nahrávám...

Lyžování do Rakouska

Nabízíme zájezdy pro malé i velké lyžaře s různými obtížnostmi sjezdovek. Lyžaři pojďte si s námi sjet Rakouské, Italské, Francouzské i Švýcarské alpské svahy a ledovce.

Navigace:


Gasteinertal - Grossarltal - Hotel Alpenhaus Evianquelle, Salcbursko

Bad Gastein - lokalita Böckstein, centrum lokality Böckstein, resp. Bad Gasteinu - 1,5 km, resp. 4 km, skiareál Stubnerkogel / Schlossalm -… více »


Raurisertal Hochalm - Gasthof Salzburgerhof, Salcbursko

Rauris, centrum - 300 m, skiareál Hochalm Rauris - 400 m, skiareál Zell am See / Schmittenhöhe - 25 kmVybavenost a služby - recepce / malá… více »


Hochkönig - Hotel Salzburgerhof, Salcbursko
|All inclusive

Maria Alm, centrum - 0 m, skiareál Natrun / Hochkönig - 300 m, skiareál Aberg / Hochkönig - 2,4 km, skibus - 0 m, skiareál Saalbach -… více »


Almenwelt Lofer - Pension Sonnhof, Salcbursko

Lofer, centrum - 200 m, skiareál Almenwelt Lofer - 300 mVybavenost a služby - recepce / menší lobby / wi-fi připojení k internetu, jídelna… více »


Präbichl - Gasthof Eisenerzer Hof, Štýrsko

Eisenerz, centrum - 50 m, skiareál Präbichl - 10,2 km, skibus - 300 mVybavenost a služby - recepce, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty… více »


Hochzillertal / Hochfügen - Gasthof Hoppeter, Tyrolsko

Fügen, centrum - 10 m, skiareál Spieljoch - 1 km, skiareál Hochzillertal - Hochfügen / Kaltenbach - 7 km, skibus - 100 mVybavenost a služby… více »


Dachstein West - Hotel Garni Haflingerhof, Horní Rakousko
|All inclusive

hotel je tvořen 2 budovami vzdálenými od sebe cca. 15 m; všechny níže uvedené služby jsou poskytovány v hlavní budově Torrenerhof; pokoje… více »


Gerlitzen - Gasthof Zur Post, Korutany

kapacita je tvořena hlavní budovou, ve které se nachází všechny níže uvedené služby a pokoje Standard 1/2/3 a dvěma dependancemi, které… více »


Dachstein West - Landgasthof Torrenerhof, Horní Rakousko
|All inclusive

hotel je tvořen 2 budovami vzdálenými od sebe cca 15 m; všechny níže uvedené služby jsou poskytovány v hlavní budově; pokoje jsou nabízeny… více »


Schladming - Dachstein - Berghotel Dachstein, Štýrsko

ubytování se skládá z hlavní a vedlejší budovy vzdálených od sebe cca 20 m; většina níže uvedených služeb je poskytována v hlavní budově;… více »


Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.