nahrávám...

Zimní dovolená 2016

Navigace:
 | vloženo: 11.11.2015

Zimní dovolená 2016

Už máte vybranou zimní dovolenou na horách? Máme pro vás stovky lyžařských pobytů v osvědčených střediscích u nás i v zahraničí za skvělé ceny! Patříte mezi zkušené lyžaře?
Nebo cestujete z celou rodinou a hledáte spíše klidnější svahy během jarních prázdnin? Nebo si snad chcete užít pobyt v některém z romantických wellness hotelů?
V naší nabídce si vybere skutečně každý. Přesvědčte se sami!


Lyžování na ledovci

Patříte-li mezi zkušené lyžaře, pak určitě hledáte opravdové výzvy. Máte štěstí, protože právě pro vás jsme do nabídky zařadili řadu hotelů ve světoznámých lyžařských střediscích hned u největších alpských ledovců. Vychutnejte si tak perfektní sportovní zážitky třeba na rakouském Dachsteinu, italském Val Senales nebo ve Švýcarsku na slavném Zermanttu

TIP: Wellness & Spa Hotel Svornost - 1 noc ( 07. - 08.12.2015 ) | A2S, polopenze | Hory a sníhTV 396 Kč Konečná cena za 2 dosp. 792 Kč

 

Rodinná dovolená na horách

Cestujete z celou rodinou a dáváte přednost střediskům s bohatým zázemím a vyžitím nejen pro vás, ale i pro vaše nejbližší? I pro vás máme to pravé! Naše nabídka léty ověřených rodinných hotelů je letos obzvláště široká. Čekají tak na vás prostorné pokoje, vynikající domácí kuchyně a dlouhé svahy vhodné i pro ty nejmenší lyžaře.

TIP: Apartmány Sporting a Relais Club - 7 nocí ( 09. - 16.01.2016 ) | F3G, bez stravování

 

Zimní relax, romantika a wellness

Dovolená na horách nemusí být jenom o lyžování. Co si třeba jenom lehnout do vířivky a užívat si výhledu na alpské ledovce se sklenkou dobrého vína v ruce? I to je možné! Řada našich hotelů totiž leží ve vyhlášených lázeňských oblastech. Oslaďte si proto perfektní lyžování wellness procedurami, vynikající gastronomií a v neposlední řadě také trochou romantiky.

TIP: Arman - 7 nocí ( 06. - 13.12.2015 ) | A2B, snídaně | Hory a sníhTV 4 986 Kč Konečná cena za 2 dosp. 9 972 Kč

 

Jarní prázdniny na lyžích

Také hledáte termín zimní dovolené podle data jarních prázdnin? Pokud ne, je nejvyšší čas začít! Jarní pobyty patří k nejžádanějším a rychle se plní. Abyste mohli využít široké nabídky rodinných pokojů a samozřejmě first minute slev, vyberte si svůj hotel už nyní! Více na www.bolsatravel.cz

TIP: Hotel Slovan

 Máte o nabídku zájem nebo k ní máte nějaké otázky? Zeptejte se nás...

kvůli rychlejší komunikaci


Zobrazit všechny aktuální nabídky

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.