nahrávám...

Lyžování do Švýcarska

Nabízíme zájezdy pro malé i velké lyžaře s různými obtížnostmi sjezdovek. Lyžaři pojďte si s námi sjet Rakouské, Italské, Francouzské i Švýcarské alpské svahy a ledovce.

Navigace:


Saastal - Hotel Bergheimat, Wallis

hotel je tvořen hlavní budovou Bergheimat, ve které se nachází převážná většina níže uvedených služeb a 20 m vzdálenou vedlejší budovou… více »


Val d’Anniviers - SwissPeak Resort Vercorin, Wallis

Vercorin, centrum - 400 m, skiareál Vercorin / Siqueroulaz - 50 mVybavenost a služby - recepce / wi-fi připojení k internetu, společenská… více »


Engadin - St. Moritz - Hotel Laudinella , Graubünden

St. Moritz Bad, centrum - 500 m, skiareál Corviglia - 550 m, skiareál Corvatsch - 5,9 km, skiareál ledovec Diavolezza Glacier - 17,1 km,… více »


Val d’Anniviers - SwissPeak Resort Zinal, Wallis

jedná se o 6 těsně sousedících 5patrových residenčních budov; apartmány jsou prodávány bez rozlišení tedy bez specifikace budovy, ve které… více »


Arosa - Prázdninový komplex Hof Arosa, Graubünden

Arosa, centrum - 1 km, skiareál Arosa - 900 m, skibus - 200 mVybavenost a služby - recepce / lobby, wi-fi připojení k internetu*, dětský… více »


4 - Vallées - Priv. apartmány Veysonnaz , Wallis

jedná se o několik stovek privátních apartmánů, které jsou prodávány systémem "no name", resp. jen dle rozlišovacích kvalitativních… více »


Engadin - St. Moritz - Hotel Reine Victoria, Graubünden

Hotel Reine Victoria a sesterský hotel Laudinella jsou vzdálené cca 50 m od sebe; v hotelu Laudinella se podávají večeře, v hotelu Reine… více »


4 - Vallées - Apartmány Ski Paradise & Hauts De Veysonnaz, Wallis

privátní apartmány, které jsou prodávány systémem "no name", resp. jen dle polohy ve středisku Veysonnaz (Ski Paradise, Ski Heaven, Hauts… více »


Davos / Klosters - Hotel Schatzalp Snow and Mountain Resort, Graubünden

Davos, centrum - 3,2 km, skiareál Schatzalp / Strela - 350 m, skiareál Davos-Platz - 4,3 km, skibus - 300 m; za dobrých sněhových podmínek… více »


4 - Vallées - Residence Le Pracondu, Wallis

jedná se o 2 těsně sousedící residenční budovy; apartmány jsou prodávány bez rozlišení tedy bez specifikace budovy, ve které jsou… více »


Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.