nahrávám...

Indický sen

Navigace:
Fotogragie Interiér mahárádžova paláce, Udajpur
Fotogragie Hotel Tádž a proslulá Brána Indie
Fotogragie Hotel Tádž výhled z pokoje
Fotogragie Hrdá rádžpútská pevnost Ambér
Fotogragie Humájúnova hrobka v Dillí
Fotogragie Indická skupinka v Červené pevnosti v Ágře
Fotogragie Indky v barevném sárí před Tádž Mahalem
Fotogragie Kuřecí tandúr s plackami
Fotogragie Na slonech k pevnosti Ambér
Fotogragie Tádž Mahal
Fotogragie Tádž Mahal - okna do hrobky
Fotogragie Tádž Mahal - západ slunce
Fotogragie Tádž Mahal v Ágře
Fotogragie Vstupní brána Tádž Mahalu
Fotogragie Interiér mahárádžova paláce, Udajpur Fotogragie Hotel Tádž a proslulá Brána Indie Fotogragie Hotel Tádž výhled z pokoje Fotogragie Hrdá rádžpútská pevnost Ambér Fotogragie Humájúnova hrobka v Dillí Fotogragie Indická skupinka v Červené pevnosti v Ágře Fotogragie Indky v barevném sárí před Tádž Mahalem Fotogragie Kuřecí tandúr s plackami Fotogragie Na slonech k pevnosti Ambér Fotogragie Tádž Mahal Fotogragie Tádž Mahal - okna do hrobky Fotogragie Tádž Mahal - západ slunce Fotogragie Tádž Mahal v Ágře Fotogragie Vstupní brána Tádž Mahalu
Číslo zájezdu 529901
Doprava Letecky - IndieLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Indie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 11.03.2020
poslední 27.11.2020
Cena od
158 800 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Indii lze poznávat mnoha různými způsoby. Tento jedinečný zájezd vám tuto neuvěřitelnou zemi představí v celé její oslnivé nádheře a splní vám ty nejodvážnější sny o orientálním luxusu a bohatství. Ukážeme vám architektonické perly indické historie – nesmrtelný pomník lásky Tádž Mahal, monumentální pevnosti v Dillí i Ágře a dech beroucí výjevy z hinduistické mytologie, vytesané ve skalních jeskyních na Sloním ostrově v Bombajském zálivu. Na hřbetě slona vás vyvezeme k fantastické středověké pevnosti Ambér, z džípů budeme vyhlížet tygry v nejznámějším národním parku Ranthambhór a motorovým člunem se projedeme po klidné hladině jezera Pičhóla v romantickém Udajpuru. Nezapomenutelné zážitky z poznávání se vám vtisknou pevně do paměti i díky hotelům, ve kterých budeme po programu odpočívat, relaxovat a ochutnávat gurmánské speciality indické kuchyně. Všechny totiž patří do nejvyšší kategorie ubytování a představují to nejlepší, co Indie nabízí. Chcete-li být během cestování také hýčkáni a rozmazlováni, vydejte se do Indie jako skuteční aristokraté!
Poznámka:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Zájezd je připraven pro malou skupinu klientů. Pokud vám nevyhovuje publikovaný termín či nějaký detail v programu, rádi vám jej upravíme dle přání a zrealizujeme jako individuální cestu . Kontaktujte prosím naši kancelář .
Velikost skupiny:

4–6 účastníků
Letenky:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.

Stravování

polopenze

Cena zahrnuje

 • letenka Praha–Dillí / Bombaj–Praha (v ekonomické třídě vč. všech poplatků)
 • 2x přelet (Džajpur–Udajpur–Bombaj)
 • klimatizovaný autobus
 • taxíky a rikši (bude-li o jízdu v nich zájem)
 • ranní a večerní projížďka džípem v NP Ranthambhór
 • 7x hotel ***** – s polopenzí (snídaně a večeře)
 • 2x luxusní stan v NP Ranthambhór – s polopenzí
 • vstupné do všech památkových objektů a NP dle programu
 • český odborný průvodce China Tours

Cena nezahrnuje

 • indické vízum – 2400 Kč
 • Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class
 • resp. First Class). V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky
 • jednolůžkový pokoj – 38000 Kč

Program zájezdu

Praha – Dillí : přílet do hl. m. Indie a ubytování v samotném srdci velkoměsta, v dochozí vzdálenosti od Královské třídy i centrálního náměstí Connaught Place; symbol vítězství islámu Kutub Mínár , kaligrafie v kameni – mešita Kuvvatul islám , záhadný železný nerezavějící sloup , Humájúnova hrobka a Brána Indie jako symbolický střed celého města.
Dillí – Ágra : ráno největší indická mešita Džamí masdžid s výhledem na Červenou pevnost a složení poklony Mahátmovi Gándhímu na Rádžghátu, kde bylo zpopelněno jeho tělo; přejezd do Ágry a ubytování v hotelu s vyhlídkou na Tádž Mahal ; bývalé sídlo mocných mughalských panovníků Červená pevnost , hrobka Itimád-ud-daula – téměř neznámá předchůdkyně Tádž Mahalu; návštěva dílny, kde se tradiční technikou pietra durra vykládá mramor.
Ágra – Ranthambhór: svítání u nejslavnější hrobky lásky Tádž Mahalu ; po snídani Fatéhpur Síkrí – nádherně dochované hlavní město císaře Akbara s posvátnou hrobkou světce Salíma Čištího; odpoledne přejezd do Ranthambhóru a ubytování v luxusním kempu uprostřed divoké džungle národního parku.
NP Ranthambhór – dříve soukromá honitba mahárádžů z Džajpuru, dnes nejznámější národní park celé Indie: šance spatřit tygra v divoké přírodě (a také jeleny, divokou kočku, leoparda ad.) během ranní a podvečerní projížďky džípem s profesionálním zoologem .
Ranthambhór – Džajpur (nový zápis UNESCO v r. 2019): přejezd do hl. m. státu Rádžasthán, jemuž se kvůli jeho barvě přezdívá Růžové město – ubytování v hotelu zasazeném v nádherné mughalské zahradě , který svým architektonickým stylem dokonale navozuje atmosféru honosného dvora rádžpútských mahárádžů; toulky starým městem a jeho atmosférickými bazáry, kde lze nakoupit zlato, perly a zejména drahokamy , jejichž umným opracováváním jsou džajpurští klenotníci pověstní.
Džajpur : na hřbetě slona k mohutné středověké pevnosti Ambér , která je nádhernou ukázkou tradiční rádžpútské architektury a dokonale splňuje veškeré představy o pohádkovém Orientu; slavná astronomická observatoř Džantar Mantar , sídlo rádžů City Palace (Městský palác), symbol města Havá Mahal – tzv. „palác větrů“.
Džajpur – Udajpur : ranní přelet do Udajpuru a ubytování v hotelu na břehu jezera Pičhóla s neopakovatelnou vyhlídkou na celé město ( jedno z nejkrásnějších turistických klišé na světě ); podvečerní romantická procházka po břehu jezera a projížďka motorovou lodí po hladině třpytící se jako zrcadlo.
Udajpur : tzv. „ indické Benátky “ nebo i „ město jezer “ – příjemné zahrady a uličky s galeriemi , Městský palác s výtečným muzeem na březích jezera Pičhóla; večerní taneční představení .
Udajpur – Bombaj : ranní přelet do Bombaje a ubytování v proslulém hotelu Tádž Mahal , jenž se tyčí na nábřeží nad symbolickým vstupem do Indie, tzv. Indickou bránou (otevřen r. 1903, a je součástí historie – v jeho pokojích trávili noc prezidenti, králové a byznysmeni z celého světa; bezpochyby jde o jeden z nejslavnějších hotelů v Asii ); projížďka městem po hlavních pamětihodnostech – budova Viktoriina nádraží coby klenot britské koloniální architektury, visuté zahrady na Malabára Hills , jež patří k nejprestižnějším adresám indické metropole; večerní procházka po Marine Drive , kde s oblibou korzuje bombajská společenská smetánka.
Bombaj – Praha: výlet lodí na „Sloní“ ostrov Elefanta v Bombajském zálivu – jeskyně vytesané do skal s bohatými skulpturálními výjevy z hinduistické mytologie, nejznámější tříhlavý Šiva v nadživotní velikosti s uhrančivým, meditačním pohledem; odpoledne individuální volno na procházku po životem pulzujících bombajských ulicích či nákup suvenýrů, odpočinek a užívání si luxusního prostředí pokoje s vyhlídkou na moře až do nočního odjezdu na letiště; v noci odlet z Indie, přílet domů 12. den.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

březen 2020

       
11.3.2020 12 / 11 Praha 158 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

listopad 2020

       
27.11.2020 12 / 11 Praha 158 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/IMG_1401

Cena od 40 990 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.