nahrávám...

Mijabi – doteky japonské krásy

Navigace:
Fotogragie Svatyně Fušimi Inari
Fotogragie "Volavčí hrad" v Himedži
Fotogragie Brána torii na ostrově Mijadžima
Fotogragie Brány ve svatyni Fušimi Inari Taiša
Fotogragie Čerstvé sašimi
Fotogragie Kamenné lucerny porostlé mechem
Fotogragie Mechová zahrada chrámu Saihódži
Fotogragie Mrakodrapy moderního Šiodome
Fotogragie Perfektně čerstvá sépie
Fotogragie Svatyně Jasaka ve čtvrti Gion
Fotogragie Tradiční rjokan
Fotogragie V teppanjaki restauraci
Fotogragie V teppanjaki restauraci
Fotogragie Výhled z Tokyo Sky Tree
Fotogragie Zlatý chrám v Kjótu
Fotogragie Svatyně Fušimi Inari Fotogragie "Volavčí hrad" v Himedži Fotogragie Brána torii na ostrově Mijadžima Fotogragie Brány ve svatyni Fušimi Inari Taiša Fotogragie Čerstvé sašimi Fotogragie Kamenné lucerny porostlé mechem Fotogragie Mechová zahrada chrámu Saihódži Fotogragie Mrakodrapy moderního Šiodome Fotogragie Perfektně čerstvá sépie Fotogragie Svatyně Jasaka ve čtvrti Gion Fotogragie Tradiční rjokan Fotogragie V teppanjaki restauraci Fotogragie V teppanjaki restauraci Fotogragie Výhled z Tokyo Sky Tree Fotogragie Zlatý chrám v Kjótu
Číslo zájezdu 529895
Doprava Letecky - JaponskoLetecky
Lokalita Japonsko
Ubytování Hotel
Strava Plná penze
Termínů
první 04.04.2020
Cena od
248 800 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Tisíc let staré japonské slovo mijabi představuje ideál krásy založený na životě, ve kterém není místo pro hrubost, ošklivost a absurditu a jehož cílem je dosažení pocitu absolutní harmonie krásy a elegance. Ponořte se s námi všemi smysly do jedinečné atmosféry této okouzlující země a vychutnejte si smaragdovou zeleň tiché chrámové zahrady, hedvábný dotyk kimona gejši, nostalgický zvuk mořských vln narážejících na pobřeží posvátného ostrova, tisíce barev, chutí a vůní skvělé japonské kuchyně. Mijabi není jen prázdné slovo, mijabi je po generace broušený diamant japonské kultury a zážitek, na který se nezapomíná...
Díky dlouholeté a hluboké znalosti Japonska jsme pro vás připravili zcela výjimečnou cestu, která je dále vyladěna pečlivým výběrem prvotřídních a unikátních hotelů, špičkových autentických restaurací a umocněna světově proslulou kvalitou místních služeb.
Poznámka:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Zájezd je připraven pro malou skupinu klientů. Pokud vám nevyhovuje publikovaný termín či nějaký detail v programu, rádi vám jej upravíme dle přání a zrealizujeme jako individuální cestu . Kontaktujte prosím naši kancelář .
Velikost skupiny:

4–6 účastníků
Služby za příplatek:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Letenky:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.

Stravování

plná penze

Cena zahrnuje

 • letenka Praha–Tokio / Ósaka–Praha (v ekonomické třídě vč. všech poplatků)
 • dálkové vlaky v nejvyšší dostupné třídě
 • pronajatá mikrobusová doprava a taxi
 • 6x stylový hotel **** se snídaní
 • 1x tradiční rjokan se snídaní
 • 7x oběd a 8x večeře
 • 2x loď
 • vstupné do památkových objektů dle programu
 • český japonsky hovořící odborný průvodce China Tours

Cena nezahrnuje

 • jednolůžkový pokoj – 48800 Kč

Program zájezdu

Praha – Tokio : přílet, transfer do centra Tokia a lehká společná večeře.
okio : příjemný den v hlavním městě – park Šindžuku Gjoen s rozkvetlými sakurami , procházka mrakodrapovou čtvrtí Šindžuku s monumentální tokijskou radnicí; oběd v 50. patře s výhledem na panorama světové metropole ; fascinující kontrast tradiční japonské zahrady Hamarikjú s ocelí a sklem supermoderního Šiodome , zemitá Asakusa se slavným chrámem Sensódži a branou Kaminarimon; osvěžující projížďka lodí po řece Sumida se stylovou večeří .
okio – Nikkó : cesta do jednoho z nejkrásnějších míst v Japonsku pohodlným expresním vlakem v privátním kupé – prohlídka okázale zdobené svatyně Tóšógú , která v hlubokém cedrovém lese ukrývá hrobku šóguna Tokugawy Iejasu; oddech od turistického ruchu při obědě v tiché elegantní restauraci uprostřed přírody ; působivá energie a síla téměř 100 metrů vysokého vodopádu Kegon vytékajícího z jezera Čúzendži v malebné krajině pod posvátnou horou Nantai ; po návratu do Tokia večeře v restauraci 634 na nejvyšší televizní věži na světě Tokyo Sky Tree .
okio – Kamakura : celodenní výlet mikrobusem do sídelního města prvního japonského šógunátu a historického centra japonského buddhismu – impozantní svatyně Hačimangú zasvěcená božstvu války; osvěžující oběd v restauraci s výhledem na moře ; bronzová socha Buddhy v neobyklé přírodní scenérii chrámu Kótokuin; šálek zeleného čaje v tichém zenovém chrámu Hókokudži s tajemnou bambusovou zahradou ; k večeři lahodné suši ve špičkové restauraci Marufuku.
okio – Kjóto : ranní přejezd 1. třídou slavného rychlovlaku šinkansen do kulturního centra země; dokonale připravený a prezentovaný oběd v japonské rodinné restauraci ; proslulý chrám Kinkakudži se svým nablýskaným Zlatým pavilonem , procházka malebnými historickými uličkami Ninenzaka a Sannenzaka ; večeře s legendární společnicí gejša ve vyhlášeném kjótském stylu kaiseki ve čtvrti Gion.
Kjóto – Nara – Udži : výlet mikrobusem do prvního trvalého hlavního města japonského císařství – procházka parkem s divokými, ale přátelskými jelínky , největší dřevěná budova na světě v chrámu Tódaidži ukrývající 15 metrů vysokou bronzovou sochu Buddhy z poloviny 8. stol. ; chrám Bjódóin představující „buddhistické nebe“ školy Čisté země v Udži, kde se zpracovává nejznámější japonský čaj ; slavná atmosférická svatyně Fušimi Inari s nekonečnými řadami oranžových bran torii ; k večeři skvělá tempura – smažené obalované krevety, houby a zelenina v nadýchaném těstíčku.
Kjóto – Hirošima – Mijadžima : přesun 1. třídou šinkansenu do Hirošimy – prohlídka Parku míru a muzea atomové bomby , návštěva architektonicky mimořádné budovy Orizuru Tower spojená s lehkým obědem; plavba vyhlídkovou lodí na ostrov Mijadžima se slavnou „plovoucí“ branou torii svatyně Icukušima; nocleh v tradičním japonském ubytování rjokan s bohatou večeří , možnost krátké večerní plavby k osvětlené bráně či romantické procházky po ostrově ztichlém po odjezdu denních výletníků.
Mijadžima – Himedži – Ósaka : krátká cesta 1. třídou šinkansenu do města Himedži – prohlídka největšího a nejzachovalejšího japonského hradu přezdívaného „Bílá volavka“ a zahrad Kókoen v podhradí; oběd s výhledem do zahrady ; návrat do Ósaky – pohledy na město ze střešní observatoře architektonického klenotu města Umeda Sky Building; stylová večeře na rozloučenou ve vyhlášené teppanjaki restauraci Chayamachi – menu s výběrovým hovězím masem wagjú grilovaným přímo před zraky návštěvníků; možnost procházky nočním životem Ósaky – neony ozářený most Ebisubaši přes kanál Dótombori.
Ósaka – Praha: ranní přejezd na unikátní letiště Kansai zbudované na umělém ostrově a odlet do Prahy.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Cena od Ceny / Rezervovat
       

duben 2020

     
4.4.2020 10 / 9 248 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.