nahrávám...

ANANTARA AL JABAL AL AKHDAR, Jebel Akhdar

Navigace:
Fotogragie ANANTARA AL JABAL AL AKHDAR, Jebel Akhdar
Fotogragie ANANTARA AL JABAL AL AKHDAR, Jebel Akhdar
Číslo zájezdu 538840
Doprava Vlastní doprava - OmánVlastní doprava
Lokalita
Omán
Oblasti Jebel Akhdar
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
Cena od
59 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu


Poloha - Luxusní hotel Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort majestátně vzhlíží na rozeklanná skaliska kolem velkého kaňonu pohoří Jebel Akhdar a je oázou dokonalé relaxace a úniku od každodenních starostí.
Sport a zábava - Resort nabízí hostům autentické zážitky a umožní jim objevovat okolní kulturu, historii a krajinu. Mezi aktivity v okolí patří ferraty, pěší turistika, výlety za kulturou, slaňování, horolezectví, lukostřelba a jízda na horském kole.

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***** Hotel ANANTARA AL JABAL AL AKHDAR *****

Vybavení hotelu - Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort je nejluxusnější resort na Blízkém východě a kombinace jeho umístění s dokonalým luxusním zázemím z něj činí nezapomenutelný zážitek! V krásné troické zahradě se nachází nekonečný bazén na útesu s dechberoucím výhledem, 2 vířivky, dětský bazén, nejmodernější fitness centrum, tenisový kurt, wellness centrum Anantara v arabském stylu s hammamem a soukromými venkovními relaxačními prostory a oddělenými krytými bazény pro muže a ženy, a klub pro děti a mládež se zábavnými aktivitami pro všechny věkové kategorie.
Vybavení pokoje - V hotelu Anantara al Jabal al Akhdar je k dispozici celkem 115 luxusních pokojů a vil s výhledem na impozantní kaňon nebo do klidné tropické zahrady, které Vás okouzlí svojí koupelnou ve wellness stylu s dešťovou sprchou. Vily jsou luxusně a příjemně zařízené a poskytují soukromý bazén s výhledem na útesy nebo bazén skrytý v exotické zahradě, nejmodernější interaktivní LED IPTV a prostorné šatníky dodávající pocit vznešeného luxusu.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou bohatého bufetu. V resortu se nachází 6 restaurací: Al Qalaa s vybranými arabskými grilovanými jídly, Bella Vista v římském stylu s výhledem na velký kaňon, Al Maisan, kde se po celý den podávají klasická jídla světovýchkuchyní a pořádají se kurzy vaření, a kavárna Al Baha na dvoře pod širým nebem. Speciální příležitosti můžete oslavit na terase restaurace Diana's Point a užit si tak jedinečné soukromé stolování s výhledem na kaňon.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.