nahrávám...

Šumava a Bavorsko

Navigace:
Fotogragie Pasov-02
Fotogragie Mnichov - pohled
Fotogragie Nemecko_Pasov_1
Fotogragie Pasov
Fotogragie Pasov-04
Fotogragie Pasov-06
Fotogragie Pasov-07
Fotogragie Pasov-25
Fotogragie Pasov-26
Fotogragie Regensburg-05
Fotogragie Regensburg-12
Fotogragie Regensburg-19
Fotogragie Regensburg-23
Fotogragie Regensburg-24
Fotogragie Regensburg-25
Fotogragie Regensburg-26
Fotogragie Regensburg-28
Fotogragie Šumava  Kašperk 1
Fotogragie Pasov-02 Fotogragie Mnichov - pohled Fotogragie Nemecko_Pasov_1 Fotogragie Pasov Fotogragie Pasov-04 Fotogragie Pasov-06 Fotogragie Pasov-07 Fotogragie Pasov-25 Fotogragie Pasov-26 Fotogragie Regensburg-05 Fotogragie Regensburg-12 Fotogragie Regensburg-19 Fotogragie Regensburg-23 Fotogragie Regensburg-24 Fotogragie Regensburg-25 Fotogragie Regensburg-26 Fotogragie Regensburg-28 Fotogragie Šumava  Kašperk 1
Číslo zájezdu 532499
Doprava Autobusem - NěmeckoAutobusem
Lokalita
Německo
Oblasti Město Mnichov , Město Regensburg , Oblast Šumava , Město Kašperské Hory , Region Bavorsko , Město Špičák , Město Pasov , Oblast Bavorský les
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 09.08.2020
Cena od
6 490 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Mnichov, Pasov, Regensburg, Bavorský les. To vše můžete navštívit a poznat během našeho týdenního zájezdu na Šumavu, na pomezí Čech a Bavorska. Přírodní krásy, lesy, jezera, hory a k tomu historická města jako je Pasov, Mnichov a Regensburg.

Ubytování

Typ ubytování Hotel

ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 5x ubytování (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 5x polopenzi

Program zájezdu

Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Dojezd na Špičák , výjezd lanovkou na PANCÍŘ - krásné výhledy na západní část Šumavy . Za jasného počasí lze spatřit i vrcholky Alp. Sestup do Špičáckého sedla a pokračujeme k jezerům ČERNÉMU a ČERTOVU. Šumavská jezera jsou jediná jezera ledovcového původu.
PASOV - město ležící na soutoku tří řek (Dunaje, Innu, Ilzu). Poloha historického centra ležícího na ostrohu mezi Innem a Dunajem turistům bere dech. To vše ještě podtrhuje pevnost ležící na sousedním ostrohu (Dunaj, Ilz), katedrála sv. Štěpána a památky, kterým italští umělci po požárech v letech 1662 a 1680 dali barokní, rokoková a neoklasicistní průčelí.
Výlet na hrad KAŠPERK postavený Karlem IV. na ochranu zemské stezky. Cestou zřícenina PUSTÝ HRÁDEK, ze které je pěkný výhled na okolní šumavskou krajinu. Odpoledne návštěva POVYDŘÍ. Cesta nejmalebnější částí z ANTÝGLU na ČEŇKOVU PILU. Toto kaňonovité údolí je považováno za nejromantičtější u nás. Cesta vede podél řeky plné balvanů, obřích kamenných hrnců, srázů posetých kamennými moři a skalními útvary. V polovině cesty uvidíte TURNEROVU CHATU zasazenou v nejdramatičtější části údolí.
MNICHOV - metropole Bavorska oplývající zajímavými pamětihodnostmi. Náměstí Marienplatz s impozantní neogotickou radnicí, stará radnice, Frauenplatz s dominantní katedrálou Frauenkirche, symbolem Mnichova , jejíž věže dosahují 98 m, pěší zóny, pivnice aj.
Výlet do německé části Šumavy - BAVORSKÉHO LESA . Možnost výjezdu lanovkou na GROSSER ARBER (Velký Javor) 1 456 m. Turistika v okolí, jezero Grosser Arbersee, možnost projížďky loďkou. Městečko BODENMAIS.
REGENSBURG - jedno z nejlépe zachovalých německých historických měst s mnoha zachovalými románskými a gotickými památkami. V roce 1996 bylo historické centrum Regensburgu zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Odjezd do Čech. Příjezd v pozdních večerních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Cena od Ceny / Rezervovat
       

srpen 2020

     
9.8.2020 6 / 5 6 490 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.