nahrávám...

To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem)

Navigace:
Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem)
Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem) Fotogragie Foto - To nejlepší z Mnichova + OKTOBERFEST (autobusem)
Číslo zájezdu 519590
Doprava Autobusem - NěmeckoAutobusem
Lokalita
Německo
Oblasti Město Mnichov
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 27.09.2019
Cena od
4 690 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Lahodný mok, dobré jídlo, místa zapsaná do historie… Kde? Míříme do Bavorska. Náš zkušený průvodce vám ukáže Mnichov, jak ho neznáte. Budete obdivovat historické skvosty, nahlédnete do zákulisí slavné automobilky i fotbalového týmu Bayern, ochutnáte místní speciality a užijete si metropoli jako na dlani z věže Olympiaturm. Připraveni? Objevte Mnichov a zažijte největší pivní festival na světě!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (60 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***

hotel v Mnichově s dostupností centra města MHD
ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením

Stravování

během dne bude možnost občerstvit se v některé z místních restaurací

Cena zahrnuje

 • místenka ve stanu na Oktoberfestu s neomezenou konzumací nápojů po dobu dvou hodin
 • 1x snídaně
 • 1x ubytování v hotelu v pokojích s vlastním soc. zařízením
 • doprava autobusem
 • průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program)

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • vstupné na věž Olympiaturm – 5 EUR
 • vstupné do Allianz Areny – dospělí 12 EUR, dítě 6,5 EUR
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 990 Kč

Program zájezdu

Ve večerních hodinách (okolo 22:00) odjezd z ČR.
Dopoledne prohlídka továrny na výrobu automobilů BMW a návštěva Olympiaparku. Odpoledne nás čeká nejznámější pivní festival na světě. Po příjezdu do Mnichova bude naší první zastávkou areál firmy BMW , kde nás čeká prohlídka s místním průvodcem. Během ní se dozvíme spoustu zajímavostí o firmě a výrobě různých modelů automobilů BMW. Po skončení prohlídky si zájemci budou moci prohlédnout muzeum BMW nebo interaktivní expozici BMW Welt, kde jsou vystaveny různé modely automobilů BMW, Rolls Royce a Mini, do kterých můžete i usednout a vyfotit si jejich interiér. Podíváme se i do olympijského areálu Olympiapark, kde se konaly letní olympijské hry v roce 1972. Projdeme se areálem, který je dodnes využívaný a patří k oblíbeným místům jak pro turisty, tak pro Mnichovany. Společně vyjedeme na olympijskou věž Olympiaturm , kde se ve výšce 185, 189 a 192 metrů nachází tři vyhlídkové plochy s nádherným výhledem na město a okolí. Odpoledne se přesuneme na ubytování do hotelu a po krátkém odpočinku se vydáme na louku Theresienwiese , kde se každoročně koná nejznámější pivní festival na světě Oktoberfest. Budeme mít možnost posedět v některém ze stanů a ochutnat místní kulinářské speciality (pečené kuře, klobásy nebo třeba vaječné těstoviny spätzle) a samozřejmě litrové pivo Maßbier, které roznášejí servírky v typických krojích zvaných dirndl. Areál na Theresienwiese nabízí také spoustu venkovních zahrad, atrakcí a stánků se suvenýry. V pozdních večerních hodinách návrat na hotel.
Prohlídka Allianz Areny a muzea fotbalového týmu Bayern Mnichov. Odpolední procházka Mnichovem. Po snídani odjedeme na severní okraj Mnichova, kde navštívíme Allianz Arenu – druhý největší fotbalový stadion v Německu. Během společné prohlídky s místním průvodcem uvidíme např. hráčské kabiny a tunel vedoucí na hřiště, místnost pro tiskové konference a budeme si moci vyzkoušet i sedačky na tribunách a také skvělou akustiku, kterou se stadion pyšní. Po skončení prohlídky budeme mít možnost navštívit muzeum nejúspěšnějšího německého fotbalového týmu Bayernu Mnichov a nakoupit si suvenýry ve zdejší klubové prodejně. Kolem poledne se přesuneme do centra Mnichova, kde absolvujeme prohlídku historické části města. Během společné prohlídky historického jádra města se podíváme na živé  náměstí s venkovními kavárnami Vikutalienmarkt, které bývalo ve středověku hlavním městským trhem. Následně projdeme kolem kostela sv. Jakuba a dorazíme k tzv. Židovskému centru, které tvoří židovské muzeum, synagoga, košer restaurace i židovské školy. Poté se vydáme na náměstí Marienplatz, kde uvidíme budovu   Staré radnice, v níž má svůj domov sbírka historických hraček, a také Novou radnici se sochami postav z bavorských pověstí a dějin. Naše další kroky povedou k  nejoblíbenější mnichovské pivnici Hofbräuhaus, založené již koncem 16. století, a následně k jedné z hlavních mnichovských památek,   zámku Residenz , bývalému sídlu bavorských králů . Následovat bude individuální volno, během kterého bude možné navštívit zámek nebo některé z mnichovských muzeí, případně si užít odpočinku a procházek centrem města. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
Návrat do ČR v brzkých ranních hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů Cena od Ceny / Rezervovat
       

září 2019

     
27.9.2019 4 4 690 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.