nahrávám...

Krásy Andalusie - letecky

Navigace:
Fotogragie cadiz-11
Fotogragie antequera-03
Fotogragie antequera-03
Fotogragie Cordoba
Fotogragie np-torcal-04
Fotogragie Gibraltar-02
Fotogragie generalife-14
Fotogragie generalife-06
Fotogragie generalife-05
Fotogragie generalife-04
Fotogragie antequera-06
Fotogragie alhambra-41
Fotogragie alhambra-40
Fotogragie alhambra-22
Fotogragie alhambra-25
Fotogragie alhambra-20
Fotogragie alhambra-10
Fotogragie alhambra-17
Fotogragie Alhambra - lví dvůr II
Fotogragie cadiz-11 Fotogragie antequera-03 Fotogragie antequera-03 Fotogragie Cordoba Fotogragie np-torcal-04 Fotogragie Gibraltar-02 Fotogragie generalife-14 Fotogragie generalife-06 Fotogragie generalife-05 Fotogragie generalife-04 Fotogragie antequera-06 Fotogragie alhambra-41 Fotogragie alhambra-40 Fotogragie alhambra-22 Fotogragie alhambra-25 Fotogragie alhambra-20 Fotogragie alhambra-10 Fotogragie alhambra-17 Fotogragie Alhambra - lví dvůr II
Číslo zájezdu 505657
Doprava Letecky - ŠpanělskoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Španělsko
Oblasti Město Granada , Město Malaga , Město Sevilla , Město Cadiz , Region Andalusie
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 16.05.2019
poslední 30.09.2019
Cena od
23 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Tento náš zájezd je zaměřen na poznání nádherné pohádkové oblasti Andalusie. Navštívíme světově proslulá místa s maurskou historií jako jsou Granada, Sevilla, ev. Cordoba, ale i bílá andaluská městečka, často neuvěřitelně rozložená na skalních útesech. Zájezd si zpestříme výlety do zajímavých přírodních oblastí (např. NP Torcal, skála Gibraltar).

Ubytování:
Hotelový komplex situovaný v pečlivě udržované zahradě se nachází v klidnější části letoviska Fuengirola. Nákupní možnosti, bary a restaurace najdete cca 500 m od hotelu.
Hotel má vnitřní a venkovní bazén, WiFi, zahradu aj.
Pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní TV, Wi-Fi, fénem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.
Krásná, písčitá pláž se nachází jen pár kroků od hotelu cca 150 m, kam se dostanete přes místní komunikaci, popř. lze využít hotelový podchod. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. (cca 9 Eur - 2x lehátko + slunečník).

Cena zahrnuje

 • 7x polopenzi, sklenice vody a vína k večeři
 • průvodce
 • místní autobus na výlety
 • 7x ubytování v hotelu**** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • leteckou dopravu do Andalusie

Program zájezdu

Odlet z Prahy, přílet do Andalusie .
Procházka v PŘÍRODNÍM PARKU TORCAL DE ANTEQUERA, kde vápencové skály tvoří rozsáhlé skalní městečko. Území je chráněnou krajinnou oblastí kvůli hojnému výskytu vzácných rostlin. ANTEQUERA – zastávka u unikátní památky – dolmenů na okraji městečka. Prohlídka města CORDOBA, jednoho ze skvostů Andalusie se spoustou zajímavých památek - katedrála/mešita, římský most, židovská čtvrť aj.
Výlet do srdce Andalusie - města GRANADA (UNESCO) - zasazeného do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády (palác Alhambra, letohrádek Generalife se zahradami, pevnost Alcazaba, čtvrť Albaicín se širokým výhledem aj.).
Odjezd brzy ráno na dlouhý výlet za dalšími jedinečnými místy Andalusie . Zastávka v romantickém městečku VEJER DE LA FRONTERA – půvabné „bílé městečko“ s krásnými vyhlídkami. Prohlídka centra města CÁDIZ – malebné bílé město ležící na úzkém poloostrově, významný přístav, pěkná katedrála, příjemné promenády. Na závěr zastávka ve „městě sherry“ – JEREZ DE LA FRONTERA.
Pobyt u moře. Pro zájemce půldenní výlet vláčkem (jízdné cca 3,6 Eur jedna cesta) s průvodcem do nedalekého města MALAGA – přímořské historické město s mohutnou katedrálou, maurskou pevností a rodným domem Pabla Picassa.
Prohlídka GIBRALTARU- britská kolonie s bezcelní zónou, výlet na mohutnou skálu s pevností a s výhledy na africký kontinent. Jediná volně žijící kolonie opic v Evropě. Přejezd přes hory do oblasti bílých městeček a návštěva Rondy. RONDA – malebné nad skalní rozsedlinou rozložené městečko, které upoutá každého návštěvníka svou roztomilostí.
Pobyt u moře nebo možnost fakultativního výletu do Sevilly. SEVILLA (UNESCO) - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě, s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí.
Transfer z hotelu na letiště a odlet do Prahy.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

květen 2019

       
16.5.2019 8 / 7 Praha 23 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

září 2019

       
30.9.2019 8 / 7 Praha 23 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.