nahrávám...

Stylově z Bangkoku do Singapuru

Navigace:
Fotogragie Zlatá pagoda a zlatý deštník, Bangkok
Fotogragie Zlatá hora (Phu Khao Thong a Wat Saket), Bangkok
Fotogragie Zdobné thajské chrámy
Fotogragie Wat Pho, Bangkok
Fotogragie Vlak projíždějící trhem v Maeklongu
Fotogragie Thajská relaxační masáž
Fotogragie Ležící Buddha, chrám Wat Pho
Fotogragie Kuřecí saté
Fotogragie Chrám Wat Phra Keo, Bangkok
Fotogragie Hotel Fullerton
Fotogragie Buddhové u chrámu Wat Pho, Bangkok
Fotogragie Barevné thajské chrámy
Fotogragie Bangkok - moderní centrum
Fotogragie Asijské zátiší - vývar s krevetami
Fotogragie Podvečer v Gardens by the Bay
Fotogragie Zlatá pagoda a zlatý deštník, Bangkok Fotogragie Zlatá hora (Phu Khao Thong a Wat Saket), Bangkok Fotogragie Zdobné thajské chrámy Fotogragie Wat Pho, Bangkok Fotogragie Vlak projíždějící trhem v Maeklongu Fotogragie Thajská relaxační masáž Fotogragie Ležící Buddha, chrám Wat Pho Fotogragie Kuřecí saté Fotogragie Chrám Wat Phra Keo, Bangkok Fotogragie Hotel Fullerton Fotogragie Buddhové u chrámu Wat Pho, Bangkok Fotogragie Barevné thajské chrámy Fotogragie Bangkok - moderní centrum Fotogragie Asijské zátiší - vývar s krevetami Fotogragie Podvečer v Gardens by the Bay
Číslo zájezdu 543915
Doprava Letecky - SingapurLetecky
Lokalita
Singapur
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 10.06.2020
poslední 25.11.2020
Cena od
168 800 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Malajský poloostrov byl odedávna díky své poloze křižovatkou kultur, etnik a náboženství a ani dnes tomu není jinak. O relativně malé území se dělí buddhistické Thajsko, muslimská Malajsie s celou směsí etnik a náboženství a na jižním konci poloostrova ležící původně britský Singapur. Během naší cesty navštívíme životem kypící Bangkok, projdeme se starobylými uličkami ostrova Penang či pod zářícími mrakodrapy Singapuru i mezi čajovými plantážemi. Užijeme si pravou thajskou masáž či vyrazíme na vyhlídkové kolo Singapore Flyer – a všude budeme poznávat rozmanitost tohoto krásného koutu světa. Putování nám zpříjemní i fantastické jídlo – pýcha a radost místních obyvatel – a celou cestu si vychutnáme z pohodlí stylových hotelů a unikátních ubytování.
Poznámka:

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve  naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Zájezd je připraven pro malou skupinu klientů. Pokud vám nevyhovuje publikovaný termín či nějaký detail v programu, rádi vám jej upravíme dle přání a zrealizujeme jako individuální cestu . Kontaktujte prosím naši kancelář .
Velikost skupiny:

4–6 účastníků

Stravování

polopenze

Cena zahrnuje

 • letenka Praha–Bangkok / Singapur–Praha (v ekonomické třídě vč. všech poplatků)
 • 2x přelet (Bangkok–Kuala Lumpur a Penang–Singapur)
 • pronajaté mikrobusy
 • výlet vlakem v Kanchanaburi
 • projížďka lodí v Bangkoku a Singapuru
 • 9x hotel **** se snídaní
 • 3x oběd a 8x večeře (obvykle zaměřená na místní speciality)
 • vstupné do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu
 • 1x thajská masáž
 • český odborný průvodce China Tours

Cena nezahrnuje

 • Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class
 • resp. First Class). V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky
 • jednolůžkový pokoj – 24000 Kč

Program zájezdu

Praha – Bangkok : přílet do hl. m. Thajska – "Města andělů" s mnoha buddhistickými chrámy; uvítací večeře na lodi na řece Chao Phraya, rušné dopravní tepně Bangkoku.
Bangkok : překrásně zdobený areál Královského paláce ; perly thajského chrámového umění – Wat Phra Keo ( smaragdový Buddha ), Wat Po ( 45metrový ležící Buddha ), či Wat Traimit ( Buddha z ryzího zlata ); odpočinkové odpoledne – vyhlášená thajská masáž , či pleťová maska v jednom z příjemných salonů; večeře zaměřená na thajské speciality .
Bangkok – Kanchanaburi : ranní "železniční trh" – stánky se zbožím rozložené přímo na kolejích; dále do Kanchanaburi – slavný most přes řeku Kwai (námět stejnojmenného filmu) a historická místa spjatá s 2. světovou válkou; ubytování ve stylových bungalovech u řeky Kwai a večeře s etnickým tanečním představením .
Kanchanaburi : projížďka zajímavou scenérií po proslulé Železnici smrti , jejíž stavba si vyžádala tisíce obětí z řad válečných zajatců; odpočinek v krásně tropické krajině u řeky.
Kanchanaburi – Bangkok – Kuala Lumpur : návrat do Bangkoku a přelet do Malajsie; přesun do centra města a večeře v observatoři televizní věže Menara KL s výhledem na noční velkoměsto včetně nasvícených dvojčat Petronas Twin Towers .
Kuala Lumpur : pamětihodnosti malajsijské metropole – etnické a koloniální památky , staré nádraží, Páteční mešita, Náměstí nezávislosti, pestrobarevné hinduistické jeskyně Batu obklopené houfy opic .
Kuala Lumpur – Cameron Highlands : půldenní přejezd do horské stanice (1300 m n.m.) s příjemným horským klimatem – všudypřítomné čajové plantáže a nádech někdejší koloniální atmosféry; odpolední posezení u čaje s výhledem na plantáž , k večeři místní specialita "steamboat" – kotlík uprostřed stolu, ve kterém se vaří houby, maso i zelenina.
Cameron Highlands – Penang : návštěva nejznámější čajové továrny s ochutnávkou na zářivě zelených čajových plantážích, procházka mechovým lesem na úpatí hory Gunung Brinchang (2032 m n.m.); přesun na ostrov Penang do George Townu – životem tepající kosmopolitní centrum s romanticky zašlými uličkami a mnoha chrámy ; večerní procházka městem dýchajícím historií, kulturou a vůní kuchyní mnoha zdejších etnik .
Penang – Singapur: projižďka rikšou po pestrobarevném multikulturním Georgetownu , britská pevnost Cornwallis, shromažďovací dům klanu Khoo , pouliční malby a ochutnávky místní vyhlášené kuchyně , bohatě zdobený jihoindický chrám; odpoledne přejezd na letiště a odlet do Singapuru.
Singapur – Praha: celodenní prohlídka fascinujícího velkoměsta – ranní pohled na ostrov z výšky vyhlídkového kola Singapore Flyer , britská správní čtvrť připomínající koloniální historii Singapuru , kontrast supermoderní čtvrti Marina Bay s barevnou čínskou čtvrtí , projížďka po řece, večerní výhled z monumentálního mrakodrapu Marina Bay Sands ; rozlučková večeře a přejezd na letiště, přílet do ČR 12. den.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Cena od Ceny / Rezervovat
       

červen 2020

     
10.6.2020 12 / 11 168 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
       

listopad 2020

     
25.11.2020 12 / 11 168 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.