nahrávám...

Dovolená pro seniory s vůní olivových hájů a vinné révy

Navigace:

Každý člověk by si měl během roku dopřát alespoň jednu dovolenou a starší lidé dvojnásobně. Dovolená u moře nepředstavuje pouze povalování se na pláži a rožnění na slunci, ale také klid a svěží vánek od moře, uvolňující plavání v klidném moři, zdravý příděl vitamínů ze slunce a k tomu ještě výlety na zajímavá místa, o kterých jste doposud jen slyšeli a prohlíželi si je na obrázcích. Začněte si konečně užívat a vyjeďte za dobrodružstvím.

Sardinie aneb bílé útesy a šum azurového moře

Dovolená na Sardinii byla donedávna pouhým snem mnoha lidí, kteří měli pocit, že si zde dlouhodobější pobyt nemohou dovolit. Ale dávno tomu tak již není. Sardinie je jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě. Nabízí vám nejen pohodlné a luxusní hotely, ale především azurově modré moře a to nejromantičtější pobřeží, jaké si jen dovedete představit.

Sicílie aneb krásy starověkého Říma

Z pohodlí těch nejkrásnějších hotelů Sicílie se můžete vydávat na neopakovatelné výlety v rámci ostrova Sicílie. Pokud jste milovníky historie a krásné přírody, rozhodně neváhejte. Na vlastní kůži zažijete jedinečné vzrušení při návštěvě Pompejí, kde to vypadá, jako by se pulzující srdce římského velkoměsta zastavilo teprve včera. To samozřejmě není ani zdaleka vše, prohlédnout si zde můžete také památky na starší řeckou éru ostrova anebo mladší normanskou epizodu sicilských dějin. Po celodenních výletech pak můžete relaxovat na překrásných písečných plážích.

Andalusie aneb maurský středověk s vůní pomerančů

Andalusie je dokonalým místem k pobytu pro lidi, kteří chtějí zažít romantiku a krásy jako z pohádek tisíce a jedné noci. Magická místa čarovné krásy a jmen jako Alhambra, Córdoba a mnohé další se vám mohou zhmotnit přímo před očima. To vše s těmi nejkrásnějšími výhledy na moře a rozeklané pobřeží. Romantiku ovšem nemusíte zažívat pouze při procházkách na pobřeží, ale také kolem pomerančovníkových plantáží, které svou neopakovatelnou pomerančovou vůní učarují především vašim nosům.

Doporučené zájezdy

Vybrali jsme pro vás zájezdy typu Pro seniory 55+ . Nyní už si stačí jen vybrat a užít si perfektní dovolenou...

Země Název Cena Akce
Bulharsko Zlaté Písky - Hotel Sunrise **** od 13 890 Kč
Kypr Kyrenia Region - Hotel Le Chateau Lambousa **** od 18 290 Kč
Černá Hora Budva - Hotel Tatjana *** od 7 990 Kč

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.