nahrávám...

THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf

Navigace:
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf Fotogragie THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO - golf
Číslo zájezdu 528340
Doprava Vlastní doprava - ŘeckoVlastní doprava
Lokalita
Řecko
Ubytování Hotel
Strava Polopenze
Termínů
první 23.10.2019
poslední 23.11.2019
Cena od
59 890 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu


Poloha - Hotel The Westin resort Costa Navarino se nachází v provincii Messinia, v nedotčené, uchvatné přímořské krajině na jihozápadním Peloponésu, přibližně 270 kilometrů od Athén. Inspirací při stavbě Westin resortu, byla stará Messinianská sídla, proto tak dokonale zapadá do místní krajiny. Filozofie Costa Navarino je řízena skutečnou touhou podporovat tuto oblast, zatímco chrání a zachovává regionální přírodní krásy, kulturní dědictví a 4500 let fascinující historii. Krásná Messinie je místo plné kontrastu a překvapení. Nachází se zde obrovské olivové háje, zelené pláně, hory a moře, rokle a potoky, písečné pláže, malé zátoky. Oblast je vhodná jak pro surfaře, tak pro rodiny s dětmi. Horské vesnice, které jsou postavené na útesech, mají nádherné výhledy. Žijí zde přátelští lidé, kteří jsou hrdí na svou tradici a jsou velmi přátelští k turistům. Messinia má prostě charakter. Má schopnost nabídnout vše. Messinia Vás zve, abyste se s ní setkali, jeli na její místa a objevili její krásy.
Pláž - Pláž u hotelu
Pro děti - 2 dětské bazény, dětské hřiště a další atrakce, dětský klub Cocoon pro děti ve věku od 4 měsíců do 4 let, dětský klub SandCastle pro děti 4-12 let (kluby vedou profesionálové z Worldwide Kids Company, mají i zázemí pro přespání dětí).
HODNOCENÍ TripAdvisor -Google mapa -
Poznámka: - Zajímavá místa v okolí, které doporučejeme navštívit:

Gialova – 5km - Malá vesnice Gialova se nachází v zátoce Navarino, ve stejné zátoce, ve které leží Pylos. Gialova má dlouhou a úzkou písečnou pláž. Všechny hotely, penziony a restaurace jsou podél silnice, která vede rovnoběžně s pláží. Tato oblast je vhodná pro milovníky přírody. Vedle Gialove najdete úžasné dlouhé pláže, které se nikdy příliš nestykají a lagunu Gialova, která je známá také jako laguna Divari. Laguna je mořské jezero, uzavřené mezi mořem a pevninou, součástí Natura 2000. Je domovem více než 270 druhů ptáků a afrického chameleonu (je to jediné místo v Evropě, kde lze tento druh nalézt). Starý hrad Navarino se nachází v blízkosti vesnice - na vrcholu kopce s výhledem na Gialova, lagunu a pláž Voidokillia.

Pillos – 5km - Krásné přímořské město Pylos leží na jihozápadním pobřeží Peloponésu, ve velké zátoce známé jako Navarino Bay, zatímco Navarino je italské jméno Pylos. Záliv je téměř uzavřen dlouhým a úzkým ostrovcem Sfaktiria a menší skalou nazvanou Tsichli Baba. Město je postaveno amfiteatrickým způsobem, takže skalní útvary jsou viditelné z téměř všech budov. Pylos má bohatou historii, která se datuje od Mykénského období, kdy byla královstvím Nestor (ruiny Nestorova paláce se nacházely poblíž Pylos a otevřely se pro návštěvníky). Byzantská, francouzská, benátská a osmanská nadvláda byla nakonec osvobozena v roce 1827 po bitvě známou jako bitva u Navarino. V neoklasicistické architektuře mnoha budov a dvou hradů Pylos, Neokastro (nová pevnost) a Paleokastro (stará tvrz) se stále vyskytuje přítomnost dobyvatelů. Nová tvrz je v jižní části města, na výšce s výhledem na Pylos, jeho přístav a celou zátoku Navarino. V

Marathoupoli – 5km - Marathopoli je malá rybářská vesnice na západním pobřeží Peloponés, v blízkosti zálivu Navarino. Místo je známé svými rybími tavernami, kde můžete ochutnat čerstvé ryby a mořské jídlo.
V obci není žádná pláž, ale v okolí je mnoho písečných pláží, ze kterých si můžete vybrat, včetně jednoho na ostrově Proti, který je přímo před Marathopoli. Proti je také vhodný pro šnorchlování a na výlety lodí, během nichž můžete plavat v jednom z jeho odlehlých malých zátok. Nejbližší pláže v Marathopoli jsou Lagkouvardos na severu (4 km) a Vromoneri a Zlatá pláž na jihu je ve vzdálenosti 7 a 8 km.

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***** Hotel THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO *****

Vybavení hotelu - Hostům je k dispozici jak venkovní, tak i vnitřní vyhřívaný bazén a dětské bazény. Hotelové lázně, které se rozkládají na ploše 4000 m2, nabízí tradiční olejové terapie, které jsou místní specialitou, bylinné sauny, parní lázně a mnoho dalších procedur. V celém areálu hotelu je možnost bezdrátového připojení k internetu. Na pláži a u bazénů mohou hosté bezplatně využít připravených lehátek, slunečníků a osušek. Sportovní centrum, ležící hned za hotelem, poskytne hostům široký výběr různých aktivit.
Vybavení pokoje - 445 luxusních pokojů a apartmánů vytváří pro hosty ideální místo k odpočinku . Pokoje a apartmány jsou vybaveny telefonem, LCD televizí, rádiem, trezorem a je zde dostupné bezdrátové připojení k internetu. V koupelně je vana i sprchový kout, vysoušeč vlasů, župany a pantofle.

Deluxe pokoj s výhledem do zahrady nebo na bazén/ na moře
Interiér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, připojení k internetu za poplatek, balkón nebo terasa. Pokoje s výhledem do zahrady nebo na bazén jsou situované v přízemí. Možnost ubytování 2 dospělých osob, jednoho dítěte do 12 let na přistýlce a jednoho dítěte do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.

Premium deluxe s přímým výhledem na moře
Interiér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, připojení k internetu za poplatek, balkón s přímým výhledem na moře. Možnost ubytování 2 dospělých osob, jednoho dítěte do 12 let na přistýlce a jednoho dítěte do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.

Infinity pokoj s výhledem na resort a privátním bazénem
Interiér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, připojení k internetu za poplatek, balkón nebo terasa s privátním bazénem 23 m² a výhledem na resort . Možnost ubytování 2 dospělých osob, jednoho dítěte do 12 let na přistýlce a jednoho dítěte do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.

Premium infinity pokoj u moře s privátním bazénem
Interiér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, připojení k internetu za poplatek, terasa s privátním bazénem 23 m² přímo u moře.

Stravování

Bohatství čerstvých, ekologicky pěstovaných ingrediencí a oddanost autentické gurmánské kuchyni definuje kuchyňský zážitek na Costa Navarino.
Hosté se mohou stravovat v několika hotelových restauracích a barech. Snídaně jsou ve formě bufetů.
Restaurace:
MORIAS at The Westin
PERO & PEROVINO at The Romanos
FLAME at The Dunes Clubhouse
BARBOUNI at The Dunes Beach
TAVERNA at Agora
SOUVLAKEIRIE at Agora

Cena zahrnuje

 • *7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní nebo polopenzí * 5x green fee na golfovém hřišti Dunes (3x) a Bay (2x) * transfer z/na letiště

Cena nezahrnuje

 • * leteckou přepravu z Prahy, Vídně či Mnichova do Kalamaty a zpět - zajistíme Vám rádi na vyžádání * cestovní pojištění

Termíny

Datum Počet dnů Cena od Ceny / Rezervovat
       

říjen 2019

     
23.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
24.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
25.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
26.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
27.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
28.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
29.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
30.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
31.10.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
       

listopad 2019

     
1.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
2.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
3.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
4.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
5.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
6.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
7.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
8.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
9.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
10.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
11.11.2019 7 71 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
12.11.2019 7 69 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
13.11.2019 7 68 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
14.11.2019 7 66 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
15.11.2019 7 64 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
16.11.2019 7 63 290 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
17.11.2019 7 61 590 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
18.11.2019 7 59 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
19.11.2019 7 59 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
20.11.2019 7 59 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
21.11.2019 7 59 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
22.11.2019 7 59 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
23.11.2019 7 59 890 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Vassiliki bay

Cena od 10 990 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Vassiliki bay

Cena od 10 990 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Red Tower

Cena od 11 610 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Hotel s bazénem

Cena od 13 360 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.