nahrávám...

Francie - Provence plná zážitků na kole - mobilhome

Navigace:
Fotogragie Provence_na_kole_20
Fotogragie Provence_na_kole_18
Fotogragie Provence_na_kole_17.JPG
Fotogragie Provence_na_kole_16
Fotogragie Provence_na_kole_15
Fotogragie Provence_na_kole_13
Fotogragie Provence_na_kole_12
Fotogragie Provence_na_kole_09
Fotogragie Provence_na_kole_05
Fotogragie Provence_na_kole_04
Fotogragie Provence_1
Fotogragie Provence_na_kole_03
Fotogragie Provence_na_kole_20 Fotogragie Provence_na_kole_18 Fotogragie Provence_na_kole_17.JPG Fotogragie Provence_na_kole_16 Fotogragie Provence_na_kole_15 Fotogragie Provence_na_kole_13 Fotogragie Provence_na_kole_12 Fotogragie Provence_na_kole_09 Fotogragie Provence_na_kole_05 Fotogragie Provence_na_kole_04 Fotogragie Provence_1 Fotogragie Provence_na_kole_03
Číslo zájezdu 501580
Doprava Autobusem - FrancieAutobusem
Odlety z Praha, Pardubice
Lokalita
Francie
Ubytování Bungalov
Strava Vlastní
Termínů
první 14.06.2019
poslední 30.08.2019
Cena od
14 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Vstupní bránou do Provence je skalní oblouk nad řekou Ardéche, odkud projedeme nejdramatičtější částí kaňonu. Čeká nás nejen kouzelná příroda plná vůně tymiánu a levandule, ale i odpočinek na pláži u kempu nebo objevování středověkých městeček. Můžeme si vyzkoušet i sjezd kanoí na řece Gardon a podjet římský akvadukt Pont du Gard nebo vyměnit výlet na kole za pěší turistiku. Poznáme ,,Divoký západ", kraje Camargue s plameňáky, černými býky a volně pasoucími se koňmi. Projdeme se po středověkých hradbách Aigues Mortes, Avignonem s papežským palácem a známým mostem St. Bénézet. Objevíme barevné okrové skály bizarních tvarů u Roussillonu i romantickou krajinu v okolí pohoří Luberonu a Alpilles s vinicemi a olivovými háji. S kouzelnou Provence se rozloučíme v přímořském Cassis a pěším výletem okolo půvabných skalnatých zálivů. Nespornou výhodou tohoto cyklozájezdu je to, že jste po celou dobu pobytu v kempu u moře a kterýkoliv den si můžete zalenošit na pláži, nebo využít s druhou skupinou možnost pěší turistiky, či příjemného svezení na pohodové řece. K celkové pohodě přispěje i možnost přikoupení české polopenze za příplatek 1 500 Kč. Provází J. Trepková.

Poznámka : Svoz pro cyklovariantu až od 4 osob.

Ubytování

Typ ubytování Bungalov

7x ubytování v mobilhomech u moře ve dvoulůžkových pokojích.
Ubytování je v jednoduchých mobilhomech v klidném, částečně stinném kempu na okraji městečka Saintes Maries de la Mer, asi 150 - 200 m od pláže s přímým vstupem zadní brankou. Mobilhome tvoří dvě, výjimečně tři navzájem oddělené místnosti se dvěma lůžky, uprostřed kuchyňka se stolem, rohovou lavicí a židlemi, lednice, plynový sporák, mikrovlnka, zvlášť WC, malá koupelna s umyvadlem a sprchou. Venku je krytá terasa s posezením. V kempu je k dispozici malý obchod, bar, 2 bazény pro dospělé, jeden pro děti. Centrum historického městečka je vzdálené asi 15 min. chůze, plné restaurací, barů a obchůdků. V blízkosti kempu jsou dva menší supermarkety. Povlečení je v ceně zájezdu.

Stravování

6x česká polopenze 1 800 Kč (začíná 3. den snídaní a končí 8. den večeří).

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem s krytým vlekem na kola (4 000 km), 7x ubytování v mobilhomech u moře ve 2lůžkových pokojích, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj v mobilhomu 4 900 Kč, 6x česká polopenze 1 800 Kč (začíná 3. den snídaní a končí 8. den večeří)

Program zájezdu

na kole divokým kaňonem řeky ARDÉCHE se zastávkou na vyhlídkách, od skalního oblouku Pont d´Arc do městečka SAUZE (35-42 km, převýšení 836 m). Návštěva sředověkého městečka Aigueze na protějším břehu, které je zapsáno do seznamu nejkrásnějších měst ve Francii, event. koupání v hlubokých tůních. K večeru dojezd busem na ubytování do kempu v přímořském Saintes Maries de la Mer.
přejezd busem do sedla pohoří LUBÉRON s cedrovými lesy a výhledy. Sjezd na kole do městečka na skále BONNIEUX. Pokračujeme do malebného městečka ROUSSILLON, které je vybudované na výběžku okrových skal a nese označení jedné z nejkrásnějších vesnic Francie. Přejezd do LACOSTE, prohlídka středověkého městečka s hradem (středně zvlněný profil, 40 km). Možnost prodloužení až do Cavaillon přes krásné vesničky v podhůří Luberonu jako Ménerbes, Oppéde le Vieux (55 km, 753 m). Nástup do busu a odjezd do kempu. Příjezd pozdě večer.
dopoledne volno, odpočinek u moře. Po poledni z kempu na kole do AIGUES-MORTES na západním okraji Camargue. Přes Pin Fourcat k přívozu přes Malou Rhonu do Aigues-Mortes. Prohlídka opevněného městečka, procházka po hradbách. Návrat busem. Možnost prodloužení trasy o návrat do kempu na kole (trasa - rovina, 30 - 60 km).
ráno přejezd busem k řece GARDON do městečka COLLIAS, odtud na kolech kolem vinic před Uzés k římskému akvaduktu PONT DU GARD. Prohlídka třípatrového mostu, zapsaného na seznamu památek UNESCO, možnost vykoupání, zakončení trasy v městečku REMOULIN. Odtud busem do AVIGNONU. Prohlídka historické části města, Papežského paláce, mostu Benézet apod. (40 km s převýšení 318 m). Nástup do busu, odjezd do kempu.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

červen 2019

       
14.6.2019 10 / 9 Praha 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.6.2019 10 / 9 Pardubice 14 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.6.2019 10 / 9 Praha 15 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.6.2019 10 / 9 Pardubice 15 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

srpen 2019

       
30.8.2019 10 / 9 Praha 15 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.8.2019 10 / 9 Pardubice 15 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Pyreneje MTB

Cena od 17 800 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Kudrna piknik © Foto: Aleš Linhart, archiv CK Kudrna

Cena od 17 800 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.