nahrávám...

Vietnam na motorkách pro každého

Navigace:
Fotogragie Vyhlídka na NP Cat Ba
Fotogragie Vstup do bývalého hmongského královského paláce
Fotogragie Vlajková věž v Lung Cu na hranicích s Čínou
Fotogragie Setkání kamarádů na nedělním trhu
Fotogragie Pohled na tzv. Pohádkové hory či Božské poprsí
Fotogragie Orání s vodním buvolem
Fotogragie Nedělní trh v městečku Meo Vac
Fotogragie Na motorkách se vozí ve Vietnamu všechno
Fotogragie Most přes řeku Song Lo
Fotogragie Klikaté stoupání do průsmyku Tham Ma
Fotogragie Kaleidoskop barev vietnamského tržiště
Fotogragie Hřeben hor nad průsmykem Ma Pi Leng
Fotogragie Hmongský kuřák dýmky
Fotogragie Bohatá venkovská domácí večeře
Fotogragie Vápencové homole geoparku Dong Van
Fotogragie Vyhlídka na NP Cat Ba Fotogragie Vstup do bývalého hmongského královského paláce Fotogragie Vlajková věž v Lung Cu na hranicích s Čínou Fotogragie Setkání kamarádů na nedělním trhu Fotogragie Pohled na tzv. Pohádkové hory či Božské poprsí Fotogragie Orání s vodním buvolem Fotogragie Nedělní trh v městečku Meo Vac Fotogragie Na motorkách se vozí ve Vietnamu všechno Fotogragie Most přes řeku Song Lo Fotogragie Klikaté stoupání do průsmyku Tham Ma Fotogragie Kaleidoskop barev vietnamského tržiště Fotogragie Hřeben hor nad průsmykem Ma Pi Leng Fotogragie Hmongský kuřák dýmky Fotogragie Bohatá venkovská domácí večeře Fotogragie Vápencové homole geoparku Dong Van
Číslo zájezdu 543907
Doprava Letecky - VietnamLetecky
Lokalita
Vietnam
Ubytování Hotel
Strava Snídaně
Termínů
první 19.09.2020
Cena od
62 800 Kč
Mám dotaz Mám zájem

Popis zájezdu

Nenechte si ujít neopakovatelný cestovatelský zážitek – šestidenní okruh na dvou kolech malých motorek se zkušenými místními řidiči, kteří vás provezou tzv. hagiangskou smyčkou, vedoucí přes nejsevernější bod na čínské hranici. Čeká vás cesta nadpozemsky krásnou vápencovou horskou krajinou, protkanou mogoty, řekami a jeskyněmi, kde si budete při průjezdech horskými průsmyky připadat, že se brzy dotknete nebes. Nejedeme závodit ani dobývat nesjízdné horské terény, ale jen si jako spolujezdec užívat, kochat se a nasávat všemi smysly atmosféru ospalého horského venkova. A večer se dělit o zážitky u skvělého domácího jídla místních etnik bohatě zalitého "veselou rýžovou vodou". Po motorkovém dobrodružství si trochu odpočineme při projížďkách lodí po jezeře Ba Be a v mořském národním parku Cat Ba, který je turisticky mnohem méně navštěvovaným sousedem známější zátoky Ha Long. Během zastávek v Hanoji si vychutnáme i báječnou místní pouliční kuchyni a všude na cestě nás bude provázet skvělá vietnamská káva.
Velikost skupiny:

6–12 účastníků

Stravování

snídaně

Cena zahrnuje

 • 13x "vietnamská" snídaně (hotel / homestay / tržiště)
 • 8x hotel ** a 5x tzv. homestay
 • mikrobusy a taxíky
 • 1x lodní výlet (s obědem) a 2x trajekt
 • letenka Praha–Hanoj–Praha (vč. všech poplatků)
 • 1x denní linkový autobus
 • pronájem motorek (skútrů) s řidičem na šestidenní okruh
 • český odborný průvodce China Tours (a někdy i místní anglicky mluvící)

Cena nezahrnuje

 • vietnamské vízum – 1000 Kč
 • jednolůžkový pokoj – 3600 Kč

Program zájezdu

Praha – Hanoj : přílet do hlavního města Vietnamu; ubytování a procházka podvečerním centrem spojená s ochutnávkou lahůdek vyhlášené místní kuchyně .
Hanoj – Ha Giang : půldenní přejezd linkovým autobusem do Ha Giangu, hlavního města stejnojmenné nejsevernější vietnamské provincie , jejíchž 90 % obyvatel tvoří národnostní menšiny (zejména Hmong, Dao, Tay) – prohlídka městečka a tržiště.
Ha Giang – Tam Son – Dong Van – Meo Vac – Du Gia – Ha Giang: pozvolný průjezd na motorkách s řidiči zhruba 350 km dlouhého okruhu nádhernými vápencovými horskými oblastmi pod ochranou UNESCO, známými jako Geopark Dong Van , s mnoha nádhernými scenériemi a zajímavostmi – 300 m dlouhá jeskyně Lung Khuy, průsmyk Nebeská brána coby vstupní místo do celého geoparku, vyhlídka na souměrné mogoty Božské poprsí , silnice klikatící se do průsmyku Tham Ma, bývalý palác hmongských králů , nejsevernější místo Vietnamu Lung Cu s 333 m vysokým vlajkovým stožárem a výhledem do Číny, městečko Dong Van se starými domky z přelomu 19. a 20. stol., neopakovatelná atmosféra nedělního trhu s etniky z blízkého i dalekého okolí, nejvýše položený průsmyk Ma Pi Leng v 1500 m n.m. s 10 km dlouhými fascinujícími výhledy na hory a pohledem do 800 m hlubokého kaňonu Tu San, horské vesničky , rýžová políčka a terasy s kukuřicí; ubytování v místních domácnostech (tzv. homestay) s domácí stravou.
Ha Giang – NP Ba Be : téměř celodenní přejezd mikrobusem do vápencového národního parku s největším sladkovodním jezerem ve Vietnamu, ve skutečnosti tvořeným třemi menšími propojenými jezery ; ubytování v homestay místních nár. menšin.
NP Ba Be : projížďka lodí po smaragdově zeleném jezeře – nejlepší způsob poznání místní přírody s mnoha druhy ptáků, plazů a motýlů a rostlin; průjezd 300 m dlouhou jeskyní Puong procházející skrz horu, vodní kaskády Dau Dang, pozorování rybářů nár. menšiny Tay; výstup na vyhlídku na jezero.
NP Ba Be – Hanoj : půldenní přejezd mikrobusem zpět do hlavního města přes provinicii Thai Nguyen známou skvělým zeleným čajem – odpočinek a další možnost ochutnávek neodolatelných pouličních hanojských specialit .
Hanoj – Cat Ba : dopolední přejezd do města Hai Phong a následně lodí na ostrov Cat Ba – odpolední procházka (4 h) subtropickým kopcovitým parkem na vyhlídku na okolní moře.
Cat Ba – Hanoj – Praha: návrat rychlolodí zpět na pevninu a přejezd do Hanoje; poslední procházka po Hanoji a ochutnávky pouličních hanojských specialit ; večer přesun na letiště a odlet domů, přílet 16. den.

Termíny

Datum Počet dnů / nocí Cena od Ceny / Rezervovat
       

září 2020

     
19.9.2020 16 / 15 62 800 Kč ukázat ceny / rezervaceceny
Pokud není uvedeno jinak, ceny zájezdů jsou v Kč s DPH. Ceny jsou pouze orientační

Máte k zájezdu nějaké otázky? Zeptejte se nás...


kvůli rychlejší komunikaci

Podobné zájezdy

//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Zakázané město v Hue

Cena od 69 800 Kč
//media.bolsatravel.cz/images/zajezdy/min/Foto - Vietnamem od severu k jihu

Cena od 67 890 Kč
Rezervujte zájezdy s jistotou

 • 01
  Nejlepší výběr zájezdů

  Cestovní agentura nabízí pohodlně na jednom místě přehled zájezdů více cestovních kanceláří

 • 02
  Ověřené zájezdy

  Díky zpětné vazbě našich klientů jsme schopni Vám nabídnout jen kvalitní zájezdy

 • 03
  Pojištění proti úpadku

  Cestovní agentura nabízí zájezdy pouze cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku

 • 04
  Žádné rezervační poplatky

  Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani v případě zrušení nezávazné rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.