nahrávám...

Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře **+

Navigace:
Fotogragie Londýn
Fotogragie Anglická riviéra
Fotogragie Bath - římské lázně
Fotogragie Dartmouth
Fotogragie Londýn - Buckingham palace
Fotogragie Londýn - parlament
Fotogragie Skvosty jižní Anglie
Fotogragie Stonehenge
Fotogragie Zámek Windsor
Fotogragie Londýn Fotogragie Anglická riviéra Fotogragie Bath - římské lázně Fotogragie Dartmouth Fotogragie Londýn - Buckingham palace Fotogragie Londýn - parlament Fotogragie Skvosty jižní Anglie Fotogragie Stonehenge Fotogragie Zámek Windsor
Číslo zájezdu 507775
Doprava Kombinovaná - Spojené královstvíKombinovaná
Odlety z Brno
Lokalita
Spojené království
Ubytování Hotel +
Strava Snídaně
Termínů
první 10.08.2019
Cena od
19 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

LONDÝN • BATH • TORQUAY • DARTMOUTH • LANDS END • ST. MICHAELS MOUNT • HRAD CORFE • JURSKÉ POBŘEŽÍ • DURDLE DOOR • LULWORTH COVE • STONEHENGE • WINDSOR

Doprava

Doprava do Anglie je zajištěna lux. autobusem a zpět je zajištěna leteckou společností Ryanair.
Předpokládaný odjezd autobusu:

Brno - Londýn 10:00

Praha - Londýn 13:00


Předpokládaný letový řád:

Londýn - Brno 13:50 - 17:00

Londýn - Praha 13:00 - 15:55


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně zájezdu je odbavení s příručním zavazadlem. Každý účastník může mít s sebou jedno příruční zavazadlo do 10kg, které musí mít rozměry max. 55x40x20 cm a jedno malé příruční zavazadlo s rozměry max. 40x20x25 cm.


V ceně není zahrnuto žádné zavazadlo k odbavení.
Za příplatek 800 Kč je možno doobjednat odbavené zavazadlo do 20 kg. Doporučujeme objednat na každou dvojici alespoň jedno zavazadlo k odbavení. Platby za odbavení zavazadla na letišti jsou podstatně vyšší.

Cena zahrnuje

 • letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem
 • leteckou přepravu z Londýna zpět
 • dopravu lux.busem do Anglie a v Anglii
 • 6x ubytování ve 2-3* hotelech se snídaní
 • služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Předpokládaná částka na vstupy 75 GBP
 • Cena nezahrnuje místní dopravu v Londýně
 • Doporučujeme na každou dvojici objednat alespoň jedno odbavené zavazadlo
 • jednolůžkový pokoj 4.900 Kč
 • odbavení zavazadla do 20 kg 800 Kč
 • fakultativní výlet lodí z Torquay do Dartmouth 700 Kč (děti do 15 let 450 Kč)
 • pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
 • 4x večeře (3.-6.den) 2.400 Kč

Program zájezdu

Dopoledne odjezd z Brna,(předpokládaný čas odjezdu v 10 hodin) z Prahy,(předpokládaný čas odjezdu ve 13 hodin), (další nástupní místa: Ostrava 500 Kč, Frýdek-Místek 500 Kč, Nový Jičín 500 Kč, Hranice na Moravě 500 Kč, Lipník nad Bečvou 500 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Vysoké Mýto 400 Kč, Litomyšl 400 Kč, Svitavy 300 Kč, Letovice 200 Kč, Břeclav 250 Kč, Bratislava 400 Kč). Cesta přes Německo do Francie.
Brzy ráno trajekt lodí přes kanál La Manche do Doveru, příjezd do Anglie s jedinečným pohledem na Doverské útesy, přejezd do Londýna. Uložení zavazadel v hotelu. Před polednem odjezd městskou dopravou do centra a pěší prohlídka: Piccadilly, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Big Ben, Parlament a dále kolem Horse Guards k Buckinghamskému paláci. Možnost návštěvy některého z četných muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo St. James Park. Prohlídka večerního Londýna: China town, čtvrť Soho, procházka kolem Temže. Návrat do hotelu městskou dopravou.
Dopoledne návštěva města Bath , architektonického skvostu Anglie se statutem památky UNESCO. Prohlídka jedinečných románských lázní, které na zdejších horkých pramenech založili už Římané. Procházka centrem města s opatstvím, ve kterém byl korunován první král Anglie, ulicí Bath Street s elegantní kolonádou až ke královskému divadlu, které je jedním z nejúchvatnějších dochovaných georgiánských divadel v Anglii. Odpoledne odjezd do jižní Anglie do přímořského letoviska Torquay, které je hlavním centrem Anglické riviéry. Ubytování v Torquay.
Celodenní pobyt v přímořském letovisku Torquay , které je hlavním centrem Anglické riviéry. Prohlídka letoviska, procházka kolem pláží, možnost koupání, posezení v restauracích či kavárnách s krásnými výhledy na pobřeží. Fakultativně možnost výletu lodí podél členitého pobřeží Anglické riviéry až do pohádkového města Dartmouth ležícího při ústí řeky Dart, místa neobvyklé přírodní krásy, kde je na svazích nad řekou vystavěno městečko plné typických barevných domečků. Volno k návštěvě Dartmouth - procházky historickými dlážděnými uličkami plnými obchůdků, restaurací, starých anglických barů i kaváren. Odpoledne odjezd zpět turistickým vlakem s krásnými výhledy na okolní krajinu i mořské pobřeží do Torquay a návrat na ubytování.
Celodenní návštěva jihozápadního cípu Anglie - hrabství Cornwall , jedné z nejkrásnějších přímořských oblastí Anglie s rozeklanými skálami, písečnými plážemi a rybářskými vesničkami, které si zachovaly svůj původní ráz. Návštěva nejzápadnějšího cípu Anglie - Land´s End s jedinečným výhledem na Atlantik. Cestou zpět zastávka u normanského kláštera St. Michael´s Mount , který se podle přílivu mění v ostrov. Večer návrat do Torquay na ubytování.
Celodenní výlet do hrabství Dorset . Návštěva romantického hradu Corfe Castle , zříceniny velkolepého sídla, pod kterým se rozkládá stejnojmenná kamenná vesnička. Po prohlídce hradu odjezd na Jurské pobřeží . Klasické pobřežní geomorfologické útvary a objevované zkameněliny včetně dobře zachovaných stop dinosaurů a jejich kosterních pozůstatků přispěly k tomu, že se toto pobřeží stalo první přírodní památkou zaspanou na seznam Světového dědictví UNESCO. Procházka k zátoce Lulworth Cove - fotografie této téměř dokonale kruhové zátoky patří k těm nejvyhledávanějším v jižní Anglii. Podél pobřeží je možno dojít až vyhledávané přírodní atrakci Durdle Door nacházející se na pobřeží u krásné pláže. Jedná se o vápencový skalní oblouk nazývaný "proražená vrata", který je největším obloukem stvořeným mořem na pobřeží Anglie. Za hezkého počasí i možnost koupání. Večer návrat do Torquay na ubytování.
Ráno odjezd směrem do Londýna, okolo poledne návštěva Salisburské planiny s nejznámějším prehistorickým monumentem Stonehenge . Odpoledne zastávka ve Windsoru proslaveném svým královským sídlem. Možnost návštěvy jednoho z největších evropských zámků nebo procházek v rozsáhlém zámeckém parku. Večer příjezd do Londýna . Ubytování v Londýně.
Transfer na letiště, odlet z Londýna do Brna (předpokládaný přílet v 17 hodin) a do Prahy (předpokládaný přílet v 15:55).

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

srpen 2019

       
10.8.2019 8 / 7 Brno 19 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.