nahrávám...

Saské zámky, Míšeň, Drážďany a Českosaské Švýcarsko

Navigace:
Fotogragie Hřensko 1
Fotogragie Bastei-02
Fotogragie Bastei-03
Fotogragie Bastei-06
Fotogragie Bastei-07
Fotogragie Drázdany-04
Fotogragie Drázdany-06
Fotogragie Drázdany-11
Fotogragie Drázdany-24
Fotogragie Drázdany-31
Fotogragie Lilienstein-02
Fotogragie Pravčická brána 16
Fotogragie Pravčická brána 18
Fotogragie Pravčická brána 19
Fotogragie Pravčická brána 22
Fotogragie Pravčická brána 3
Fotogragie Hřensko 1 Fotogragie Bastei-02 Fotogragie Bastei-03 Fotogragie Bastei-06 Fotogragie Bastei-07 Fotogragie Drázdany-04 Fotogragie Drázdany-06 Fotogragie Drázdany-11 Fotogragie Drázdany-24 Fotogragie Drázdany-31 Fotogragie Lilienstein-02 Fotogragie Pravčická brána 16 Fotogragie Pravčická brána 18 Fotogragie Pravčická brána 19 Fotogragie Pravčická brána 22 Fotogragie Pravčická brána 3
Číslo zájezdu 505928
Doprava Autobusem - NěmeckoAutobusem
Lokalita
Německo
Oblasti Oblast České Švýcarsko , Město Hřensko , Město Jetřichovice , Město Děčín
Ubytování Pension
Strava Polopenze
Termínů
první 13.08.2019
Cena od
5 590 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Poznejte na našem novém zájezdu oblast jedinečného Česko-saského Švýcarska, kde během pěších tras i autobusových nebo lodních výletů poznáte nádhernou krajinu skalních měst i historická města a mohutné hrady a romantické zámky.

Cena zahrnuje

 • průvodce
 • doprava autobusem
 • 4x ubytování (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 4x polopenzi

Program zájezdu

Ráno odjezd z Prahy do Německa – Saska. Tento den věnujeme jedné z největších a historicky nejvýznamnějších skalních pevností v Evropě, pevnosti KÖNIGSTEIN. Na skalním útesu byl postaven hrad, ze kterého jsou závratné výhledy na klikatící se řeku Labe i romantickou krajinu Saského Švýcarska. Jako druhý nás čeká zámek WEESENSTEIN, který vznikl přestavbou původního hradu a stal se krásným šlechtickým sídlem. U zámku se rozkládá velký zámecký park, protnutý říčkou Müglitz, najdete zde řadu růžových a květinových záhonů. Dojezd na ubytování.
Fakultativně plavba výletní lodí z Děčína do Drážďan, pod mohutnou pevností Königstein, skalním městem Stadt Wehlen a kolem vinic saské vinařské cesty. Nebo autobusem. DRÁŽĎANY: hlavní město Saska je proslulé svým historickým centrem s Zwingrem, kostelem Frauen kirche a příjemnými uličkami starého města.
Zámek saských kurfiřtů PILLNITZ s nádhernými zahradami, domem palem a velkým skleníkem s obří, 220 let starou kamélií. Prohlídka významného historického města MÍŠEŇ, které je proslulé výrobou porcelánu. Nad jeho starým centrem se tyčí hrad Albrechtsburg. Při zpáteční cestě zastávka u krásného zámku MORITZBURG (u nás známý především z filmu Tři oříšky pro Popelku, kde vytvořil nádherné kulisy), prohlídka exteriérů.
Přejezd do HŘENSKA . Zde podnikneme výlet v nejromantičtější části Českého Švýcarska. Cesta přes TŘI PRAMENY na PRAVČICKOU BRÁNU a GABRIELINOU STEZKOU na MEZNÍ LOUKU. Pohádkově krásná oblast soutěsek řeky Kamenice. Pěší nebo lodní cesta DIVOKOU a EDMUNDOVOU SOUTĚSKOU do městečka Hřensko.
Příjezd do Saského Švýcarska do městečka HINTERHERMSDORF. Výlet do soutěsky KIRNITZSCHKLAMM, kde návštěvníky vozí lodičky. Dále malebnými soutěskami podél říčky Kirnitz (Křinice) k pěšímu hraničnímu přechodu do ČR a odtud skalním tunelem a přes vyhlídkový vrch, ze kterého je nádherná vyhlídka na velkou část Českého Švýcarska zpět do Hinterhermsdorfu. Příjezd do Prahy v podvečerních – večerních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Cena od Ceny / Rezervovat
       

srpen 2019

     
13.8.2019 5 / 4 5 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.