nahrávám...

Spojené Arabské Emiráty

Navigace:
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Fotogragie Spojené Arabské Emiráty Fotogragie Spojené Arabské Emiráty Fotogragie Spojené Arabské Emiráty Fotogragie Spojené Arabské Emiráty Fotogragie Spojené Arabské Emiráty Fotogragie Spojené Arabské Emiráty Fotogragie Spojené Arabské Emiráty
Číslo zájezdu 536837
Doprava Letecky - Spojené arabské emirátyLetecky
Lokalita
Spojené arabské emiráty
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 14.04.2020
Cena od
27 635 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Cena zahrnuje

 • česky nebo slovensky hovořící delegát/průvodce
 • 1× večeře a 1× oběd v rámci výletů
 • 3 x ubytování v hotelu kategorie 5* s polopenzí
 • okružní jízdy v Dubaji
 • Abu Dhabi a Jeep Safari dle programu
 • 4× ubytování se snídaní v hotelu kategorie 3*
 • leteckou dopravu Katowice nebo Krakow-Dubaj-Katowice nebo Krakow
 • bezpečnostní taxu a palivový poplatek.
 • transfery
 • letištní taxu a služby

Cena nezahrnuje

 • 75 USD/pokoj/noc ve 3* hotelu a 5
 • 5 USD/pokoj/noc v 5* hotelu. Možnost zajištění transferů na trase Ostrava - letiště Katowice nebo Krakow a zpět cena 600 Kč/osoba v obou směrech.
 • fakultativní výlety. Městská hotelová taxa splatná na recepci hotelu 2
 • komplexní pojištění včetně storna zájezdu za 490 Kč

Slevy

 • Sleva 3 % při objednání zájezdu do 31. 3.

Program zájezdu

odlet z Katowic nebo Krakowa do Dubaje, města zlata a kontrastů, arabských tradičních zvyků, dynamické moderní výstavby a unikátních projektů. Transfer na hotel, ubytování, 1. nocleh.
snídaně, odjezd na výlet, během kterého se seznámíte, jak se starou tradiční částí města, tak i s novou moderní částí. Okružní jízda začíná u dubajského zálivu Creek, který rozděluje Dubaj na dvě části, a kde se přeplavíte z jednoho břehu zálivu na břeh druhý vodním taxi Abra. Zastávka na tradičním trhu s kořením a látkami, možnost nákupu na neopomenutelném trhu se zlatem. Dále se projíždí turistickou oblastí Jumeirah s oblíbenou pláží Jumeirah Beach. Zastávka u jedné z nejhezčích mešit Emirátů Jumeriah Mosque a na pláži, odkud si prohlédnete jeden ze symbolů Dubaje – luxusní hotel Burj Al Arab (plachetnice, 7*). Následuje jeden z mega projektů Dubaje – palmový ostrov. Okružní jízda dále pokračuje po ulici Sheikh Zayed Road – mrakodrap vedle mrakodrapu. Okružní jízda je zakončená zastávkou v Dubai Mallu (největší nákupní centrum v Dubaji), které nadchne svým obrovským akváriem a překrásně zpívající a tančící fontánou pod nejvyšší věží světa Burj Khalifa (828 m). Možnost pozdního oběda (není v ceně) individuálně během zastávky v nákupním centru s širokou nabídkou restaurací. Návrat na hotel kolem 19.00 hodiny, 2. nocleh.
snídaně, dopoledne volný den v Dubaji, v odpoledních hodinách odjezd na safari v poušti, tzv. Jeep Safari Desert. Přistavenými terénními vozy vyjedete za hranice města do pouště, kde budete sjíždět písečné duny a během krátkých zastávek budete mít možnost do západu slunce fotografovat nekonečnou poušť rozprostírající se kolem vás. Po setmění vás bude čekat příjemně strávený večer v beduínském kempu pod otevřeným nebem, kde můžete ochutnat vodní dýmku, nechat si namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svézt se na velboudovi, nebo se připojit tancem k vystoupení bříšní tanečnice. Večeři formou švédských stolů si můžete vychutnat při sezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků. Návrat na hotel kolem 22.00 hodiny, 3. nocleh.
snídaně, kolem 10.00 hodiny odjezd do Abu Dhabi – hlavního městem SAE. Pro svou výstavbu mrakodrapů, úhlednost a záplavu zeleně bývá často nazýváno „Emirátským Chicagem či Los Angeles“. Abu Dhabi je největším městem ze všech sedmi emirátů a bylo prvním městem Emirátů, ve kterém byla objevena ropa. Zhruba během dvouhodinové cesty (z Dubaje) budete sledovat poušť kolem vás. Možná i uvidíte se volně procházejícího velblouda po nekonečné poušti. Prohlídka Abu Dhabi zahrnuje kromě města samotného i působivé nábřeží, nazývané Corniche, poloostrov Breakwater s historickou vesničkou Heritage Village, dominantu města – masivní a unikátní luxusní hotel Emirates Palace 7* (foto zastávka) a návštěvu největší mešity v SAE – Sheikh Zayed Mosque. Cestou z Abu Dhabi zastavíme na oběd a podíváte se na ostrov Yas Island, kde se nachází dráha Formule 1 a zábavný park Ferrari World (vstup na závodiště a do zábavního parku není z časových důvodů zahrnut v okružní jízdě). Návrat na hotel kolem 18.00 hodin, 4. nocleh.
snídaně, v poledních hodinách uvolnění pokoje a odjezd do pětihvězdičkového hotelu Double Tree by Hilton Resort & Spa, ubytování, volný den, možnost lenošení na pláži a koupání v moři (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma), večeře, 5. nocleh.
snídaně, volný program, možnost lenošení na pláží a koupání v moři, případně možnost zakoupení fakultativního výletu, večeře, 6. nocleh.
snídaně, volný program, možnost lenošení na pláží a koupání v moři, případně možnost zakoupení fakultativního výletu, večeře, 7. nocleh.
snídaně, transfer na letiště v Dubaji a odlet do Katowic nebo Krakowa.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Strava Cena od Ceny / Rezervovat
           

duben 2020

         
14.4.2020 8 / 7 Katowice Polopenze 27 635 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.