nahrávám...

Filipíny

Navigace:
Fotogragie Čokoládové kopce © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Čokoládové kopce © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Čínský hřbitov - místo mrtvých i živých © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Čekání na loď na podzemní řeku Sabang © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Cesta přes Kordilery © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Cesta na podzemní řeku © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Cesta do Sagady © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Brána na čínský hřbitov © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Bontoc © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Banány © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Bambusový most v okolí Sevilly © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Alona Beach © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Alona Beach © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie A farmáři © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie …všichni se potkávají před Santo Nino © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie …a také plná veselých dětí © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie …a balónků… © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna
Fotogragie Filipíny
Fotogragie Čokoládové kopce © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Čokoládové kopce © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Čínský hřbitov - místo mrtvých i živých © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Čekání na loď na podzemní řeku Sabang © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Cesta přes Kordilery © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Cesta na podzemní řeku © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Cesta do Sagady © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Brána na čínský hřbitov © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Bontoc © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Banány © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Bambusový most v okolí Sevilly © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Alona Beach © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Alona Beach © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie A farmáři © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie …všichni se potkávají před Santo Nino © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie …a také plná veselých dětí © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie …a balónků… © Foto: Martin Hájek, archiv CK Kudrna Fotogragie Filipíny
Číslo zájezdu 502578
Doprava Vlastní doprava - Ostatní zeměVlastní doprava
Lokalita
Ostatní země
Oblasti Přístavy Manila
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 14.02.2020
Cena od
36 800 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Pestrý mix kostelů a křesťanské kultury Filipínců v kontrastu s etnikem Ifugao, lovci lebek, o kterých jste četli v dobrodružných knihách. V mracích zahalené vrcholky hor porostlých nepropustným pralesem a šnorchlování s největšími žijícími žraloky v průzračných vodách Jihočínského moře. Naproti tomu hledání nejmenších primátů v tropickém pralese je jako hledat jehlu v kupce sena. A pokud máte rádi čokoládu, tak nesmíte opomenout Čokoládové kopce. To, že na nich není pravá čokoláda je jen detail. Filipíny nabízí mnoho zážitků a mnoho kontrastů. Vydejte se i Vy prožít s námi 17 nezapomenutelných dnů a poznat to nejlepší ze 7600 ostrovů!

Pozor! Zatraktivnili jsme program na rok 2020! Nová destinace Taal, druhý island-hopping výlet v El Nido a plavba po řece Loboc s obědem v ceně zájezdu!

Program: 1.–2. Odpolední přílet do MANILY, odpočinek a krátká procházka přes park Rizal do starého města Intramuros. Druhý den dopoledne přelet do Tagbilaranu na ostrově BOHOL. Krátký přejezd přes most na ostrůvek Panglao a zbytek dne poznávání okolí s návštěvou mořské jeskyně Hinagdanan.

3. Potápěcí / šnorchlovací / koupací výlet na korálový ostrůvek BALICASAG vzdálený 6 km od ostrova Panglao. Ostrůvek byl několikrát vyhlášen jako jedno z nejlepších míst k šnorchlování na Filipínách. Želvy, korálové rybky, barakudy a s trochou štěstí i černoploutví žraloci…odpoledne zakončíme v okolí pláže Alona Beach, jedné z nejkrásnějších na Visalajích.

4. Celodenní výlet okolo ostrova Bohol - jedna z největších atrakcí Filipín, 1268 fotogenických kopečků porostlých hnědou trávou, CHOCOLATE HILLS  . Výstup na vyhlídku uprostřed nádherné scenerie. Návštěva chovné stanice nejmenšího primáta na světě, nártouna filipínského a městečka Loboc a Baclayon se dvěma nejstaršími kostely na Filipínách. Přechod přes vratký bambusový most a vodopády u vesničky Sevilla.

5. Volný den. Možnost dalšího poznávání Boholu nebo organizace jednodenního výletu na lodi na jih ostrova Cebu do oblasti Oslob. Jediné místo na Filipínách, kde můžete na 100% spatřit velrybí žraloky!

6.–7. Dopoledne přesun do přístavu a přejezd trajektem  do města CEBU. Prohlídka starobylé pevnosti Fort San Pedro, baziliky Minore Del Santo Nino, místa, kde první Filipínci přijali křesťanství, katedrály Cebu či tradičního trhu Carbon. Druhý den přelet na ostrov PALAWAN a odpoledne okolí hlavního města Puerto Princesa, divoká pláž Nagtabon.

8. Jednodenní výlet do slavné jeskyně s podzemní řekou v SABANGU .  Přejezd na člunu na pláž na okraji tropického pralesa, odkud se vydáme na 2 km dlouhou plavbu podzemní řekou. Znáte Punkevní jeskyně? Ty jsou miniaturní oproti Sabangu! Cestou zpět se svezeme na 800 m dlouhé zip-line nad zátokou Manlilipien a po žebřících skrz jeskyni se vydáme na vrchol vápencové hory Ugong.

9. Dlouhý (přibližně 5 hodin), ale velmi atraktivní přejezd tropickou přírodou do města EL NIDO, malého městečka na severu Palawanu proslulého vápencovými útesy, lagunami a písečnými plážemi. Mluví se o něm jako o rivalu jižního Thajska, ovšem oproti Thajsku je zde jen zlomek turistů a větší pohoda!

10.–12. El Nido - pravý ráj na zemi. Desítky ostrůvků, krasových skal ostrých jak žiletka a průzračné moře a opuštěné pláže a zátoky. Čeká nás pohoda na plážích, šnorchlování a potápění na korálových útesech či výšlapy v okolí. Po celou dobu budeme ubytovaní v městečku El Nido a po 3 dny budeme vyrážet na  poznávání okolí či šnorchlovací výlety na tradičních dřevěných lodích po okolních ostrovech. Pralesem se dá vystoupit na strmý kopec nad El Nido a pozorovat západ slunce po treku na pláži Corong Corong. V oblasti strávíme dost času a vytvoříme program každému podle chuti - potápěčům, turistům i pohodářům. Tři celé dny nejsou dostatečné, věřte nám!

13. Přelet plný adrenalinu v malém letadýlku Káně zpět do Manily. Zde nakoukneme do China Townu, projdeme se po hradbách postavených Španěly, navštívíme pevnost Fort Santiago a několik kostelů a katedrál . V noci nasedneme do pronajaté dodávky s řidičem a přes noc se pohodlně přesuneme na severní část ostrova LUZON, do městečka Sagada, kam dorazíme za svítání.

14. Horské městečko Sagada - malá osada v Kordilerách, která je známá pro svoji atraktivní vápencovou krajinu a hlavně unikátní tradici pohřbívání v rakvích zavěšených vysoko ve skalách. S místním průvodcem se podíváme do Údolí ozvěn, projdeme jeskyní s podzemní řekou a na několik dalších míst, kde křesťanští domorodci uctívají duchy zesnulých.

15.–16. Přejezd krásnou horskou silničkou s nádhernými výhledy na hory do městěčka Bontoc, návštěva místního muzea kultury lovců lebek Ifugao a dále do Banaue. Zde se vydáme se na výlet do Batadu, malé vesničky uprostřed hor a tisíc let starých rýžových teras  a dále do hlubokého údolí k vodopádu Tappiya. Noc v Banaue a návrat do Manily druhý den ve večerních hodinách.

17. Poslední den na Filipínách. Výlet k druhé nejaktivnější sopce v zemi. Tento výškou malý vulkán (311 metrů), ke kterému se vydáme přes jezero na kanoi klame tělem. Cestou na letiště pak zastavíme u známého amerického hřbitova a památníku 2. sv. války. Odlet do ČR ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje

 • veškerou společnou dopravu po souši (pronajatá auta
 • taxi
 • shuttle bus
 • jeepney
 • ) na vodě (do Cebu) a pěšky
 • 15x noc v hotýlcích a chatkách (podrobnější info v "nejčastějších dotazech")
 • snídaně
 • buffet oběd s plavbou po řece Loboc
 • vstupy uvedené v programu a permity do národních parků
 • domorodý průvodce v Sagadě
 • 1denní túra na podzemní řeku v Sabangu
 • šnorchlovací výlet na korálový ostrov Balicasag
 • 2x Island Hopping výlet v El Nido
 • průvodce
 • pojištění léčebných výloh a zákonné pojištění CKPOZOR: vstupy v rámci programu (v hodnotě cca 3.500 Kč) máte zahrnuty v ceně zájezdu

Cena nezahrnuje

 • letenku v ceně od cca 20.000 Kč (včetně tax)
 • 3x vnitrostátní přelet (více info viz "Nejčastější dotazy")
 • fakultativní program (např. další výlety v El Nido
 • výlet za žraloky do Oslobu)

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Cena od Ceny / Rezervovat
       

únor 2020

     
14.2.2020 17 / 16 36 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/jezerni-pevnost-araisi-v-narodnim-parku-gauja-

Cena od 26 500 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/717

Cena od 20 900 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/-6

Cena od 53 700 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.