nahrávám...

Katalog zájezdu do celého světa

Navigace:


Hotel MPM Arsena - Nesebar
Hotel |Letecky

Poloha:: Hotel Arsena se nachází přímo u pláže v jižní části nového Nesebaru. Vzdálenost od historického centra je zhruba 1 km.… více »


Hotel Yavor Palace - Slunečné pobřeží
Hotel |Letecky

Poloha:: Oblíbený hotel je situován v centru Slunečného pobřeží. Krásná písčitá pláž je vzdálená 250 m od hotelu. Jeho blízké okolí nabízí… více »


Palmeras Beach - Konakli
Hotel |Letecky

Poloha:: Hotel se nachází přímo u oblázkovo-písečné pláže asi 13 km od města Alanya a 200 metrů od letoviska Konakli.Vybavení:: Hostům je k… více »


Granada Luxury Okurcalar - Okurcalar
Hotel |Letecky

Poloha:: Luxusní hotel se nachází přímo u pláže cca 90 km od letiště v Antalyi. Na písčité pláži je umístěno molo s přístupem do moře… více »


Hotel Moonlight - Svatý Vlas
Hotel |Letecky

Poloha:: Luxusní hotelový komplex se nachází ve středu Svatého vlasu přímo u krásné písčité pláže.Vybavení:: Pro hotelové hosty je k… více »


Hotel Mena Palace - Slunečné pobřeží
Hotel |Letecky

Poloha:: Novější hotel obklopený zelení je umístěn v samém centru Slunečného pobřeží, pouhých 250 m od pláže (cca 5 minut).Vybavení:: Hotel… více »


Západ USA od severu k jihu

Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů … více »


Albánie s výletem do Makedonie

Pohodlnou cestou s noční plavbou v kajutách vyrazíme za poznáním nejexotičtější z evropských zemí – Albánie. Je to opravdová kráska, která… více »


Tibet a Nepál - na střechu světa pod Mt. Everest

Od r. 2006 se dá do Tibetu dostat po jedinečné čching-chajské železnici, které místní přezdívají „cesta do nebes“. 80% trati leží v nadm.… více »


Severní Indie - Ladakh a Nepál

Indie - Paňdžáb (znamená „Pětiříčí) je historické území, rozdělené mezi Pákistán a Indii. V jeho indické části se nachází Amritsar, který… více »


Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.