nahrávám...

Velký okruh Marokem - letecky

Navigace:
Fotogragie kanon-dades-04
Fotogragie kanon-dades-09
Fotogragie fes-04
Fotogragie fes-02
Fotogragie erg-chebbi-12
Fotogragie erg-chebbi-13
Fotogragie erg-chebbi-08
Fotogragie erg-chebbi-01
Fotogragie casablanca-03
Fotogragie casablanca-14
Fotogragie casablanca-02
Fotogragie ait-benhadou-17
Fotogragie ait-benhadou-10
Fotogragie ait-benhadou-15
Fotogragie ait-benhadou-08
Fotogragie ait-benhadou-03
Fotogragie ait-benhadou-02
Fotogragie Maroko Marrakéch 01
Fotogragie kanon-dades-04 Fotogragie kanon-dades-09 Fotogragie fes-04 Fotogragie fes-02 Fotogragie erg-chebbi-12 Fotogragie erg-chebbi-13 Fotogragie erg-chebbi-08 Fotogragie erg-chebbi-01 Fotogragie casablanca-03 Fotogragie casablanca-14 Fotogragie casablanca-02 Fotogragie ait-benhadou-17 Fotogragie ait-benhadou-10 Fotogragie ait-benhadou-15 Fotogragie ait-benhadou-08 Fotogragie ait-benhadou-03 Fotogragie ait-benhadou-02 Fotogragie Maroko Marrakéch 01
Číslo zájezdu 543556
Doprava Letecky - MarokoLetecky
Odlety z Praha
Lokalita
Maroko
Oblasti Oblast Saharské Maroko , Oblast Vysoký Atlas , Město Rabat , Město Fás , Město Casablanca , Město Marrakeš
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 10.04.2020
poslední 21.09.2020
Cena od
29 990 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Zájezd do Maroka nás zavede do exotikou vonících míst na území severozápadní Afriky. V Maroku se vydáme za poznáním světa pro nás tak odlišného svojí kulturou, náboženstvím, architekturou i uměním. V Maroku poznáme skvosty arabské kultury - královská města Fés, Marrakesch i přírodně velmi atraktivní oblasti - kaňony v pohoří Atlas, pouštní oblasti, berberské osady..

Cena zahrnuje

 • 9x snídani
 • průvodce
 • 9x ubytování v hotelích*** (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • dopravu autobusem nebo minibusem po Maroku
 • letenku do Maroka a zpět

Cena nezahrnuje

 • bakšišné / spropitné, vstupy

Program zájezdu

Přílet do Maroka, nocleh.
CASABLANCA - prohlídka monumentální mešity Hasana II. postavené s využitím nejmodernějších technologií a bohatě vyzdobené v tradičním stylu. Náměstí Mohameda V. s výstavnými budovami z počátku 20. st. Hlavní město RABAT – zastávka před královským palácem, romantický Chellah s římskými vykopávkami a středověkou svatyní, královské mauzoleum a Hasanova věž, kasba Ouidaias aj. Přejezd do Meknés.
Vykopávky města VOLUBILIS s nádhernými římskými mozaikami. Poutní město MOULAY IDRISS, Mekka chudých, mauzoleum Moulaye Idrisse. Královské město MEKNÉS - památky na rozporuplného sultána 17.st. Moulaye Ismaila, jednoho z prvních panovníků současné královské dynastie (UNESCO), majestátní brána Bab Mansour, náměstí El Hedime s tržnicí, medina.
Královské město FÉS , duchovní a umělecké centrum Maroka – bronzová brána královského paláce. Bab Jeloud - nejkrásnější brána do mediny, medresa, mešita Karaouine s jednou z nejstarších univerzit na světě, mauzoleum zakladatele města Moulaye Idrisse II. Súky, činírny a barvírny kůží, tkalci, cizeléři, keramika.
Průsmyky Středního a Vysokého Atlasu . NP IFRANE - vycházka mezi cedrovými velikány, pozorování makaků. WÁDÍ ZIZ – soutěska u tunelu Legionářů, PŘEHRADA U ER-RACHIDIE, oázy s palmovými háji.
Fakultativně výlet terénními auty na Saharu k největší písečné duně ERG CHEBBI - východ slunce na poušti, oáza MERZOUGA. Odjezd z Erfoudu podél vádí Rheris, oáza TINERHIR. Odpoledne příjezd do kaňonu TODRA, soutěsky s 300 metrů vysokými vápencovými stěnami - nocleh.
Prohlídka soutěsky DADÉS - zajímavé skalní útvary. Podél vádí Dadés do města růží Kelaa M´Gouna, údolím kasb s výhledy na Vysoký Atlas a saharské horské hřebeny do Ouarzazate, nocleh.
Marocký „Hollywood“ město OUARZAZATE - prohlídka KASBY TAOURIRT (UNESCO) a filmových ateliérů. Opevněná velmi zajímavá hliněná vesnice - KSAR AIT BENHADOU (UNESCO), která svou fotogeničností přitahuje návštěvníky i fotografy, přejezd přes SEDLO TIZI-N-TICHKA 2 260 m do Marrakéše .
MARRÁKEŠ – středověká mešita Koutoubia, palác La Bahia v andaluském stylu, hrobka sultána Ahmeda al Mansúra z dynastie Saadienů, súky v medině, nezapomenutelný večerní mumraj na náměstí Jemaa El Fna.
Přejezd do Casablancy, dokončení prohlídky. V nočních hodinách odlet. V říjnovém termínu Odlet do Prahy (prohlídka Casablanky je 2.den), říjnový termín je 10denní program dle katalogu.
Přílet do Prahy v dopol. hodinách.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Odlet Cena od Ceny / Rezervovat
         

duben 2020

       
10.4.2020 11 / 9 Praha 29 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
         

září 2020

       
21.9.2020 10 / 9 Praha 29 990 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.