nahrávám...

Anglie, Skotsko, Wales **+

Navigace:
Fotogragie Stonehenge
Fotogragie Anglická riviéra
Fotogragie Anglie - Lake district
Fotogragie Bath - římské lázně
Fotogragie Edinburgh - hrad
Fotogragie Edinburgh - katedrála
Fotogragie Edinburgh - Royal Mile
Fotogragie Jedburgh opatství
Fotogragie Loch Ness - Urquhart Castle
Fotogragie Londýn
Fotogragie Londýn - Buckingham palace
Fotogragie Skotsko
Fotogragie Skotsko - Ben Nevis
Fotogragie Skotsko - dudák
Fotogragie Výrobna whisky
Fotogragie Zámek Windsor
Fotogragie Stonehenge Fotogragie Anglická riviéra Fotogragie Anglie - Lake district Fotogragie Bath - římské lázně Fotogragie Edinburgh - hrad Fotogragie Edinburgh - katedrála Fotogragie Edinburgh - Royal Mile Fotogragie Jedburgh opatství Fotogragie Loch Ness - Urquhart Castle Fotogragie Londýn Fotogragie Londýn - Buckingham palace Fotogragie Skotsko Fotogragie Skotsko - Ben Nevis Fotogragie Skotsko - dudák Fotogragie Výrobna whisky Fotogragie Zámek Windsor
Číslo zájezdu 507774
Doprava Kombinovaná - Spojené královstvíKombinovaná
Odlety z Brno
Lokalita
Spojené království
Ubytování Hotel +
Strava Snídaně
Termínů
první 28.06.2019
Cena od
27 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

LONDÝN • YORK • JEDBURGH • EDINBURGH • PITLOCHRY • BLAIR ATHOL • INVERNESS • LOCH NESS • LOCH LOMOND • GLASGOW • CHESTER • CARDIFF • BATH • TORQUAY • STONEHENGE • WINDSOR • FORT AUGUSTUS

Doprava

Doprava do Anglie je zajištěna lux. autobusem a zpět je zajištěna leteckou společností Ryanair.
Předpokládaný odjezd autobusu:

Brno - Londýn 10:00

Praha - Londýn 13:00


Předpokládaný letový řád:

Londýn - Brno 13:55 - 17:05

Londýn - Praha 14:10 - 17:05

Londýn - Bratislava 16:50 - 20:05


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně zájezdu je odbavení s příručním zavazadlem. Každý účastník může mít s sebou jedno příruční zavazadlo do 10kg, které musí mít rozměry max. 55x40x20 cm a jedno malé příruční zavazadlo s rozměry max. 40x20x25 cm.


V ceně není zahrnuto žádné zavazadlo k odbavení.
Za příplatek 800 Kč je možno doobjednat odbavené zavazadlo do 20 kg. Doporučujeme objednat na každou dvojici alespoň jedno zavazadlo k odbavení. Platby za odbavení zavazadla na letišti jsou podstatně vyšší.

Cena zahrnuje

 • dopravu lux.busem do Anglie a v Anglii
 • leteckou přepravu zpět do Londýna
 • letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem
 • 9x ubytování ve 2-3* hotelech se snídaní
 • služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Cena nezahrnuje místní dopravu v Londýně
 • Doporučujeme na každou dvojici objednat alespoň jedno odbavené zavazadlo
 • odbavení zavazadla do 20 kg 800 Kč
 • 8× večeře 4.400 Kč
 • jednolůžkový pokoj 7.200 Kč
 • pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
 • Předpokládaná částka na vstupy 80 GBP

Program zájezdu

Dopoledne odjezd z Brna (předpokládaný čas odjezdu v 10 hodin) a následně z Prahy (předpokládaný čas odjezdu ve 13 hodin) a z Plzně (další nástupní místa: Zlín 400 Kč, Kroměříž 400 Kč, Ostrava 500 Kč, Frýdek-Místek 500 Kč, Nový Jičín 500 Kč, Hranice na Moravě 500 Kč, Lipník nad Bečvou 500 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Bratislava 400 Kč, Břeclav 250 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Praha 0 Kč, Plzeň 0 Kč). Cesta přes noc přes Německo do Calais.
Brzy ráno trajekt lodí přes kanál La Manche do Doveru, příjezd do Anglie s jedinečným pohledem na Doverské útesy, přejezd do Londýna. Uložení zavazadel v hotelu. Před polednem odjezd městskou dopravou do centra a pěší prohlídka: Piccadilly, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Big Ben, Parlament a dále kolem Horse Guards k Buckinghamskému paláci. Možnost návštevy nekterého z cetných muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo St. James park. Prohlídka podvečerního Londýna: China town, čtvrť Soho, procházka kolem Temže nebo návšteva jedné z hlavních atrakcí Londýna, velkého kola London Eye. Návrat do hotelu městskou dopravou.
Po snídani odjezd do Yorku , jednoho z nejkrásnejších měst Anglie. Odpoledne prohlídka města – návštěva katedrály, která je největší gotickou stavbou v Británii s bohatými vitrážemi, procházka po hradbách s nádhernými vstupními branami a úzkými uličkami a po středověké čtvrti s dokonale zachovanými hrázděnými domy až k pozůstatkům hradu založeného Vilémem Dobyvatelem. Večer odjezd na ubytování u Yorku.
Brzy ráno odjezd do Edinburghu. Cestou krátká zastávka v Jedburghu – skotském hraničním městě s krásným opatstvím a historickým domem, ve kterém žila Marie Stuartovna. Odpoledne prohlídka Edinburghu , skvostu mezi skotskými městy. Návšteva hradu, ve kterém jsou uchovávány i skotské korunovacní klenoty, procházka po hlavní třídě Royal Mile s katedrálou, množstvím obchudků i typických skotských hospod až ke klášteru a královskému zámku Holyrood, který je skotským sídlem britské královny. Možnost návštěvy Scotch Whisky centra, Královského skotského muzea nebo Skotské národní galerie, která uchvátí bohatostí svých sbírek. Večer ubytování u Edinburghu.
Odjezd do severní části Skotska přes nejvyšší pohoří Velké Británie Grampian Mountains , návsteva kouzelné skotské vesničky Pitlochry a výrobny whisky s ukázkou výroby i ochutnávkou. Odpoledne zastávka u jednoho z nejkrásnejších zámku ve Skotsku Blair Athol . Ubytování v oblasti Inverness .
Odjezd k jezeru Loch Ness , projíždka kolem jezera se zastávkou u zřícenin hradu Urquhart s kouzelnými výhledy na jezero a okolní krajinu. Návšteva malebného mestecka Fort Augustus na jižním okraji jezera. Procházka k opatství, odkud vyjíždí lode na okružní plavby po jezere a prohlídka systému zdymadel na Kaledonském kanále nazvaném Neptunovo schodiště. Po poledni krátká procházka u úpatí nejvyšší hory Velké Británie Ben Nevis a přejezd kouzelnou skotskou krajinou k druhému nejznámějšímu skotskému jezeru Loch Lomond . Po krátké zastávce pokračování na ubytování u Glasgowa.
Dopoledne návšteva nejvetšího skotského města Glasgowa , procházka centrem města s kombinací historických i moderních budov, zastávka na náměstí sv. Jiří se sochami dvanácti významných osobností, jež se zapsaly do dejin. Po procházce odjezd z Glasgowa a přejezd ze Skotska zpět do Anglie. Odpoledne návšteva jednoho z nejzachovalejších historických měst Anglie – Chestru . Procházka městem s katedrálou, hradem i mnoha tudorovskými a viktoriánskými budovami s unikátními arkádami obklopenými nádherným tríkilometrovým okruhem středověkých a římských hradeb s věžemi a branami. K večeru odjezd na ubytování.
Přejezd do jižního Walesu a návštěva Cardiffu, hlavního města Walesu s mohutným hradem, čarokrásnými parky i líbeznými posezeními. Večer odjezd na ubytování.
Dopoledne návšteva mesta Bath , architektonického skvostu Anglie se statutem památky UNESCO. Prohlídka jedinečných románských lázní, které na zdejších horkých pramenech založili už Rímané. Procházka centrem mesta s opatstvím, ve kterém byl korunován první král Anglie, ulicí Bath Street s elegantní kolonádou až ke královskému divadlu, které je jedním z nejúchvatnějších dochovaných georgiánských divadel v Anglii. Odpoledne odjezd do jižní Anglie do přímořského letoviska Torquay , které je hlavním centrem Anglické riviéry. Ubytování v Torquay.
Ráno odjezd směrem do Londýna, okolo poledne návštěva Salisburské planiny s nejznámějším prehistorickým monumentem Stonehenge . Odpoledne zastávka ve Windsoru proslaveném svým královským sídlem. Možnost návštevy jednoho z největších evropských zámků nebo procházek v rozsáhlém zámeckém parku. Večer příjezd do Londýna . Ubytování v Londýně.
Transfer na letiště, odlet z Londýna do Brna (předpokládaný přílet v 17:05) a do Prahy (předpokládaný přílet v 17:05).

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

červen 2019

       
28.6.2019 11 / 10 Brno 27 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.