nahrávám...

Mayský kalendář, safari či čajovníkové plantáže – voňavá exotika na dosah ruky

Navigace:

Mexiko aneb Mayové i korálové útesy

Dovolená v Mexiku vám může připomínat spoustu věcí, ale po celou dobu si budete připadat jako v ráji. Ty nejkrásnější bílé písečné pláže dokonale kontrastují s tím nejoslnivějším modrým mořem. Pokud jste svým založením spíše dobrodruzi, měli byste se vydat na výlet do okolí písčitých pláží, které nabízejí divokou a nespoutanou krásu pralesů. Milovníci historie by zcela nepochybně měli zamířit po stopách mayské kultury, která je pro Evropany příslibem velkého dobrodružství.

Mauricius aneb pobyt v rytmu kokosových ořechů

Mauricius nenabízí pouhé pobyty v luxusních přímořských hotelech, ale také termální lázně, horské vyhlídky na moře i do vnitrozemí, dobrodružství a poznání během výšlapu na vulkány, hučící vodopády a mnoho dalšího. Mauricius ani zdaleka neznamená pouze lenošení na pláži, ale také procházky pralesem anebo na druhé straně mnoho příležitostí k nakupování toho nejexotičtějšího zboží. To vše v blízkosti písčitých pláží a azurového moře.

Keňa aneb dobrodružství se zebrami

Koupání a safari, a to vše v srdci černého kontinentu, který se nazývá Afrika. Pláže s kokosovými palmami sklánějícími se v západu slunce, svěží vánek i obrovský měsíc nad vašimi hlavami při večerních romantických procházkách, to vše naleznete v Keni. Hotely si zde v ničem nezadají s luxusem jiných vyhlášených lokalit a navíc vám nabízejí ještě možnost vyrazit do divočiny a pozorovat divou zvěř, kterou doma můžete sledovat jen zpoza mříží.

Srí Lanka aneb dejte si odpolední čaj při projížďce na slonovi

Hotely na Srí Lance mají bez výjimky jednu zvláštnost, kterou málo kde jinde najdete, a to jsou nádherné pláže při pobřeží Indického oceánu. Řeknete si, že přeci všechny pláže jsou překrásné, ale to jste ještě nezažili Srí Lanku. Omamná vůně linoucí se z čajovníkových plantáží v horách se mísí s vlhkým mořským vzduchem a vytváří neopakovatelné aroma nutné k dotvoření atmosféry troubících slonů, procházejících nedaleko pomalým a houpavým krokem.

Doporučené zájezdy

Vybrali jsme pro vás zájezdy typu Exotika . Nyní už si stačí jen vybrat a užít si perfektní dovolenou...

Země Název Cena Akce
Dominikánská republika Dominikánská republika od 81 290 Kč
Dominikánská republika Dominikánská republika od 79 990 Kč
Dominikánská republika Dominikánská republika od 53 990 Kč

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.