nahrávám...

Čínský nový rok

Navigace:
Fotogragie Chrám Nebes – detail
Fotogragie Čínský děda
Fotogragie Dlouhá zeď
Fotogragie Festival ledových soch
Fotogragie Chrám Yonghegong
Fotogragie Ledové pagody
Fotogragie Ledové pagody
Fotogragie Letní palác – mramorová loď
Fotogragie Moderní Peking
Fotogragie Mrak červených lampionů
Fotogragie Olympijský stadion Ptačí hnízdo
Fotogragie Oslavný lví tanec
Fotogragie Peking – chrám Nebes
Fotogragie Zakázané město
Fotogragie Zakázané město v zimě
Fotogragie Chrám Nebes – detail Fotogragie Čínský děda Fotogragie Dlouhá zeď Fotogragie Festival ledových soch Fotogragie Chrám Yonghegong Fotogragie Ledové pagody Fotogragie Ledové pagody Fotogragie Letní palác – mramorová loď Fotogragie Moderní Peking Fotogragie Mrak červených lampionů Fotogragie Olympijský stadion Ptačí hnízdo Fotogragie Oslavný lví tanec Fotogragie Peking – chrám Nebes Fotogragie Zakázané město Fotogragie Zakázané město v zimě
Číslo zájezdu 529833
Doprava Letecky - ČínaLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Čína
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
Cena od
41 800 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Pojeďte se rozloučit přímo do Číny se starým rokem vepře a přivítat nový rok krysy! Zavedeme vás do Pekingu a jeho okolí na známá, turisty často vyhledávaná místa. Proč vás sem ale zveme v tuto roční dobu? Protože nyní zažijete zcela jinou atmosféru... Při troše štěstí si budete moci zabruslit na jezeře v Letním paláci nebo se koulovat na Dlouhé zdi. Zažijete rozradostněné Číňany na monstrózních novoročních trzích. A co teprve celonoční velkolepé "silvestrovské" ohňostroje po celém městě! Zpestřením zájezdu bude výlet na nedaleký festival ledových soch – menší obdobu slavného festivalu ve městě Harbin. A pokud byste se chtěli po zimním pobytu v Pekingu trochu ohřát, můžete si na pár dní zaletět na "čínskou Havaj" – tropický ostrov Hainan v Jihočínském moři.
Velikost skupiny:
6–16 účastníků

Stravování

polopenze

Cena zahrnuje

 • český čínsky hovořící průvodce China Tours
 • vstupné do památkových objektů dle programu
 • 6x polopenze
 • 6x hotel
 • mikrobusy / metro
 • letenka Praha–Peking–Praha (vč. všech poplatků)

Cena nezahrnuje

 • jednolůžkový pokoj – 3980 Kč
 • čínské vízum – 3300 Kč

Program zájezdu

Praha – Peking : prohlídka tzv. Zakázaného města – nejrozsáhlejší palácový komplex na světě, který byl po 500 let skryt před zraky obyčejných smrtelníků; procházka po náměstí Nebeského klidu (Tchien-an-men); večer místní specialita pekingská kachna .
Peking : celodenní výlet do soutěsky Longqing (Lung-čching), kde se pravidelně koná menší obdoba festivalu ledových soch ve městě Harbin – večerní různobarevně nasvětlené ledové výtvory ; pozdní návrat zpět do Pekingu.
Peking : návštěva parku Beihai (Pej-chaj) s ohromnou tzv. Bílou stúpou a zdí Devíti draků ; lamaistický klášter Yonghegong (Jung-che-kung) a konfuciánská akademie – centrum tradiční čínské vzdělanosti.
Peking : celodenní výlet na Dlouhou zeď jeden z novodobých divů světa a největší stavbu lidstva – procházka po Zdi usnadněná výjezdem lanovkou; cestou zastávka u olympijských sportovišť – Ptačí hnízdo, Vodní kostka .
Čínský "Silvestr" : prohlídka Letního paláce – letní sídlo čínských císařů v podhůří Západních hor na břehu jezera Kunming (Kchun-ming), četné pavilony a mramorová loď císařovny Cixi (Cch'-si), možnost zabruslit si na jezeře; večerní a noční celopekingský ohňostrojový rej .
Čínský nový rok : návštěva chrámu Nebes , místa, kam se chodívali „synové nebes“ modlit za dobrou úrodu – pozorování slavnostního obětování ; rozsáhlé novoroční trhy s různými čínskými tretkami a dobrotami.
Peking – Praha: letecký návrat do ČR. Využijte možnost individuálního prodloužení na tropickém ostrově Hainan (Chaj-nan) – více informací v CK.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.