nahrávám...

Schwarzwald a Alsasko

Navigace:
Fotogragie COlmar 16
Fotogragie Colmar 11
Fotogragie Colmar 4
Fotogragie Colmar-13
Fotogragie Colmar-16
Fotogragie Colmar-23
Fotogragie Francie_Alsasko_Strassbourg_6_10
Fotogragie Strassbourg 1
Fotogragie COlmar 16 Fotogragie Colmar 11 Fotogragie Colmar 4 Fotogragie Colmar-13 Fotogragie Colmar-16 Fotogragie Colmar-23 Fotogragie Francie_Alsasko_Strassbourg_6_10 Fotogragie Strassbourg 1
Číslo zájezdu 528048
Doprava Autobusem - FrancieAutobusem
Lokalita
Francie
Oblasti Město Colmar , Region Alsasko , Město Štrasburk
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
Cena od
6 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Oblast pohoří Schwarzwald na jihozápadě Německa je nejmladším národním parkem v zemi. Jedinečná krajina je tvořena nedotčenými hlubokými lesy, úchvatnými výhledy do dálky a tajemnými zákoutími. Oproti tomu Alsasko je historicky kulturní krajinou s množstvím památek a dlouhou tradicí pěstování vína.

Cena zahrnuje

 • 3x snídani
 • průvodce
 • 3x ubytování v hotelu
 • dopravu autobusem
 • Raději upozorňujeme, že může dojít ke změně programu s ohledem na slavnosti.

Program zájezdu

Odjezd z Prahy v ranních hod. - NP SCHWARZWALD. LAHR, historické město mezi vinicemi se siluetou vrcholků Černého lesa, festival chryzantém, květiny v podobě pestrobarevných obrazců.
Město THANN s kostelem sv. Thiébauta (nádherná figurální výzdoba), zastávka s výhledy, Vierl Armand - bojiště 1. světové války, možnost oběda a ochutnání borůvkových koláčů. Vyhlídková jízda po tzv. ROUTE DE CRÊTES, pohodlně zdoláte hned dva nejvyšší vrcholy pohoří Vogézy - GRAND BALLON (1.424 m) a HOHNECK (1.363 m). LAPOUTROIE, muzeum likérů s ochutnávkou, exkurze do sýrárny.
Pohledy na významný hrad Alsaska HAUT-KOENIGSBOURG vysoko nad krajem. COLMAR , metropole oblasti se zachovalým starobylým centrem, čtvrť Petite Venice, hrázděné domy, loďkou po kanálech. Nejkrásnější vinařské městečko RIQUEWIHR ležící na Route de Vin (cestě vína), EGUISHEIM, městečko s hrázděnými domy, tradiční slavnosti hub - množství hub ve všech podobách a omáčkách, velká výstava hub, trh s místními produkty, hudební vystoupení, ochutnávka vína a bábovky kougelhopf přímo u vinaře.
UNGERSHEIM, největší skanzen lidových staveb Alsaska , ŠTRASBURK - historické centrum a katedrála Notre Dame jsou zapsané na seznamu UNESCO. Fakultativně večeře na rozloučenou, odjezd pozdě večer.
Návrat do Prahy ráno.

TermínyMám dotaz

Termíny

Pro tento zájezd nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Pokud máte o tento nebo podobný termín zájem, kontaktujte nás. Tel. 595 537 254, e-mail bolsatravel@bolsatravel.cz

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.