nahrávám...

Čína Nefritového císaře

Navigace:
Fotogragie Detail nádoby na vodu, Zakázané město, Peking
Fotogragie Hyatt Shanghaj hotel on thebund
Fotogragie Letní palác, Peking
Fotogragie Peking – Přední jezero
Fotogragie Peking – rozkvetlý Letní palác
Fotogragie Rýžové terasy Dračí hřbet
Fotogragie Šanghaj – věž Jinmao
Fotogragie Tea Cozy hotel v Yangshuo
Fotogragie Večerní Xi'an
Fotogragie Velká čínská zeď u Pekingu
Fotogragie Xi'an – Hliněná armáda
Fotogragie Zakázané město
Fotogragie Zhouzhuang večer
Fotogragie Ženy kmene Miao na rýžových terasách
Fotogragie Detail nádoby na vodu, Zakázané město, Peking Fotogragie Hyatt Shanghaj hotel on thebund Fotogragie Letní palác, Peking Fotogragie Peking – Přední jezero Fotogragie Peking – rozkvetlý Letní palác Fotogragie Rýžové terasy Dračí hřbet Fotogragie Šanghaj – věž Jinmao Fotogragie Tea Cozy hotel v Yangshuo Fotogragie Večerní Xi'an Fotogragie Velká čínská zeď u Pekingu Fotogragie Xi'an – Hliněná armáda Fotogragie Zakázané město Fotogragie Zhouzhuang večer Fotogragie Ženy kmene Miao na rýžových terasách
Číslo zájezdu 529897
Doprava Letecky - ČínaLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Čína
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 11.05.2020
poslední 15.09.2020
Cena od
168 800 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Pojeďte si na vlastní oči porovnat minulost a současnost jedné z nejstarších civilizací světa na velmi komfortně a stylově pojaté variantě našeho nejoblíbenějšího zájezdu, kterou ocení zejména nároční cestovatelé. Setkat se s největšími nábožensko-filozofickými proudy Orientu, projet se čínským venkovem, ochutnat pravou pekingskou kachnu, zhlédnout tradiční kungfu, zacvičit si v parku taj-či nebo se projet na kole po hradbách. Uvidíte moderní velkoměsta se širokými bulváry, "zakázané" císařské město i objev 20. století – přes dva tisíce let starou "hliněnou armádu" a samozřejmě nejvelkolepější stavbu světa – Dlouhou zeď. Navštívíme typickou čínskou zahradu, "vodní městečko" a necháme se ohromit supermoderní Šanghají. Zavítáme také do malebné krasové oblasti vápencových homolí a terasovitých rýžových polí. Putování nám zpříjemní i fantastické jídlo – pýcha a radost místních obyvatel a celou cestu si vychutnáme z pohodlí stylových hotelů a unikátních ubytování.
Poznámka:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Zájezd je připraven pro malou skupinu klientů. Pokud vám nevyhovuje publikovaný termín či nějaký detail v programu, rádi vám jej upravíme dle přání a zrealizujeme jako individuální cestu . Kontaktujte prosím naši kancelář .
Velikost skupiny:

4–6 účastníků
Letenky:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Naše doporučení:

Stravování

polopenze

Cena nezahrnuje

 • Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class
 • resp. First Class). V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky
 • jednolůžkový pokoj – 29650 Kč
 • čínské vízum – 3300 Kč

Program zájezdu

Praha – Peking : odpoledne přílet a ubytování v butikovém hotelu v tradičním tzv. siheyuanu (s'-che-jüan) ve starých mizejících uličkách hl. m.; večeře na uvítanou – chlouba tradiční severočínské kuchyně pekingská kachna v jedné z vyhlášených tzv. "kachňáren".
Peking : celodenní výlet na jeden z přístupných úseků Dlouhé zdi jedné z největších staveb lidstva nazývané také Velká čínská zeď, procházka po Zdi (výjezd lanovkou, dolů více možností); večeře ve stylu nejznámějších severočínských jídel v jejich skutečné podobě.
Peking : rozsáhlý areál Letního paláce – letní sídlo čínských císařů v podhůří Západních hor na břehu jezera Kunming (Kchun-ming); projížďka tradiční čínskou rikšou starými pekingskými uličkami; večeře ve stylu císařského banketu o několika chodech v restauraci umístěné v tradiční čínské zahradě .
Peking : ranní cvičení proslulého "bojového" umění Taijiquan (Tchaj-ťi-čchüan) v areálu Chrámu Nebes – místo, kam se chodili čínští císařové modlit za dobrou úrodu; procházka po Tian'anmen (Tchien-an-men) – největší náměstí světa a prohlídka tzv. Zakázaného města – sídlo čínských císařů a největší palácový komplex na světě; představení čínského kung-fu; večer procházka po obchodní třídě Wangfujing (Wang-fu-ťing) s návštěvou večerního tržiště s roztodivnými exotickými specialitami (hadi, škorpióni, mořští koníci a další).
Peking – Xi'an (Si-an): dopoledne přelet do Xi'anu a ubytování v hotelu v samém srdci starého města; procházka po monumentálních 14 km dlouhých hradbách ; pagoda Malé divoké husy v obklopení příjemného městského parku ; večeře v podobě banketu ve stylu nejslavnější dynastie Tchang – součástí je i výpravné kostýmované vystoupení zpěvů a tanců ze zlatého období Xi'anu.
Xi'an – Guilin (Kuej-lin) – Yangshuo (Jang-šuo): výlet s prohlídkou světoznámé Hliněné armády – posmrtná armáda prvního čínského císaře a jedinečné archeologické naleziště z konce 3. stol. př. Kr.; návštěva typicky netypické Velké mešity ; večeře či pozdní oběd; přelet do Guilinu a přejezd do oblasti homolovitých kopečků – ubytování ve stylovém hotelu uprostřed pohádkové krajiny .
Yangshuo : centrum světoznámé oblasti vápencových mogotů – vyhlídková plavba na vorech po řece Li mezi homolemi nejzajímavějšími pasážemi řeky; odpoledne výlet krajinou rýžových polí k jednomu z místních kopců s neopakovatelným výhledem po malebné krajině na do nekonečna se táhnoucí homole; večeře ve stylu darů řeky ; večer posezení v hotelu na terase s výhledem na homole.
Yangshuo – Longji (Lung-ťi) – Šanghaj: výlet na terasovitá rýžová políčka v oblasti zvané Dračí hřbet a obývané zajímavými národnostními menšinami – výstup na panoramatickou vyhlídku na terasy; pozdní oběd v restauraci v obklopení teras ; přejezd na letiště do Guilinu a odlet do Šanghaje – ubytování v hotelu s výhledem na výkladní skříň čínského ekonomického zázraku .
Šanghaj – Zhouzhuang (Čou-čuang): celodenní výlet do kanály protkaného "vodního" městečka – projížďka v "gondole", procházka starými domy bohatých čínských obchodníků a možnost ochutnat skvělou místní specialitu – dlouho dušené sladké vepřové koleno ; projížďka lodí po řece Huangpu (Chuang-pchu) s výhledem na staré i moderní panorama centra města; večeře v duchu tradiční šanghajské kuchyně v některé z vyhlášených restaurací.
Šanghaj – Praha: mizející staré čínské město s tradiční zahradou Yuyuan (Jü-jüan); prohlídka supermoderní čtvrti Pudong (Pchu-tung) – vyhlídka ze 632 m vysoké Šanghajské věže ( 2. nejvyšší budova světa ) a projížďka nejrychlejším (magnetickým) vlakem na světě (431 km/h); procházka po obchodní třídě Nanking a nábřeží Bund – centrum života smetánky 20. a 30. let 20. stol.; rozloučení s Čínou při stylové večeři; transfer na letiště a odlet domů, přílet do ČR 12. den.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

květen 2020

       
11.5.2020 12 / 11 Praha 168 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

září 2020

       
15.9.2020 12 / 11 Praha 168 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.