznávat nejen Londýn, jedno z nejpůsobivějších hlavních měst na světě, ale i monumenty a památky jihozápadně od metropole. Navštívíme městečko Windsor, kde nevynecháme Windsorský zámek, dále se podíváme do Salisbury a uvidíme i Stonehenge, nejslavnější pravěký monument celé Evropy.

Poznámka : CK je oprávněna změnit nástupní místo na svozové místo! Nástupní místa se odvíjejí podle počtu přihlášení klientů.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

v hotelu*** ve 2ůžk. pokojích s příslušenstvím

Stravování

2x snídaně

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem, přejezd kanálu La Manche (trajekt/ Eurotunel), 2x ubytování v hotelu*** - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 2x snídaně, vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 2 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 175 Kč, Stonehenge (povinná rezervace min. týden před odjezdem) 550 Kč (do 15 let 300 Kč, nad 60 let a studenti 450 Kč)
 • vstupné, fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

v odpoledních hodinách odjezd z ČR.
ráno trajektem/Eurotunelem přes kanál La Manche do Anglie. LONDÝN, první část prohlídky britské metropole. Návštěva čtvrti Westminster a přilehlého okolí. Od Londýnského oka, dominanty jižního břehu Temže, se přes Westminter Bridge vydáme k budově Parlamentu (UNESCO), které vévodí zvonicová věž se slavným Big Benem. Budeme pokračovat kolem Westminsterského opatství (UNESCO) na vládní třídu Whitehall. Projdeme kolem sídla premiéra Downing Street a Horse Guards a dostaneme se na působivé Trafalgarské náměstí - turistický střed Londýna se sochou admirála Nelsona. Následovat bude vždy velmi živý West End, Čínská čtvrť a Picadilly Circus se sochou Eróta, pro Londýňany Hub of the World, neboli "pupek světa". Nakonec projdeme ulicí Picadilly a přes Green Park k Buckinghamskému paláci. Odpoledne možnost návštěvy Národní Galerie, Londýnského oka, Britského muzea či jiné muzejní/galerijní instituce.
ráno se vydáme do městečka WINDSOR. Projdeme viktoriánským nádražím, plným obchůdků a restaurací, zastavíme se u místní radnice, díla slavného Ch. Wrena, abychom došli k přepychovému Windsorskému zámku, který již téměř tisíc let slouží jako sídlo britských králů a královen. Po poledni navštívíme město SALISBURY, které ztělesňuje mnohé ze staré dobré Anglie. Projdeme se jeho historickým centrem a prohlédneme si nejslavnější místní stavbu, úchvatnou gotickou katedrálu s nejvyšší kostelní věží v Anglii. Přejdeme ke STONEHENGE (UNESCO), nejslavnějšímu pravěkému monumentu v Evropě. To, zda byl dějištěm obřadů, se můžeme pouze domnívat, ale jisté je, že prstencové uspořádání kamenů souvisí se sluncem a měnícími se ročními obdobími a že jeho stavitelé ovládali aritmetiku a astronomii.
druhá část prohlídky LONDÝNA. Návštěva pevnosti TOWER (UNESCO), která mezi svými zdmi ukrývá expozici britských korunovačních klenotů. Přejdeme Temži přes most Tower Bridge a projdeme se po levobřežní čtvrti SOUTHWARK. Most Millenium Bridge nás dovede k barokní KATEDRÁLA SV. PAVLA, jejíž kopule je po svatopetrské v Římě největší na světě. V podvečer se přesuneme do Královské čtvrti GREENWICH. Od lodi Cutty Sark a kolem areálu Old Royal Naval College se dostaneme až do zdejšího parku, kterým prochází NULTÝ POLEDNÍK (UNESCO). Program zakončíme u Královské observatoře, s jedinečným výhledem na Londýn.
příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

září 2018

       
12.9.2018 5 / 4 Praha 7 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.9.2018 5 / 4 Brno 7 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.9.2018 5 / 4 Ostrava 7 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.9.2018 5 / 4 Pardubice 7 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace