nahrávám...

Thajsko tradiční i moderní

Navigace:
Fotogragie Vodopády Erawan
Fotogragie Vlak projíždějící trhem v Maeklongu
Fotogragie Ruiny královského města Ayutthaya
Fotogragie Plovoucí trh
Fotogragie Pohled na Bangkok z mrakodrapu
Fotogragie Písečné pláže ostrova Ko Chang
Fotogragie Ležící Buddha, chrám Wat Pho
Fotogragie Chrám Wat Phra Keo, Bangkok
Fotogragie Historické město Ayutthaya
Fotogragie Historické město Ayutthaya
Fotogragie Buddha pohlcený vegetací
Fotogragie Ayutthaya
Fotogragie <p>11. místo – FOTOSOUTĚŽ 2016 (Co nám na cestách nejvíc chutnalo)</p>
Fotogragie "Opičí chrám" v Lopburi
Fotogragie Malebná krajina kolem řeky Kwai
Fotogragie Vodopády Erawan Fotogragie Vlak projíždějící trhem v Maeklongu Fotogragie Ruiny královského města Ayutthaya Fotogragie Plovoucí trh Fotogragie Pohled na Bangkok z mrakodrapu Fotogragie Písečné pláže ostrova Ko Chang Fotogragie Ležící Buddha, chrám Wat Pho Fotogragie Chrám Wat Phra Keo, Bangkok Fotogragie Historické město Ayutthaya Fotogragie Historické město Ayutthaya Fotogragie Buddha pohlcený vegetací Fotogragie Ayutthaya Fotogragie <p>11. místo – FOTOSOUTĚŽ 2016 (Co nám na cestách nejvíc chutnalo)</p> Fotogragie "Opičí chrám" v Lopburi Fotogragie Malebná krajina kolem řeky Kwai
Číslo zájezdu 543912
Doprava Letecky - ThajskoLetecky
Lokalita
Thajsko
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 04.05.2020
Cena od
66 800 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Toto království v jihovýchodní Asii, které si nikdy nepodrobili evropští kolonizátoři, proslavily ve světě turistiky především jeho nádherné pláže, avšak hrdý Siam nabízí mnohem více. Užijeme si kontrast rušných tříd a nablýskaných mrakodrapů s tradičními trhy v zapadlých uličkách, ale také s těmi plovoucími na řekách. Prohlédneme si ruiny bývalých královských měst, v divoké přírodě spatříme gibony a zoborožce, možná i slony. Nezanedbáme ani vyhlášenou thajskou kuchyni, vonící bazalkou, citronelou a koriandrem – samozřejmě formou ochutnávání, ale co třeba přiložit ruku k dílu a přípravu nejslavnějších pokrmů si vyzkoušet? A po tom všem si odpočineme u „povinného“ moře, a to na pláži ostrova Ko Chang.
Velikost skupiny:

6–16 účastníků

Stravování

snídaně

Cena zahrnuje

 • spropitné místním řidičům a průvodcům
 • český odborný průvodce China Tours a místní průvodce
 • vstupné do památkových a přírodních objektů dle programu
 • pronajaté mikrobusy a 2x trajekt
 • 12x hotel *** se snídaní
 • letenka Praha–Bangkok–Praha (vč. všech poplatků)

Cena nezahrnuje

 • jednolůžkový pokoj – 8600 Kč

Program zájezdu

Praha – Bangkok : přílet do Thajska, transfer do centra Bangkoku a program dle času příletu.
Bangkok : prohlídka thajské metropole – Královský palác se sochou Smaragdového Buddhy, chrám Wat Pho s 45 m dlouhou sochou ležícího Buddhy ; plavba k chrámu „ranních červánků“ Wat Arun – rušný život na řece Chao Phraya , rozlehlý barevný květinový trh Pak Klong Talad.
Bangkok : nenáročný cyklovýlet po tichých zákoutích ostrova Bang Kachao, přezdívaného „plíce Bangkoku“ – poklidný půlden mezi parky a ztichlými chrámy; odpoledne kurz vaření autentické thajské kuchyně .
Bangkok – Amphawa – Kanchanaburi: dopolední návštěva ikonického „vlakového“ trhu v Mae Klongu, který protíná funkční železniční koridor, víkendový plovoucí trh ve městečku Amphawa; přejezd do Kanchanaburi, večer tradiční thajská masáž .
Kanchanaburi – NP Erawan : výlet vlakem po neblaze proslulé Železnici smrti v horské tropické krajině – most přes řeku Kwai; národní park Erawan se smaragdově zelenými tůněmi a sedmistupňovým vodopádem uprostřed džungle.
Kanchanaburi – Ayutthaya : přejezd do Ayutthayi – historický park s mnoha buddhistickými chrámy , pozůstatky metropole jedné z nejstarších a nejmocnějších říší JV Asie .
Ayutthaya – Lopburi – NP Khao Yai: ranní přejezd do jednoho z nejstarších thajských měst – návštěva „opičího chrámu“ Phra Prang Sam Yot , zřícenina starého královského paláce s výstavou historických šperků a khmerských soch; transfer do NP Khao Yai.
NP Khao Yai – Prachinburi: celodenní aktivní pobyt v nejstarším thajském národním parku – nenáročné procházky džunglí , pozorování bujné vegetace (divoké orchideje, nejrůznější druhy palem či obří kapradiny ) – a divoké zvěře ( giboni, dikobrazové, sloni či mnoho druhů motýlů a zoborožců aj.), možnost koupání v tůni pod vodopádem .
Prachinburi – Ko Chang : přejezd (cca 4 h) do Tratu, trajekt na ostrov Ko Chang a ubytování v rezortu (na 4 noci) – po zbytek dne odpočinek na pláži .
Ko Chang : odpočinek na plážích s možností výletů na okolní ostrovy či do džungle.
Ko Chang – Bangkok – Praha: rozloučení s mořem; odpoledne transfer trajektem a mikrobusem na letiště v Bangkoku – odlet do Prahy, přílet 15. den.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Cena od Ceny / Rezervovat
       

květen 2020

     
4.5.2020 15 / 14 66 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.