nahrávám...

Krušné Hory s výletem parním vláčkem

Navigace:
Fotogragie Karlovy Vary 3
Fotogragie Cesko Karlovy Vary E
Fotogragie Cesko Karlovy Vary E II
Fotogragie Karlovy Vary
Fotogragie Karlovy Vary 1
Fotogragie Karlovy Vary 2
Fotogragie Karlovy Vary 4
Fotogragie Loket 1
Fotogragie Karlovy Vary 3 Fotogragie Cesko Karlovy Vary E Fotogragie Cesko Karlovy Vary E II Fotogragie Karlovy Vary Fotogragie Karlovy Vary 1 Fotogragie Karlovy Vary 2 Fotogragie Karlovy Vary 4 Fotogragie Loket 1
Číslo zájezdu 532412
Doprava Autobusem - ČeskoAutobusem
Lokalita
Česko
Oblasti Lázně Karlovy Vary , Zimní středisko Boží Dar , Město Bečov nad Teplou , Město Horní Blatná , Město Loket , Město Jáchymov , Město Abertamy
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 05.07.2020
Cena od
6 390 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Ještě před několika lety byly Krušné hory synonymem zničené krajiny. Dnes už toto klišé neplatí, naopak Krušné hory jsou romantickou oblastí s voňavými lesy, naučnými stezkami, dalekými rozhledy. Tento zájezd vás zavede i na německou stranu Erzgebirge a budete mít možnost nostalgicky zavzpomínat na dobu dávno minulou při jízdě parním vláčkem.

Cena zahrnuje

 • 5x ubytování v hotelu Zelený Dům
 • 5x polopenzi
 • dopravu autobusem
 • průvodce

Program zájezdu

Odjezd z Prahy v ranních hodinách. KARLOVY VARY – největší české lázně. Procházka v lázeňském centru města, prohlídka podzemí Vřídla, možnost navštívit nejstarší lázeňskou vyhlídku s kamzíkem - Jelení skok. Ubytování v Božím Daru.
BOŽÍ DAR – nejvýše položené město ve střední Evropě, centrum letní i zimní turistiky. Je zde vlastivědné muzeum se sbírkou všech razítek, která byla použita na tzv. Ježíškově poště. Turistika v malebné krušnohorské krajině v okolí Božího Daru, různé trasy vhodné pro méně i více zdatné turisty. Božídarské rašeliniště - přírodní rezervace s naučnou stezkou o délce 3,2 km a dvanácti zastávkami s typickou rašeliništní florou. Ježíškova cesta - okruh o délce 5,6 km nebo 12,9 km navazující na naučnou stezku.
Celodenní výlet na německou stranu Krušných hor. OBERWIESENTHAL - hodinová cesta historickým parním vláčkem krušnohorskou krajinou. ANNABERG-BUCHHOLZ - historické hornické město, SEIFFEN - krušnohorská obec s tradiční výrobou dřevěných hraček a vánoční dekorace, prohlídka hračkářské dílny s možností vyzkoušet si výrobu. Muzeum hraček a dekorace.
HORNÍ BLATNÁ , bývalé královské horní město s velkorysým kostelem sv. Vavřince a muzeem cínu. Od něj turistická naučná stezka Vlčí jámy (cca 5 km) se sedmi zastávkami až na BLATENSKÝ VRCH s rozhlednou s působivým výhledem na saskou stranu hor a ke Klínovci. ABERTAMY , bývalé horní město vyhlášené výrobou rukavic. Vrch PLEŠIVEC (1028 m n.m.), dnes nový lyžařský areál, s osmibokou rozhlednou, ze které je úžasný výhled na hřebeny Krušnohoří.
KLÍNOVEC (1.244 m n. m.) - nejvyšší vrchol Krušných hor a oblíbený turistický cíl s kamennou rozhlednou, FICHTELBERG (1.215 m n. m.) - nejvyšší hora Saska s krásným výhledem a atrakcí Zvon míru. Pěšky pohodovou cestou zpět do Božího Daru. Cesta na oba vrcholy i zpět je nenáročná, přesto bude pro klienty k dispozici autobus.
Královský hrad a město LOKET , dnes krásně zrekonstruované. Hrad a zámek BEČOV NAD TEPLOU se vzácným relikviářem sv. Maura, který je spolu s korunovačními klenoty nejcennější zlatnickou památkou České republiky. Příjezd v odpoledních až večerních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů Cena od Ceny / Rezervovat
       

červenec 2020

     
5.7.2020 6 6 390 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Janosikove diery 01

Cena od 6 890 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Vranov 2018 037

Cena od 5 990 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Mnichov - pohled

Cena od 6 490 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.