nahrávám...

Kouzelný Ekvádor

Navigace:
Fotogragie trh v Quitu
Fotogragie monument Mitad Del Mundo - Ekvádor
Fotogragie indiáni v Amazonii
Fotogragie incké ruiny (Ekvádor)
Fotogragie dreamstime_xl_64769652
Fotogragie Cuenca
Fotogragie bazilika v Quito - Ekvádor
Fotogragie Amazonie
Fotogragie Chimborazo (Ekvádor)
Fotogragie trh v Quitu Fotogragie monument Mitad Del Mundo - Ekvádor Fotogragie indiáni v Amazonii Fotogragie incké ruiny (Ekvádor) Fotogragie dreamstime_xl_64769652 Fotogragie Cuenca Fotogragie bazilika v Quito - Ekvádor Fotogragie Amazonie Fotogragie Chimborazo (Ekvádor)
Číslo zájezdu 501713
Doprava Letecky - EkvádorLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Ekvádor
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 27.02.2019
Cena od
64 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Kouzelný Ekvádor

Cena zahrnuje

 • letenka Praha-Quito a Guayaquil-Praha vč. let. tax a poplatků 28 000 Kč, místní doprava (autobus, minibus, taxi, mototaxi, loď), 13x ubytování v turistickém hotelu, 2x na chatě v Amazonii, 13x snídaně, 2x plná penze na výletě v Amazonii, 3denní výlet do amazonské džungle, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1lůžkový pokoj 6 000 Kč, zvýšení pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč za 600 Kč

Program zájezdu

letecký přesun do QUITA, výhledy na sopky COTOPAXI (5 897 m), ILINIZU NORTE (5 126 m), SUR (5 248 m) a PICHINCHU (4 776 m), prohlídka historického centra, náměstí Plaza Grande s katedrálou, náměstí a kostel Santo Domingo, výjezd lanovkou na vrchol Cruz Loma (4 100m) na úbočí sopky PICHINCHA s vyhlídkou na město a okolí, slavnostní překročení rovníku u MITAD DEL MUNDO.
výlet do rezervace COTACACHI s plavbou po kráterovém jezeře CUICOCHA, městečko COTACACHI s obchůdky s kožedělnými výrobky, slavné pestrobarevné indiánské trhy v OTAVALU, cesta po PANAMERICKÉ DÁLNICI do NP COTOPAXI (5 897 m, sopečná krajina, jezero Limiopungo, divocí koně).
smaragdově zbarvené kráterové jezírko QUILOTOA, procházka po hraně kráteru s možností túry indiánským venkovem až do vesnice CHUGCHILAN přesun do lázní BANOS pod dýmajícími sopkami TUNGURAHUA (5 023 m) a SANGAY, odpočinek v termálních pramenech, možnost jízdy na koni, nebo raftingu na řece PATATE.
třídenní výlet do amazonské džungle (jedinečný ekosystém tropického deštného pralesa s unikátní flórou a faunou, ohromné pralesní stromy a bromélie), koupání ve vodopádech, plavba indiánskou kanoí, noční procházka pralesem s pozorováním kajmanů, návštěva domorodé vesnice, návrat do BANOS.
cesta přes RIOBAMBU pod zasněženými vrcholky sopky CHIMBORAZO (6 310 m), koloniální architektura města CUENCA (Park Calderón, stará a nová katedrála, květinový trh), incké ruiny PUMAPUNGO, nenáročný pěší výlet v národním parku CAJAS krajinou křišťálově průzračných jezer.
nezapomenutelná cesta z andského pohoří do rovinatých nížin západního Ekvádoru na pobřeží Tichého oceánu do rybářského přístavu PUERTO LOPÉZ, odpočinek na pláži, celodenní výlet motorovým člunem na magický ostrov ISLA DE LA PLATA ("malé Galapágy", procházka po ostrově s pozorováním hnízdišť kolonií mnoha druhů mořských ptáků - terejů modronohých a červenonohých, fregatek, pelikánů a racků).
národní park MACHALILLA, koupání na pláži PLAYA LOS FRAILES, návštěva indiánské komunity AGUA BLANCA (pozůstatky starobylé kultury Manta), možnost koupání v sirném jezírku uprostřed suchého tropického pralesa, nejlidnatější město Ekvádoru GUAYAQUIL (čtvrť Las Peňas, promenáda Malecón 2000, park Bolívar s obrovskými leguány, katedrála), návrat do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

únor 2019

       
27.2.2019 17 / 16 Praha 64 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.