nahrávám...

Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam

Navigace:
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam Fotogragie Vietnam - Velký okruh, Vietnam - Vietnam
Číslo zájezdu 481694
Doprava Letecky - VietnamLetecky
Lokalita
Vietnam
Oblasti Vietnam , Vietnam
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 06.11.2018
Cena od
59 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu


Popis zájezdu - 1. DEN – Odlet z Prahy.

2. DEN - Přílet do Hanoje, ubytování v hotelu.

3. DEN - Prohlídka hlavního města HANOJE, návštěva mauzolea zakladatele Vietnamu Ho Chi Minha, Pagoda jediného sloupu, Tran Quoc Pagoda – nejstarší svatyně ve městě, položená na okraji Západního jezera. Po obědě Chrám literatury a vietnamská nejstarší universita z 11.století, udržované zahrady a historické budovy. Projížďka rikšami ulicemi Staré čtvrti. Zastávka u jezera Hoan Kiem, které je spojeno s místními legendami, chrám Ngoc Son, návštěva představení vodních loutek. Noční lehátkový vlak do Lao Cai.

4. DEN – Výjezd do horské vesnice SA-PA při úpatí nejvyšší hory Vietnamu (Fan Si Pan 3143 m) nedaleko čínských hranic. Sapa je obklopena bujnou zelení a rýžovými terasami. V okolních kopcích žije řada horských etnik. 2 km trek do jedné z domorodých vesnic CAT CAT, jež je domovem národa H ́mong, příležitost poznat zdejší způsob života. Dále návštěva vesnice PHIN, kde žije jiné etnikum – Dzaové. Možnost nákupu ručně tkaných výrobků od místních žen. Prohlídka JESKYNĚ TA PHIN. Nocleh v hotelu v Sa-Pa.

5. DEN – Výlet do domorodé vesnice LAO CHAI (H ́mongové), lehký trek ÚDOLÍM MUONG HOA, s nádhernými sceneriemi do vesnice Ta Van (Dzaové). Jízda do průsmyku TRAM TON a vycházka ke Stříbrnému vodopádu BAC. Návrat do Lao Cai a noční lehátkový vlak zpět do Hanoje.

6. DEN – Cesta do zátoky HA LONG (UNESCO) s více než 3000 vápencovými ostrůvky vystupujícími ze smaragdově zbarvené vody Tonkinského zálivu. Nalodění na tradiční místní loď(džunka), plavba po zátoce, pozorování útesů, skalních výběžků, pláží, plovoucích ostrovů, jeskyní. Návštěva jedné z nejkrásnějších JESKYŇ THIEN CUNG. Koupání, odpočinek, jídlo a nocleh na lodi.

7. DEN – Časně ráno cvičení Tai Chi na palubě lodi a pozorování východu slunce. Brunch během plavby zpět po zátoce Ha Long, transfer na letiště, přelet do Hue, ubytování v hotelu.

8. DENHUE – sídelní město poslední vietnamské královské dynastie, první místo ve Vietnamu zapsané do seznamu UNESCO. Návštěva pagody Thien Mu stojící na břehu Voňavé řeky, prohlídka královského paláce, kde žila vládnoucí dynastie mezi lety 1802–1945 (Vlajková věž, brána Ngo Mon, palác Thai Hoa, Zakázané Purpurové město aj.). Odpoledne hrobka Tu Duc krále-básníka, která je umístěna uprostřed nádherné zahrady s jezerem a elegantními pavilóny. Poté přejezd do historického přístavního města Hoi An ubytování v hotelu.

9. DEN – Svatyně MY SON – kdysi hlavní náboženské centrum Chamů, významem srovnatelné s kambodžským Angkor Watem, thajskou Ayutthayou a indonéským Borobudurem, věže a malé chrámy postavené v období mezi 7. a 13.stoletím z červených cihel. Odpoledne pěší prohlídka starého města HOI AN (UNESCO). Japonský krytý most, čínský společenský dům, museum, místní tržiště, umělecké galerie, suvenýry, krejčovské dílny. Návštěva lampiónové dílny, seznámení s druhy svítidel, jejich výrobou, možnost vlastní tvorby. Nocleh v Hoi An.

10. DEN – Přelet do SAIGONU, ubytování v Saigonu.

11. DEN – Návštěva tunelů CU CHI. Jedná se o rozsáhlý systém tunelů vyhloubených během let 1948–1968. Toto podzemní město sloužilo k úkrytu vojáků i obyvatel, ke skladování zbraní, byla zde nemocnice, kuchyně. Za vietnamské války bylo místo těžce bombardováno. V roce 1988 byla část areálu zpřístupněna turistům. Návrat do SAIGONU a prohlídka sídla bývalých indočínských guvernérů a později prezidenta Jihovietnamské republiky – tzv. Paláce Sjednocení. Katedrála Notre Dame a živý trh Ben Thanh, nocleh v Saigonu.

12. DEN– Výlet do delty MEKONGU – nejmohutnější řeky JV Asie, plavba po kanálu Vam Xep podél sadů stropickým ovocem, krátká procházka pod palmami, pozorování každodenního poklidného života místních vesničanů. Zastávka na tradiční čaj s medem, možnost ochutnávky exotického ovoce, seznámení s jeho pěstováním. Návštěva manufaktury na zpracování kokosu. Návrat do Saigonu, nocleh.

13. DEN – Volno před odletem ze Saigonu do Prahy.

14. DEN – Návrat do Prahy 13. nebo 14. den.

Upozornění: změna programu vyhrazena. Zájezd se uskuteční při min. počtu 14 osob. Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců. Pokud bude zájezd stornován v době, kdy jsou již zajištěné letenky, je stornopoplatek minimálně ve výši skutečně vzniklých nákladů, tedy ceny letenky.
Akce - Záloha 10 000 Kč při koupi do 28.2.2018
Poloha - 11x ubytování – 2x noční lehátkový vlak Hanoj – Lao Cai a zpět
8x nocleh v hotelu***
1x nocleh loď (džunka)
Odlety - Praha

Cena zahrnuje

 • - Leteckou přepravu vč. letištních tax do Vietnamu a zpět - Vnitrostátní přelety Hanoj – Hue, Hoi An – Saigon - Lodní plavby a přejezdy busem/minibusem dle programu - 11x ubytování – 2x noční lehátkový vlak Hanoj – Lao Cai a zpět - 8x nocleh v hotelu*** - 1x nocleh loď (džunka) - 8x snídaně - 7x oběd nebo večeře - Český a místní průvodce - Zástupce CK, který s Vámi bude po celou dobu zájezdu vč. cesty z/do Prahy (může být i průvodce) - Vstupy (dle programu)

Cena nezahrnuje

 • - Vízum - Komplexní pojištění léčebných výloh vč. pojištění pro případ storna zájezdu

Termíny

Datum Počet dnů Cena od Ceny / Rezervovat
       

listopad 2018

     
6.11.2018 12 59 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace