nahrávám...

Bali - ostrov bohů s výletem na Lembocké ostrovy

Navigace:
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_26.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_25.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_24.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_23.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_22.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_21.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_16.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_15.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_14.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_12.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_11.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_09.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_07.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_05.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_04.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_02.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_01.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_13.JPG
Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_26.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_25.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_24.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_23.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_22.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_21.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_16.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_15.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_14.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_12.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_11.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_09.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_07.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_05.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_04.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_02.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_01.JPG Fotogragie Bali_Ostrov_bohu_13.JPG
Číslo zájezdu 501518
Doprava Letecky - IndonésieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Indonésie
Oblasti Letovisko Bali
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 03.04.2019
poslední 02.11.2019
Cena od
45 900 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, azurové moře, bílé pláže, sopky, okouzlující a milí lidé - ano, to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend, starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti. Bali, nazývané "ostrov bohů", je součástí indonéského souostroví s jeho pět tisíc kilometrů dlouhým řetězcem více než sedmdesáti tisíc ostrovů, které leží mezi Malajsií na západě a Austrálií na východě. Leží východně od ostrova Jávy v souostroví Malé Sundy, jen několik stupňů pod rovníkem. Patří mezi nejpopulárnější a turisticky nejnavštěvovanější destinace v Indonésii. Svojí rozlohou je ostrov malý, nedosahuje ani 150 km z jednoho konce na druhý, je sopečného původu a obdařen nesmírně úrodnou půdou, z níž převážnou část tvoří terasovitá políčka. Vnitrozemí ostrova je hornaté, tvořené dvěma sopečnými krátery - posvátným Gunung Agung a Batur se stejnojmenným jezerem. Bali nabízí 400 km překrásných pláží, které jsou místy přerušované divoce rozeklanými pobřežními skalami a pobřeží je místy vystaveno obrovským příbojovým vlnám Indického oceánu. Jedním z nejvýznamnějších mořských chrámů na Bali je Tanah Lot. Jeho svatyně stojí na skále, která je kolem dokola obklopena vodou a hlídána před špatnými silami a vetřelci jedovatými mořskými hady. Také obdivovatelé netopýřích jeskyní si přijdou na své v Goa Lawah, asi 9 km od Klungkungu. Stropy jeskyní jsou posety tisíci netopýrů. Co se týče kultury, Bali zůstalo jedinou hinduistickou společností v jihovýchodní Asii a bohatý náboženský život zasahuje do všech oblastí současného života. V závěru našeho programu navštívíme nedaleké Lembongské souostroví, asi 12 km od ostrova Bali. Díky malé návštěvnosti je přímo ideální pro relaxaci. Na krásné, opuštěné pláže s bělostným pískem a průzračným mořem budete jistě dlouho vzpomínat.
Provází Marek Bejr.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

v hotelech střední třídy.

Stravování

snídaně.

Cena zahrnuje

 • letenka vč. let. tax a poplatků 23 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, místní doprava v rámci programu(minibusy, taxi, bema), lodní transfer, 12x ubytování v hotelech střední třídy se snídaní, společná večeře, místní průvodce, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • strava, fakultativní programy, bakšišné, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 5 800 Kč, zvýšení pojištění storna do 80 000 Kč za 600 Kč

Program zájezdu

odlet z ČR do INDONÉSIE. Přílet v podvečerních hodinách na BALI, ubytování poblíž světoznámé surfařské pláže a místního "městečka" KUTA.
celodenní relax v oblasti KUTA - LEGIAN, možnost koupání, četné restaurace a hudební kluby - vyrovnávání se s časovým posunem.
průzkum severní oblasti Bali. Návštěva jezerního chrámu ULUNDANU ze 17. stol. zasvěceného jezerním bohům na BRATANSKÉM JEZEŘE, které zavlažuje svou vodou četná rýžová pole. BUAYNSKÉ JEZERO nás přivítá všudypřítomnými opičkami, od jezera TAMBLINGAN budeme mít nádherný výhled na místní hory porostlé nepropustnou džunglí. Z vesničky MUNDUK zažijeme takřka ptačí pohled na rýžová pole, plantáže kávy a hřebíčku. Další zastávka v severní části Bali bude patřit termálním posvátným pramenům BANJAR s možností koupání a krátké relaxace v blízkosti buddhistického kláštera, takřka věrné kopie chrámového komplexu BOROBUDUR na Jávě - BRAHMA AHAVA VIHARA, který rovněž navštívíme. Odpolední relaxace proběhne na pláži LOVINA s černým sopečným pískem. Cestou zpět na ubytování neopomineme ani 35 m vysoký vodopád GIGIT. Podvečerní příjezd do podhorské umělecké vesničky UBUD - ubytování.
dopoledne okolo rýžových teras k místní činné sopce MT. BATUR (1717 m n. m.). Odpoledne návštěva pralesních chrámů GUNUNG KAWI s královskými hrobkami z 11. století, ke kterému sejdeme po více než 200 schodech okolo rýžových terasových polí a vodních chrámů TIRTA EMPUL s chrámovými bazénky a prameny. Odpolední příjezd do UBUDU. Pěší výlet do OPIČÍHO LESA, večer možnost návštěvy představení balijských tanců s překrásnými tanečnicemi. Fakultativně lze tento den absolvovat brzký ranní výstup na sopku Batur s pozorováním východu slunce (cca 35 USD), dopolední spojení s hlavní skupinou a pokračování v programu dne.
celodenní výlet po nejznámějších balijských chrámech. Královský TAMAN AYUN z pol. 17. stol., směrový BATUKARU zasvěcený bohu Madaweda, nacházející se uprostřed lesů na úpatí hory Batukaru. Zemědělskou krajinou s četnými rýžovými poli a plantážemi kakaa, durianu, avokáda apod. dorazíme k moři, abychom navštívili jedinečný chrám z 16. stol TANAH LOT, postavený na skalnatém ostrohu v moři. Večerní příjezd na ubytování do oblasti SANUR.
relaxace a pobyt u moře. Pro zájemce odpolední nenáročná procházka k místnímu chrámu BELANGJONG, kde budete moci spatřit nejstarší artefakt na Bali – kamennou stélu oslavující vítěznou bitvu v 9. století.
výlet po východní oblasti Bali – návštěva sídla boha lásky SEMARAPURA s plovoucími pavilóny, netopýří jeskynní chrám Goa Lawah a další přírodní zajímavost, například kaňon SUKAWATI (kaňon je přístupný pouze za dobrého počasí – po deštích je z bezpečnostních důvodů uzavřen).
relaxace a pobyt u moře.
dopoledne přeplutí na LEMBONGSKÉ OSTROVY, které jsou malým rájem mezi ostrovem BALI a LOMBOK. S četnými romantickými plážemi, úchvatným západem slunce, mangrovníkovými lesy i bohatým mořským životem, budete marně hledat obdobné místo na světě. Relaxace a pobyt u moře, možnost pěších výletů (nebo na zapůjčeném motocyklu) po ostrovech.
přesun z ostrova zpět na BALI do SANURU, ubytování v hotelu, po zbytek dne relaxace.
po poledni odjezd do jižní části Bali. Odpolední koupání na "pláži snů" s bílým pískem a bělostnými útesy. Podvečerní návštěva chrámu ULUWATU z 11. století, který je postavený na stometrových útesech nad Indickým oceánem. Odjezd na ubytování.
relaxace a pobyt u moře. Poslední nákupy. Pro zájemce fakultativně návštěva hlavního města Bali - DENPASAR (trhy, muzea, památky). Večer společná večeře v balijsko-indonéském stylu. Odjezd na letiště.
odlet z Indonésie zpět do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

duben 2019

       
3.4.2019 15 / 14 Praha 45 900 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

listopad 2019

       
2.11.2019 15 / 14 Praha 45 900 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.