nahrávám...

Petrohrad - klenot na Něvě letecky - Advent

Navigace:
Fotogragie zimni-palac-ermitaz-22
Fotogragie zimni-palac-ermitaz-02
Fotogragie smolnyj-06
Fotogragie Rusko-petrodvorce_1
Fotogragie petropavlovska-pevnost-04
Fotogragie petrodvrorce-zahrady-06
Fotogragie chram-vzkriseni-11
Fotogragie chram-vzkriseni-06
Fotogragie chram-vzkriseni-01
Fotogragie chram-sv.-michala-01
Fotogragie chram-sv.-izaka-06
Fotogragie carske-selo-40
Fotogragie carske-selo-15
Fotogragie carske-selo-03
Fotogragie 01 petrodvorce
Fotogragie petrodvrorce-zahrady-42
Fotogragie zimni-palac-ermitaz-22 Fotogragie zimni-palac-ermitaz-02 Fotogragie smolnyj-06 Fotogragie Rusko-petrodvorce_1 Fotogragie petropavlovska-pevnost-04 Fotogragie petrodvrorce-zahrady-06 Fotogragie chram-vzkriseni-11 Fotogragie chram-vzkriseni-06 Fotogragie chram-vzkriseni-01 Fotogragie chram-sv.-michala-01 Fotogragie chram-sv.-izaka-06 Fotogragie carske-selo-40 Fotogragie carske-selo-15 Fotogragie carske-selo-03 Fotogragie 01 petrodvorce Fotogragie petrodvrorce-zahrady-42
Číslo zájezdu 543761
Doprava Letecky - RuskoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Rusko
Oblasti Město Petrohrad
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 15.12.2020
Cena od
22 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

+ Briliantová klenotnice

Jedinečný zájezd do Petrohradu, v jehož průběhu poznáme nejen světoznámé památky a přepychové paláce, ale budeme mít i exkluzivní možnost navštívit Briliantovou a Zlatou klenotnici. Poznejte s námi bílou poduškou pokryté pohádkové město, skvostný palác v Petrodvorcích, Jantarovou komnatu, velkolepé stavby odrážející majestátnost ruského impéria.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Praha - Petrohrad - Praha
 • letištní taxy
 • transfery z / na letiště
 • dopravu autokarem na výlety - Petrodvorce, Puškin
 • 4x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 4x snídani
 • průvodce

Program zájezdu

Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, odpoledne po příletu transfer na ubytování. Procházka po Něvském prospektu. Možnost návštěvy Aquatoria Petra Velikého, kde se na rozlehlých modelech seznámíme s představou zakladatele města o jeho budoucím vzhledu i realitě.
Autokarový výlet do Petrodvorců – prohlídka ruského Versailles - zámku, založeného na břehu Finského zálivu Petrem Velikým na odiv všem návštěvníkům Ruska. Projížďka po umělé šíji přes Finský záliv se zastávkou na ostrově Kronstadt, který sloužil jako vojenská i námořní základna. Jeho dominantou je tzv. Mořský chrám, zasvěcený sv. Mikuláši. Projížďka severozápadní, moderní částí Petrohradu s vyhlídkou na 462 m vysoký nejvyšší mrakodrap Evropy Lakhta Centr a jeden z nejnovějších fotbalových stadionů Zenit Arena pro 80 tisíc diváků. Zastávka u křižníku Aurora, symbolu Velké říjnové socialistické revoluce. Volno k procházce v centru města.
Dopoledne zahájíme prohlídkou nejkrásnějších petrohradských chrámů. Spasitel na krvi, postavený na místě skonu cara Alexandra II., je krásnou ukázkou kostela starého ruského stylu s rozlehlými mozaikami. Katedrála sv. Izáka je druhou nejvyšší pravoslavnou katedrálou na světě, nepřehlédnutelná svou kopulí, zdobenou pravým zlatem. Z její kolonády je možné kochat se vyhlídkou na celé město. Odpoledne strávíme v nejstarší části města – Petropavlovské pevnosti, kde navštívíme katedrálu sv. Petra a Pavla s hrobkami ruských carů.
Světoznámá Ermitáž v Zimním paláci. Bezkonkurenční expozice a sbírky uměleckých předmětů, carských interiérů, exkluzivní možnost navštívit BRILIANTOVOU a ZLATOU KLENOTNICI a protilehlou budovu Generálního štábu. Jusupovský palác, jeden z nejkrásnějších paláců Petrohradu , kde údajně přišel o svůj život zhýralý Grigorij Rasputin. Volno k procházce v centru města.
Ráno odjezd do Carského Sela k prohlídce Kateřinského paláce se slavnou Jantarovou komnatou. Po prohlídce odjezd na letiště. Odlet v odpoledních hodinách, návrat do Prahy v odpoledních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

prosinec 2020

       
15.12.2020 5 / 4 Praha 22 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.