nahrávám...

Pohodový týden - Tenerife - mezi sopkami a exotickými soutěskami

Navigace:
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-27
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-26
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-25.JPG
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-24.JPG
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-21
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-20
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-2
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-18.JPG
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-17.JPG
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-16
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-15
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-14.JPG
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-13.JPG
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-12.JPG
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-11
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-10
Fotogragie Kanárské ostrovy, TENERIFE. Nejvyšší vrchol Španělska PICO DEL TEIDE (3 718 m n. m.).
Fotogragie tenerife-ck-poznani-2013-orig1
Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-27 Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-26 Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-25.JPG Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-24.JPG Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-21 Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-20 Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-2 Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-18.JPG Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-17.JPG Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-16 Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-15 Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-14.JPG Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-13.JPG Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-12.JPG Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-11 Fotogragie spanelsko-kanarske-ostrovy-tenerife-10 Fotogragie Kanárské ostrovy, TENERIFE. Nejvyšší vrchol Španělska PICO DEL TEIDE (3 718 m n. m.). Fotogragie tenerife-ck-poznani-2013-orig1
Číslo zájezdu 501517
Doprava Letecky - ŠpanělskoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Španělsko
Oblasti Region Kanárské ostrovy
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 29.04.2019
poslední 21.10.2019
Cena od
29 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická "válecí" a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy. V národních parcích narazíme na bizarní skalní formace, které nemají obdobu nikde jinde v Evropě. Zapomenout nesmíme ani na divoké skalnaté pobřeží Atlantiku, které ostrov lemuje. Spolu se stálou celoroční teplotou kolem 25 °C je Tenerife ideálním ostrovem, kde lze naplno prožít aktivní dovolenou. Budeme ubytování v příjemném ***hotelu, který se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova, 46 km od letiště a 2 km od útesů Los Gigantes. Útesy chrání oblast před větrem a vytváří speciální mikroklima, proto je zde vždy o několik stupňů tepleji než v ostatních částech Tenerife. Krásná pláž s černým pískem je vzdálena asi 300 m od našeho hotelu. Dvoulůžkový pokoj nabízí v základním vybavení telefon, trezor, koupelnu s WC, sat. TV. Téměř všechny pokoje mají výhled na moře. Hotel tvoří tři třípatrové budovy. K dispozici je recepce, dva bary, restaurace, směnárna, společenská místnost s televizí, tělocvična, hřiště na volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, pétanque, WI-FI. Na centrální terase je bazén pro dospělé s terasou na slunění, lehátka a dětské brouzdaliště. Provází Jarka Pechová v 1. a 3. termínu a M. Báčová v 2. termínu.

Poznámka: V případě uzavření některé ze soutěsek (Masca nebo Infierno) bude náhradní program.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

Budeme ubytování v příjemném ***hotelu, který se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova, 46 km od letiště a 2 km od útesů Los Gigantes. Útesy chrání oblast před větrem a vytváří speciální mikroklima, proto je zde vždy o několik stupňů tepleji než v ostatních částech Tenerife. Krásná pláž s černým pískem je vzdálena asi 300 m od našeho hotelu. Dvoulůžkový pokoj nabízí v základním vybavení telefon, trezor, koupelnu s WC, sat. TV. Téměř všechny pokoje mají výhled na moře. Hotel tvoří tři třípatrové budovy. K dispozici je recepce, dva bary, restaurace, směnárna, společenská místnost s televizí, tělocvična, hřiště na volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, pétanque, WI-FI. Na centrální terase je bazén pro dospělé s terasou na slunění, lehátka a dětské brouzdaliště.

Stravování

Polopenze

Cena zahrnuje

 • letenka vč. let. tax a poplatků cca 11 400 Kč, 7x nocleh v hotelu, 7x polopenze formou bufetu, transfery z a na letiště, půjčovné mikrobusu, místní doprava dle programu, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • 1 lůžkový pokoj 4 200 Kč

Program zájezdu

odlet z ČR na Tenerife, přejezd do hotelu, ubytování, večeře.
snídaně, dopoledne místní autobusovou dopravou do ADEJE. Túra soutěskou BARRANCO DEL INFIERNO zakončená třístupňovým vodopádem LA CASCADA (při případném uzavření této soutěsky, bude náhradní plnohodnotný program), v podvečer relax u moře nebo bazénu, večeře.
snídaně, lanovkou pod nejvyšší vrchol Španělska PICO DEL TEIDE (3 718 m n. m.), snadný výstup až do kráteru EL PILÓN, zpět kolem kráteru RAMBLETTA, trek působivou kamennou pouští k monumentu LOS ROQUES v NP LAS CANADAS. Návrat do hotelu, večeře.
snídaně, prohlídka bývalého hlavního města LA LAGUNA (UNESCO) s typickou kanárskou architekturou, přejezd do vesnice CHAMORGA na severu ostrova, kde navštívíme vavřínové lesy pohoří MONTANAS DE ANAGA během túry nad maják FARO DE ANAGA. Podle času přejezd na nejvyhledávanější pláž ostrova PLAYA DE LAS TERESITAS. Je to jediná pláž na Tenerife, která není pokrytá černým sopečným pískem. Písek sem byl dovezen ze Sahary. Návrat do hotelu, večeře.
snídaně, odpočinkový den, možnost relaxace na pláži, pro zájemce přejezd na divoké západní pobřeží do jednoho z nejkrásnějších městeček na Tenerife GARACHICA. Prohlídka městečka, které bylo v roce 1706 skoro celé zničeno při výbuchu sopky MONTANA NEGRO a vystavěno znovu. Díky erupci máme možnost se vykoupat v přírodních bazéncích vybudovaných v lávových polích. Dále pokračujeme do ICOD DE LOS VINOS, kde si v místním parku prohlédneme dračinec starý 600 let - DRAGO MILENARIO. Návrat do hotelu, večeře.
snídaně, okružní túra k bizarním pemzovým útvarům PAISAJE LUNAR, "měsíční krajina", jedinečná sopečná formace, kterou neuvidíte nikde jinde na ostrovech. Zároveň se můžeme pokochat nádhernými výhledy na TEIDE i na pobřeží Atlantiku. Návrat do hotelu, večeře.
snídaně, přejezd do vesničky MASCA, jednoho z nejkrásnějších míst na ostrově. Středně náročná túra soutěskou BARRANCO DE MASCA, která vede až na pobřeží k pláži PLAYA DE MASCA, možnost koupání. Odtud lodí podél fantastických, až 900 m vysokých útesů, do městečka LOS GIGANTES. Návrat do hotelu, večeře.
snídaně, transfer na letiště, odlet do ČR.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

duben 2019

       
29.4.2019 8 / 7 Praha 29 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

červenec 2019

       
5.7.2019 8 / 7 Praha 30 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

říjen 2019

       
21.10.2019 8 / 7 Praha 29 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.