nahrávám...

Expedice

Expedice jsou zárukou neobyčejných zážitků. Naše expedice jsou dobrodružným inspirativním zdrojem poznání. Poznejte např. Národní parky USA, krásy Indie, nádherné Thajsko a mnoho dalších zemí.

Navigace:

Přírodou Skotska
Hostel |Letecky |Vlastní

Skotsko je populární destinací turistů z celého světa, proto máme již několik let v nabídce zájezd také pro ty naše klienty, kteří na svých… více »


Bali - ostrov bohů

Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, azurové… více »


Azory - Pohodová Turistika
Hotel |Letecky |Snídaně

Vystoupejte od rozervaných břehů s dramatickými lávovými útesy vzhůru k oblakům, obejděte široké krátery bývalých sopek porostlé kvetoucími… více »


Severní i jižní Thajsko - velký okruh

Vydejte se s námi do pohádkové země – exotického Thajska. Náš zájezd zahrnuje jak překrásné kulturní památky připomínající bohatou historii… více »


Západ USA od severu k jihu

Nabídku zájezdů do USA doplňujeme o cestu, která vás provede po dalších úchvatných místech amerického Západu. Čeká nás několik superlativů … více »


Chile a Argentina - poušť Atacama, NP Patagonie

Na tomto zájezdu poznáte hlavní město Chile Santiago de Chile, bohémské Valparaiso ležící na břehu Tichého oceánu, jedinečné pouštní… více »


Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.